سلام به همه، من برای یکی از دانشگاه های سوئد میخوام رزومه ارسال کنم (برای مقطع دکترا) اما یه سری ابهام در مورد اینکه آیا درست دارم مدارکمو آماده میکنم برام پیش اومده.
اول اینکه دانشگاه اپلیکیشن لتر خواسته و خب یه جا خوندم با کاور لتر (که معمول تر هست و همه جا آموزش نحوه نوشتنش هست) متفاوته، اما هیچکس نیومده بگه این تفاوت دقیقا کجاست! تا اینجا مطلبی که برای اپلیکیشن لترم آماده کردم شامل موارد روبرو هست: 2 خط اول در مورد اینکه کارشناسی و ارشد چی و کجا خوندم، ارشد زیر نظر کدام استاد بودم. بعد تو یه پاراگراف 5-6 خطی اومدم گفتم که علاقه مند شدم حین کارهای آزمایشگاهی ارشدم، علایق تحصیلم و اهدافم رو گفتم و ادامه هم به حوزه هایی (به صورت کلی نه اینکه بخوام دقیقا اسم دستگاه نام ببرم) درشون تخصص دارم اشاره کردم. استاد زمینه کاریش یه ذره متفاوته با من، بنابراین گفتم که بخاطر اینکه دانشجوهای دیگه تو آزمایشگاه رو اون زمینه کار میکردن شناخت دارم و همچنین علاقه مند شدم. پاراگراف آخرمم نوشتم برای اینکه به هدف هایی که گفتم برسم نیاز دارم از امکانات و تسهیلات دانشگاه ... و همچنین تحت نظر اساتید باسواد دانشگاه ... دکترا دکترامو بگذرونم.
بنظرتون راجب چه مطلب دیگه ای باید صحبت کنم؟
آیا اینکه چه کنفرانس هایی شرکت کردم و چه مقالاتی دادم رو هم تشریح کنم؟ چون تو سی وی همشونو گفتم (البته با توجه به ساختار سی وی فقط نام آوردم و خب نمیشد شرح بدم)
راستی تو متن آگهی که تو سایت دانشگاه اومده ، یکی از مواردی که خواستن همین مقالات هستن، فایل این مقالات و کنفرانس هارو کجا آپلود کنم یا لینکشو کجا بیارم؟