صفحه 3 از 56 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام به همگی
    من لیسانس پرستاری با معدل 16 از دانشگاه علوم پزشکی ایران (جزو 3تای اول توی ایرانه در علوم پزشکی خصوصا پرستاری و دولتیه) دارم 2سال سابقه کار هم دارم نمره ielts 6.5 هم داشتم که باطل شد. می خوام اقدام کنم برای ادامه تحصیل در آمریکا و با این امید که بتونم بورس بشم, لطفا بهم بگید از چه مسیرهایی می تونم اقدام کنم و شرایطش چجوریه
    من تازه عضو شدم اگه مشکلی تو پیام هست عذر میخوام

رزومه خوبی داری. فقط ارتباط روباتیک با رشته Biomedical چیه؟
    رزومه شما بیشتر شبیه رشته مکاترونیک نیست؟!
    ولی خیلی خوبه. آفرین.
    حتما اقدام کن.مطمئنم موفق میشی.

Junior Member

همه جا قبولی اگه زبانتو اوکی کنی

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه امکان گرفتن کمک هزینه تحصیلی از دانشگاههای آمریکا یا کانادا با قهرمانی ورزشی برای رشته مدیریت در ms وجود داره یا نه؟البته با نمره tofelوgreبالا و البته معدل5/16

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه امکان گرفتن کمک هزینه تحصیلی از دانشگاههای آمریکا یا کانادا با قهرمانی ورزشی برای رشته مدیریت در ms وجود داره یا نه؟البته با نمره tofelوgreبالا و البته معدل5/16
    به طور کلی فاند گرفتن تو رشته های انسانی و مدیریت نسبت به فنی سخت تره، اما من دیدم کسانی رو که گرفتن و داشتن رزومه خوب هم شانستون رو بالا خواهد برد.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh نمایش پست ها
    فکر کنم کشورهای خارجی برای رشته های ورزشی اگر مدرکشو داشته باشید استقبال میکنن

Junior Member

سلام. در مورد کارشناسی چی؟ ممکن کسی بتونه بگیره یا فقط مربوط یه کارشناسی ارشد به بالاست؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط aanafcheh نمایش پست ها
    سلام. در مورد کارشناسی چی؟ ممکن کسی بتونه بگیره یا فقط مربوط یه کارشناسی ارشد به بالاست؟
    بعید می دونم برای international student ها امکان پذیر باشه. چون معمولا فاند هایی که میدن به ما در ازای کار در دانشگاه روی پروژه های تحقیقاتی و تدریس هست که دانشجوی لیسانس نمی تونه انجام بده این کارها رو. من تا حالا ندیدم، اما دلیل نمیشه چنین چیزی وجود نداشته باشه. به پرس و جو ادامه بدید.
    موفق باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member tojar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MISSOURI S&T

نقل قول نوشته اصلی توسط aanafcheh نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    بعید می دونم برای international student ها امکان پذیر باشه. چون معمولا فاند هایی که میدن به ما در ازای کار در دانشگاه روی پروژه های تحقیقاتی و تدریس هست که دانشجوی لیسانس نمی تونه انجام بده این کارها رو. من تا حالا ندیدم، اما دلیل نمیشه چنین چیزی وجود نداشته باشه. به پرس و جو ادامه بدید.
    موفق باشید
    براي گرفتنه پذيرش بدونه فاند براي كارشناسي هم امكان‌پذير هست و بدون فاند ميشه. با فاند من كه نديدم تا حالا. فقط بگم توجيه رفتنه براي كارشناسي يك كم براي ويزا گرفتن سخته ولي غيرممكن نيست.

حتما اقدام کن
    موفق میشی
    شک نکن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)