صفحه 101 از 174 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1731

موضوع: بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مطالعه فرمایید)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نخیر نمیتونید چیزی سیو کنید باید مبلغی هم روش بزارید.
    پست اول را مطالعه کنید.
    ممنون
    فقط اینکه سالیانه یا ماهیانه چقدر پول بظور موتسط باید با خودمون داشته باشیم (بجز بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    ممنون
    فقط اینکه سالیانه یا ماهیانه چقدر پول بظور موتسط باید با خودمون داشته باشیم (بجز بورس)
    برای ماه های اول چون هنوز بورس رو نمی ریزن به حساب، باید هم پول اجاره خونه رو داشته باشید و هم هزینه های زندگی، که بسته به هر فرد متغیره. اما 750 تا 850 یورو ماهیانه معقول به نظر می رسه. برای ماه های بعد وقتی که بورس رو می دن هزینه ها یه مقدار کمتر خواهد شد، اما این نکته رو یادتون نره که برای ثبت نام دانشگاه و شهریه ی اولیه نیز باید یه مقدار پول بیشتری با خودتون بیارید که هزینه هاش رو بپردازید.
    به طور کلی با هزینه ی اولیه ی 7000 تا 8000 یورو، می شه سال اول رو به پیش برد، البته به شرطی که بورس بدن و از هزینه های سرسام آور اسکان مقداری کاسته بشه.

Junior Member

پیش فرض بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت

منظور تون از دفترچه چیه؟کدوم دفترچه؟

اگر بعد از تنظیم اجاره نامه محضری همون موقع فسخ نامه هم بنویسیم مشکل پیش میاد؟
    ویرایش توسط behnamhg : March 11th, 2017 در ساعت 11:34 PM دلیل: ترکیب پست

پیش فرض بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت

نقل قول نوشته اصلی توسط minana نمایش پست ها
    منظور تون از دفترچه چیه؟کدوم دفترچه؟
    اگر دفترچه برای بورس استانی منظورتون هست، به اون می گن بندو، که یه اطلاعیه حساب می شه.
    هر استان بندوی خودش رو داره، در اون ها هم ذکر شده که برای گرفتن بورس استانی، به چه مدارکی نیاز هستش که البته هر سال ممکنه تغییر کنه و شرایطش عوض (سخت تر) بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط minana نمایش پست ها
    اگر بعد از تنظیم اجاره نامه محضری همون موقع فسخ نامه هم بنویسیم مشکل پیش میاد؟
    به نظر من به هیچ عنوان همزمان با تنظیم اجاره نامه ی محضری، اجاره نامه رو فسخ نکنید. می تونید از قبل متنش رو آماده کنید ولی فسخ نکنید، چون ممکنه در وزارت دادگستری و امور خارجه برای تایید اجاره نامه ای که فسخ شده به مشکل بربخورید.
    توصیه ی من اینه که بعد از تایید شدن مدرک هم از طرف وزارت خونه ها و هم سفارت ایتالیا، اقدام به فسخ اجاره نامه بکنید که از به وجود اومدن مشکل های احتمالی جلوگیری کنید.
    ویرایش توسط behnamhg : March 11th, 2017 در ساعت 11:35 PM دلیل: ترکیب پست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون.

مرسی که وقت می گذارید، پایه و اساس این سوال من برای استان Emilia-Romagna هستش، پس باید از سازمان بورس این استان پرسید، چون اولین بار پارسال در بندوی این استان، مدرکی دال بر عدم داشتن ملک و املاک و همچنین حساب بانکی برای کل اعضای خانواده خواستند. از نظر من دارن اذیت می کنن، بنا به حرف شما وقتی اجاره نامه ارائه می شه، پس دیگه نباید نیازی باشه که مدرک دیگه ای بخوان، اما از اونجایی که نظر اونا و نوشته های داخل بندو مد نظره، پس باید یه مقدار نگران این موضوع باشیم.
    نمی دونم اینجا به نامه های انگلیسی جواب می دن یا نه، چون من ایتالیایی بلد نسیتم، می خواستم بپرسم شما لطف می کنی از سازمان CAAF استان Emilia-Romagna بپرسی؟

با تشکر از زحمات شما
    همه استانها سازمان بورس کسانی هستند که انگلیسی بلد باشند شما ایمیل به انگلیسی بفرستید به سازمان ایرگو و جواب خواهید گرفت.
    اگر یک مدرکی برای یک استان اضافه بشه برای سایرین هم اضافه میشه با یه مقدار اختلاف ولی در حال حاضر که نیاز به این مدرک نیست و شما هم حتما میل بزنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

همه استانها سازمان بورس کسانی هستند که انگلیسی بلد باشند شما ایمیل به انگلیسی بفرستید به سازمان ایرگو و جواب خواهید گرفت.
    اگر یک مدرکی برای یک استان اضافه بشه برای سایرین هم اضافه میشه با یه مقدار اختلاف ولی در حال حاضر که نیاز به این مدرک نیست و شما هم حتما میل بزنید.

مرسی.

من دوباره بندو رو مطاله کردم(https://www.er-go.it/index.php?id=5964 )و به وضوح متن زیر رو نوشته.
    -1Floor area of the family home and of any other building owned by the family in 2015. If your family does not have any property, you must present a document issued by the competent authority certifying that no one in the family has a real estate.
    حالا به نظر این سازمان، آیا اجاره نامه می تونه مدرکی دال بر نداشتن املاک دیگری باشه یا نه؟! (که به نظر من فکر نکنم بر داشتن ملک دلالت کنه.)

2-من سایت ارگو رو نگاه کردم، اما مقداری پیچیده بود و نتونستم ایمیل شون رو پیدا کنم، اگر شما ایمیلشون رو دارید، خواهش می کنم به من هم بدید.
    2-آیا ارگو همون CAAF استان Emilia-Romagna هستش یا دو تا سازمان جدا هستن؟

-4The assets amount at 31/12/2015 for each family member in legal age.
    این هم در مدارک خواسته شده ی ارگو هستش، این رو چی کار کنم؟ باید ریز حساب اقراد خانواده رو براشون بگیریم یا نه؟

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا

سلام . دوستان برای بورسیه گواهی حقوق رو از اصناف خواستم ولی گفتند همچین چیزی نداشتند تاحالا و چیزی نمیتونن به من بدهند . کسی هست این گواهی رو گرفته باشه نمونه اسکن شده رو به من بده نشون اینها بدم کارم رو راه بیاندازند ؟ ممنون میشم .

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    مرسی.

من دوباره بندو رو مطاله کردم(https://www.er-go.it/index.php?id=5964 )و به وضوح متن زیر رو نوشته.
    -1Floor area of the family home and of any other building owned by the family in 2015. If your family does not have any property, you must present a document issued by the competent authority certifying that no one in the family has a real estate.
    حالا به نظر این سازمان، آیا اجاره نامه می تونه مدرکی دال بر نداشتن املاک دیگری باشه یا نه؟! (که به نظر من فکر نکنم بر داشتن ملک دلالت کنه.)

2-من سایت ارگو رو نگاه کردم، اما مقداری پیچیده بود و نتونستم ایمیل شون رو پیدا کنم، اگر شما ایمیلشون رو دارید، خواهش می کنم به من هم بدید.
    2-آیا ارگو همون CAAF استان Emilia-Romagna هستش یا دو تا سازمان جدا هستن؟

-4The assets amount at 31/12/2015 for each family member in legal age.
    این هم در مدارک خواسته شده ی ارگو هستش، این رو چی کار کنم؟ باید ریز حساب اقراد خانواده رو براشون بگیریم یا نه؟
    همین متن را برای استان توسکانی هم امسال زدن که با اجاره نامه حل میشه و نیازی به این مدرک نیست برای ازتباط هم این روش ها را دارید.
    کاف سازمانهایی هستند که کار ثبت نام بورس و راهنمایی بورس را میکنند. شما باید سازمان بورس که برای بولونیا ایرگو هست در ارتباط باشید.
    کسی که سرپرست میشه تنها حساب سرپرست را میخوان و اگر کسی هم تحت تکلف سرپرست باشه که کار میکنه برای اون هم لازمه اگه کسی نباشه تنها سرپرست و تنها اخرین روز سال میلادی پیش را میخوان که ببینن اخرین روز سال چقدر پول تو حساب بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sk8amazing نمایش پست ها
    سلام . دوستان برای بورسیه گواهی حقوق رو از اصناف خواستم ولی گفتند همچین چیزی نداشتند تاحالا و چیزی نمیتونن به من بدهند . کسی هست این گواهی رو گرفته باشه نمونه اسکن شده رو به من بده نشون اینها بدم کارم رو راه بیاندازند ؟ ممنون میشم .
    درود
    شما بهشون بگید که تو برگه مربوط به صنف میانگین حقوق یک ماه در سال پیش را بنویسند و مهر کنند که همین کافی هست و با دفترچه بیمه میتوانید ترجمه و تائید کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

همین متن را برای استان توسکانی هم امسال زدن که با اجاره نامه حل میشه و نیازی به این مدرک نیست برای ازتباط هم این روش ها را دارید.
    کاف سازمانهایی هستند که کار ثبت نام بورس و راهنمایی بورس را میکنند. شما باید سازمان بورس که برای بولونیا ایرگو هست در ارتباط باشید.
    کسی که سرپرست میشه تنها حساب سرپرست را میخوان و اگر کسی هم تحت تکلف سرپرست باشه که کار میکنه برای اون هم لازمه اگه کسی نباشه تنها سرپرست و تنها اخرین روز سال میلادی پیش را میخوان که ببینن اخرین روز سال چقدر پول تو حساب بوده.
    .
    خب، این منافاتی با اون 15000 یورو نداره؟ آخه توی حساب سرپرست، 15000 یورو سه ماهه که خوابیده. برای این کار باز باید یه حساب دیگه ای رو بدیم که توش پول نباشه؟ یه مثدار گیج شدم. اگر اونا فیش حقوقی رو ببینن، دیگه می فهمن که چقدر درآمد داره سرپرست خانوار. با توجه به این موضوع باز نیاز ارائه ی ریز تراکنش هستش؟

پیش فرض پاسخ : بورس های استانی ایتالیا (لطفا پست اول را به دقت مط

دوستان یه سوالی داشتم.

برای تایید مدارک توسط سفارت، ابتدا باید چکار کرد؟
    گویا تایید سفارت هم هزینه داره، اگر لطف کنید و هزینه هاش با تعرفه هاش رو به من هم بگید ممنون می شم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)