صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: یادگیری 2 زبان به صورت همزمان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یادگیری 2 زبان به صورت همزمان

اگه بخواین به صورت همزمان یاد بگیرین باید جدا زمان بزارین و تمرکز کافی داشته باشین چون قاطی میشن.
    من تجربه دو تا همزمان از پایه رو نداشتم. اول انگلیسی رو کامل یاد گرفتم، بعد یادگیریه فرانسه (چون لغات فراوون مشترکی داره تنها اسپلینگ و تلفظش فرق میکنه) خیلی برام راحت بود، بعدش یونانی باستان یاد گرفتم که با وجودیکه زمین تا آسمون فرق داشت خیلی برام راحت بود چون با زبون مبدا یعنی انگلیسی می سنجیدم. من گرامر انگلیسی رو از فارسی بهتر بلدم، برا همینم هر زبانی یاد میگیرم با انگلیسی مقایسه میکنم، اینطوری هم انگلیسیم قویتر میشه هم اون زبونو صرفا رو هوا یاد نگرفتم.
    خیلی دوست دارم آلمانی یاد بگیرم ولی فعلا وقتشو ندارم و ترجیح میدم فرانسمو قویتر کنم.
    هر دو زبونیو که با هم یاد میگیرین سعی کنین باهم مقایسه کنین، این اساسی ترین توصیه ایه که به نظرم میرسه.
    ویرایش توسط Fairymaid : November 6th, 2015 در ساعت 11:34 PM

سلام من فقط تجرب شخصیمو میگم
    من وقتی خواستم اپلای کنم، باید مدرک زبان ارائه میدادم دیگه. از اونجایی که خیلی دوس داشتم زبان ایتالیایی رو یاد بگیرم، اومد انگلیسی و ایتالیایی رو باهم خوندم. میدونید یکی از مزایاش این بود که من وقتی داشتم لغت ایتالیایی کار میکردم، لغت انگلیسیش هم باید یاد میگرفتم چون منبع مطالعاتی زبان ایتالیایی من بصورت ایتالیایی انگلیسی بود. همین باعث میشد خواه ناخاه لغات جدید و جملات جدید یاد بگیرم. خیلی به درد میخوره دو زبانه کار کنید.
    من به شدت با این موضوع مخالفم که بعضی دوستان میگن کار کردن دو زبان باهم باعث میشه ادم قاطی کنه و ازین حرفا..اتفاقا خیلی سریعتر پیش میرید..من لذت بردم از ایتالی انگلیش کار کردن..فوق العادست مخصوصا با تلفظ های شیرین ایتالیایی.

per favore

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

یادگیری زبان فرانسه و انگلیسی چطور است؟ آیا می توان هر دو زبان را با هم یاد گرفت؟
    تشابهات و تفاوت ها در چیست؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    یادگیری زبان فرانسه و انگلیسی چطور است؟ آیا می توان هر دو زبان را با هم یاد گرفت؟
    زبان انگلیسی جزو زبان های ژرمانیک و زبان فرانسه جزو زبان های لاتین می باشد. این دو زبان به لحاظ ساختاری و گرامر از هم بسیار دور می شوند، اما همه نرم افزارهایی که در اینترنت «فرانسه» آموزش میدهند، نوعا فرانسه را به انگلیسی آموزش می دهند. اساسا بهتر است هر زبانی میخواهید بیاموزید آن را به «انگلیسی» بیاموزید.

پیشنهاد من اپلیکیشن ها و سایت های Duolingo و Memrise است.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    ریشه این دو زبان کاملا متفاوته، ولی لغات مشترک فراوونی دارن، وقتی میگم فراووون یعنی واقعا زیاد. اگه لغات انگلیسیت در حد توپ باشه اصلا مشکل چندانی از نظر لغت در فرانسه نخواهی داشت. تنها تفاوت بارز در spelling و تلفظ که مخصوصا تلفظش کاملا متفاوته. من وقتی استادم لغات فرانسه رو پای تخته مینویسه از نظر شباهت کلی به انگلیسی میتونم معنیشو حدس بزنم، هرچند وقتی بیان میکنه چون تلفظشون خیلی متفاوته نمیشه حدس زد. یه نمونه خیلی ساده بگم: همه میدونیم که کلمه فیوچر future به معنای آینده است در زبان انگلیسی، این کلمه در زبان فرانسه فوتوق تلفظ میشه که البته ق کاملا ق تلفظ نمیشه، فرانسویها به r میگن اق.
    باید عاشق دو زبون باشی و خیلی مقایسه ای کار کنی تا قاطی نکنی و عمقی یاد بگیری.

انسان های موفق هرگز دو تا زبان با هم یاد نمیگیرند

تمام انسانهای موفقی را که از نزدیک دیدهام، هرگز چند فعالیت را به طور همزمان انجام نمیدادند
    ☐ Single ☐ Taken ☑ Complex Situation

یادگیری همزمان دو تا زمان بستگی به شما داره
    من چون زبان انگلیسیخوخوان خوندم تا جایی رو یاد گرفتم
    سپس زبان المانی علاقه مند شدم😜 بیشتر منابع المانی به انگلیسی یافت میشد که دو روز انگلیسی میخوندم وو روز المانی یه جزوه داشتم مهم هر کجا که یادم میرفت داخل اون مینوشتم بعد کتاب تموم مشد کتاب مینداختمش کتابخونه اخه پول کتاب هم نمیدادم
    God does not make mistakes but he does miracles. I am one. You are too.عمو x20

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)