صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 86 , از مجموع 86

موضوع: برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن fund چه شرایطی لازمه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsm نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم اگر جواب منم بدید. با رزومه زیر و بعد از حدود 2 سال پیگیری هنوز نتونستم ادمیشنی در اروپا بگیرم. چندجایی هم که مصاحبه شدم اصلا مرتبط با کارم نبوده. به نظر شما مشکل نداشتن مدرک زبانه (سطح زبانم متوسط هست و از پس اسکایپ ها بر اومدم) یا پایین بودن معدل کارشناسی؟ قید دکترا رو بزنم و برای ارشد اقدام کنم؟ ممنون می شم اگر کسی راهنمایی کنه
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق دولتی 13.9
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی پزشکی دولتی 18.65
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها در حال مطالعه
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله همکاری و یک مقاله اسم اول (هر دو Q1)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی یک کنفرانس بین المللی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکترا (مهندسی پزشکی، تصویربرداری پزشکی)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت اروپا و بعد امریکا/کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) رتبه ی 1 ورودی ارشد، نمره کامل پایان نامه، 1 سال سابقه کار مرتبط (غیر پژوهشی)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فاند کامل
    شما به طور کلی رزومت اوکیه و من دیدم از رزومه شما پایین تر هم توی اروپا فول فاند گرفتن، اما، اینو در نظر داشته باشین این پروسه به شدت شانسیه! به نظر خودم 95% شانسه و بستگی داره چه موقع و برای کجا اپلای کنین و رقیب هاتون کی ها باشن! اینم در نظر داشته باشین الان اکثر پوزیشن های دکتری اروپا فرمالیته هستن و استاد این رو از قبل برای یک دانشجوی خاص طراحی میکنه.
    به نظرم مدرک زبان رو قطع به یقین بگیرین و روی استرالیا فوکوس کنین (با توجه به معدل ارشد و مقاله هاتون) و همچنین امریکا رو هم غافل نشین که شانس فاندتون توی امریکا بالای 50 درصده (نظر شخصی).
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    شما به طور کلی رزومت اوکیه و من دیدم از رزومه شما پایین تر هم توی اروپا فول فاند گرفتن، اما، اینو در نظر داشته باشین این پروسه به شدت شانسیه! به نظر خودم 95% شانسه و بستگی داره چه موقع و برای کجا اپلای کنین و رقیب هاتون کی ها باشن! اینم در نظر داشته باشین الان اکثر پوزیشن های دکتری اروپا فرمالیته هستن و استاد این رو از قبل برای یک دانشجوی خاص طراحی میکنه.
    به نظرم مدرک زبان رو قطع به یقین بگیرین و روی استرالیا فوکوس کنین (با توجه به معدل ارشد و مقاله هاتون) و همچنین امریکا رو هم غافل نشین که شانس فاندتون توی امریکا بالای 50 درصده (نظر شخصی).
    ممنون دوست عزیز. متاسفانه تنها 1 پوزیشن استرالیایی داشتم و به خاطر معدل لیسانسم ریجکت شد
    پیشنهادی برای بهبود رزومه و افزایش شانس فاند از امریکا/اروپا دارید؟ معمولا برای دانشگاه های امریکا چه نکاتی از رزومه وزن بیشتری داره؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsm نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. متاسفانه تنها 1 پوزیشن استرالیایی داشتم و به خاطر معدل لیسانسم ریجکت شد
    پیشنهادی برای بهبود رزومه و افزایش شانس فاند از امریکا/اروپا دارید؟ معمولا برای دانشگاه های امریکا چه نکاتی از رزومه وزن بیشتری داره؟
    امریکا خیلی به کارشناسی کار نداره و بیشتر به ارشدتون نگاه میکنه. سعی کنین استاد هم راستای مقاله هاتون پیدا کنین و درست و حسابی مکاتبه کنین و مطمئنا فاند رو بهتون میدن. فقط سعی کنین GRE خوبی بگیرین که اوجب واجباته. به خصوص برای بیوالکتریک.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)