صفحه 6 از 49 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 524

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Public University in Tehran

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام دوستان

برا گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی کانادا من امکانشو دارم که هم از ایران حمایت مالی بگیریم هم از دانشگاه کانادا. به نظرتون با کدومش می تونم راحت تر ویزا بگیرم. چون نمی خوام پاگیر ایران بشم، اگه از حمایت مالی ایران استفاده نکم و از حمایت مالی کانادا استفاده کنم بهم ویزا میدن؟ میشه راهنمایی بفرمایید واقعا نمی دونم چیکار کنم گیج شدم
    پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazz نمایش پست ها
    سلام دوستان

برا گرفتن ویزای فرصت مطالعاتی کانادا من امکانشو دارم که هم از ایران حمایت مالی بگیریم هم از دانشگاه کانادا. به نظرتون با کدومش می تونم راحت تر ویزا بگیرم. چون نمی خوام پاگیر ایران بشم، اگه از حمایت مالی ایران استفاده نکم و از حمایت مالی کانادا استفاده کنم بهم ویزا میدن؟ میشه راهنمایی بفرمایید واقعا نمی دونم چیکار کنم گیج شدم
    پیشاپیش ممنون از پاسختون
    سلام عالیه اگر بتونی از اونجا پول بگیری و گیر وزارتخونه نیوفتی ،برای گرفتن ویزا به هر نحوی باید نشان داد که قصد موندن نداری و میخای برگردی برا ی ما که با حمایت وزارت خونه رفتیم اون نامه تعهد بهترین گزینه بود ولی شما هم میتونی از اشتغال به تحصیلت استفاده کنی و اینکه استاد اینجات یه نامه بلند و بالا بده که تو باید برگردی و طرحتو کامل کنی و دکترا تو بگیری .در ضمن برای ویزا پرینت حساب بانکی هم میتونه کارامد باشه
    م.فق باشی

Junior Member

[QUOTE=zorea;2339316]سلام عالیه اگر بتونی از اونجا پول بگیری و گیر وزارتخونه نیوفتی ،برای گرفتن ویزا به هر نحوی باید نشان داد که قصد موندن نداری و میخای برگردی برا ی ما که با حمایت وزارت خونه رفتیم اون نامه تعهد بهترین گزینه بود ولی شما هم میتونی از اشتغال به تحصیلت استفاده کنی و اینکه استاد اینجات یه نامه بلند و بالا بده که تو باید برگردی و طرحتو کامل کنی و دکترا تو بگیری .در ضمن برای ویزا پرینت حساب بانکی هم میتونه کارامد باشه
    م.فق باشی[

سلام.منظورتون اینه که باید تعهدنامه را هم ترجمه کنیم و بفرستیم؟

Junior Member

دوستان یک سوال من بعد از برگشت از فرصت مطالعاتی ،مدارکو از طریق دانشگاه برای وزات خانه فرستادم الان حدود 10 ماه گذشته ایا باید اقدامی کنم ایا وزارتخونه باید پاسخی بده ؟برای دفاع مشکلی ایجاد نمیشود؟
    سپاس از توجهتان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان. من رفتم فرصت مطالعاتی و برگشتم و مدارک رو هم بعد از برگشت به وزارت علوم تحویل دادم و اونا هم بهم یه نامه دادن که تحویل دانشگاه دادم. کسی اطلاع داره که آیا به این ترتیب تعهد محضری من لغو میشه یا نه؟ اگه دقت کرده باشین تو نامه محضری نوشته اگه بعد از دوره فرصت برنگردیم ایران پنج برابر مبلغ ارز رو باید خودمون یا ضامنها پرداخت کنن. ولی من میخوام بدونم برای کسیکه برگشته اما نتونه دفاع کنه چه اتفاقی ممکنه بیافته؟
    واقعا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

سلام من با یک استاد تو کانادا صحبت کردم میگه چقذر فاند داری؟
    وزارت علوم برای 6 ماه چقدر به دلار پول میده یل به یورو؟
    به امید خدا که جزء او امیدی نیست

عاشق هر ایرانی با معرفت

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط qazwsx نمایش پست ها
    سلام من با یک استاد تو کانادا صحبت کردم میگه چقذر فاند داری؟
    وزارت علوم برای 6 ماه چقدر به دلار پول میده یل به یورو؟
    سلام. حدود ماهی 1000 تا 1100 دلار آمریکا. البته بسته به شهر و کشور کمی تغییر هم ممکنه داشته باشه.

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون می شم کمکم کنید
    آیا برای گرفتن پذیرش در مقطع پست داک در ا م ر ی ک ا نیاز به نمره زبان مانند تافل و جی ار ای هست؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون می شم کمکم کنید
    آیا برای گرفتن پذیرش در مقطع پست داک در ا م ر ی ک ا نیاز به نمره زبان مانند تافل و جی ار ای هست؟
    مرسی
    سلام

خیر الزامی به داشتن این نمرات نیست مگر این که خود استاد از شما بخواد. نمرۀ GRE برای این مقطع تا حالا نشنیدم کسی بخواد اما communication skills که میتونه در اسپیکینگ و رایتینگ نمود بیرونی پیدا کنه، شاید از شما خواسته بشه. معمولاً در این مقطع، براشون داشتن نمرۀ رسمی اهمیت ویژه نداره چون بیشتر دنبال این هستند که با شما در رویکرد پژوهشی همفکر باشند و شما بتونید به پیشبرد پروژه هاشون کمک کنید.

پست داک نوعی قرارداد هست بین شما و استاد. در نتیجه، دانشکده معمولاً با الزامات اپلای، وارد این ارتباط دو جانبه نمیشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

برای فرصت مطالعاتی میشه بجای ضامن کارمند سند خانه رو برای ضمانت داد؟
    به امید خدا که جزء او امیدی نیست

عاشق هر ایرانی با معرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)