صفحه 5 از 245 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2838

موضوع: کار برای تازه واردان به کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member banoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کار برای تازه واردین به کانادا

سلام
    کسی میدونه برای تاسیس آتلیه عکاسی توی شهری مثل ونکوور یا تورنتو چه کارهایی باید کرد؟
    کسی هست که قصد یا تجربه ایجاد همچین شغلی رو تو کانادا داشته باشه ؟ از نظر درآمد و مخارج و ... اگه کسی اطلاع و یا تجربه ای داره خیلی ممنون میشم کمک کنه
    اصلا این امکان هست که بلافاصله بعد از ورود به کانادا همچین شغلی رو ایجاد و تاسیس کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd_amiri نمایش پست ها
    سلام - من عکاس - فتوشاپیست و مدیر آتلیه یک عکاسی هستم . آیا میتونم برای کبک اقدام کنم . و آیا میتونم اونجا خودم یک آتلیه داشته باشم ؟ و با چه سرمایه ای ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط banoo نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه برای تاسیس آتلیه عکاسی توی شهری مثل ونکوور یا تورنتو چه کارهایی باید کرد؟
    کسی هست که قصد یا تجربه ایجاد همچین شغلی رو تو کانادا داشته باشه ؟ از نظر درآمد و مخارج و ... اگه کسی اطلاع و یا تجربه ای داره خیلی ممنون میشم کمک کنه
    اصلا این امکان هست که بلافاصله بعد از ورود به کانادا همچین شغلی رو ایجاد و تاسیس کرد؟
    سلام و وقت بخیر... بنده شرایطم مثل شماست...اما در ایران مدرک فیلمبرداری و انجمن سینمای جوانان رو دارم ایا بعد از ورود می تونم کاری در مورد فبلمبرداری یا تدوین داشته باشم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

با مستر عمران-سازه بخوام جایی کارآموزی کنم می تونم جایی رو پیدا کنم ؟ مثلا ساسکاچوان !
    اصولا حقوقی به کارآموزا می دهند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    با مستر عمران-سازه بخوام جایی کارآموزی کنم می تونم جایی رو پیدا کنم ؟ مثلا ساسکاچوان !
    دوستی داشتم که وقتی به تورنتو اومد یک دوره کوتاه شش ماهه در یک کالج گذروند (البته رشته اش معماری بود). بعد از طریق اون کالج یک دوره کارآموزی مجانی در یک شرکت پیداکرد (بدون حقوق). بعد از نه ماه کار استخدامش کردند.

توجه کنید برای رشته ساختمان تجربه کاری ایران کم ارزشه چون در کانادا خانه ها اکثرا چوبی هستند و فقط نمای آجری دارند (البته ساختمانهای بلند مثل ایران بتونی اند).

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    دولت کانادا در برخی ایالت ها، مثلا در اونتاریو،برنامه ی بریجینگ برای مهندسین عمران گذاشته( کالج هامبر ).زیاد به فکر فوق لیسانستون نباشید اینجا اکثرا دنبال همون مقطع لیسانس هستند. مدت 6 ماه اونجا دوره می گذرونید و بعد از آن یک ورک پلیسمنت خواهید داشت که بطور مجانی برای شرکتی کار خواهید کرد تا سابقه کار کانادایی پیدا کنید.برخی اوقات همین شرکت ها در صورت رضایت استخدامتان خواهند کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

من 8 سال در زمینه خودرو - طراحی و استانداردها کار کردم در ایران ولی هرچی تو سایتها میگردم ظاهرا کانادا در این صنعت متاسفانه حرفی برای گفتن نداره باید بیخیال این رشته بشم درسته؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_rah25 نمایش پست ها
    من 8 سال در زمینه خودرو - طراحی و استانداردها کار کردم در ایران ولی هرچی تو سایتها میگردم ظاهرا کانادا در این صنعت متاسفانه حرفی برای گفتن نداره باید بیخیال این رشته بشم درسته؟
    دانشگاه UOIT رشته مهندسی اتومبیل داره و توسط GM هم ساپورت میشه ولی نمیدونم که روی طراحی خودرو هم کار میکنند یا نه. میتونید سایتشون رو چک کنید:
    http://www.engineering.uoit.ca

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دانشگاه UOIT رشته مهندسی اتومبیل داره و توسط GM هم ساپورت میشه ولی نمیدونم که روی طراحی خودرو هم کار میکنند یا نه. میتونید سایتشون رو چک کنید:
    http://www.engineering.uoit.ca
    ممنون از لینک این دانشگاه اونتاریو هست ولی متوجه نشدم کدوم شهرش هست؟! و ایا کمپانی خودروسازی در تورنتو یا حومه وجود دارد؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

ممنون از لینک این دانشگاه اونتاریو هست ولی متوجه نشدم کدوم شهرش هست؟! و ایا کمپانی خودروسازی در تورنتو یا حومه وجود دارد؟
    شهر OSHAWA
    60 کیلومتری شرق تورنتو

ApplyAbroad Guru

شهر اشاوا در شرق تورنتو مرکز اصلی کمپانی جنرال موتورز کاناداست و این کمپانی با UOIT رابطه نزدیک دارد. اخیرا هم جنرال موتورز یک مرکز بزرگ تحقیقات فن آوری اتومبیل بنام (Automotive Centre of Excellence (ACE در UOIT ساخته است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)