صفحه 6 از 130 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام من دانشجوی ترم 7 IT هستم و به شدت دنبال موضوع برای دادن مقاله و تکمیل رزومه خود ترجیحا در زمینه شبکه یا مباحث مرتبط با IT هستم ممنون میشم اگه به من چند موضوع پیشنهاد بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maria89 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم 7 IT هستم و به شدت دنبال موضوع برای دادن مقاله و تکمیل رزومه خود ترجیحا در زمینه شبکه یا مباحث مرتبط با IT هستم ممنون میشم اگه به من چند موضوع پیشنهاد بدید.
    سلام من موضوع توپ دارم فقط میخوام با کسی کار کنم 1: تجربه داشته باشه 2: واقعا هدف داشته باشه اگه اوکی پ خ بزار

من دانشجوی سال سوم مهندسی برق دانشگاه شیراز هستم .اگر دوستان می دونن که من میتونم روی مطلب خاصی برای مقاله کمک کنم بسیار خوشحال می شوم به من پیام دهید

Junior Member

پیش فرض پاسخ به درخواست همكاري

من رشته ام برق -مخابرات و خوشحال ميشم در رابطه با مخابرات اگه مقاله اي هست كمك كنم

سلام
    من اطلاعات لازم به همراه ایمیلم تو بخش پیغام خصوصی گذاشتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط parastouu نمایش پست ها
    من رشته ام برق -مخابرات و خوشحال ميشم در رابطه با مخابرات اگه مقاله اي هست كمك كنم
    سلام
    اطلاعات لازم رو تو بخش پیغام خصوصی ارسال کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    دانشجوی ارشد مخابراتم. در زمینه پردازش تصویر کار میکنم. شدیدا موافق همکاریم. پیغام خصوصی بگذارید.
    ویرایش توسط studentz : April 1st, 2012 در ساعت 06:27 PM دلیل: ترکیب پست ها

سلام، من می خوام با یه نفر که داره مقاله می نویسه آشنا بشم، فقط برای اینکه مقاله نوشتن رو یاد بگیرم. یعنی نه می خوام همکاری کنم نه اینکه بخوام اسمم رو بنویسه کنار اسمش. فقط یکی که بتونه برام توضیح بده و جواب سوالام رو بده. مرسی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط marsa_b نمایش پست ها
    سلام، من می خوام با یه نفر که داره مقاله می نویسه آشنا بشم، فقط برای اینکه مقاله نوشتن رو یاد بگیرم. یعنی نه می خوام همکاری کنم نه اینکه بخوام اسمم رو بنویسه کنار اسمش. فقط یکی که بتونه برام توضیح بده و جواب سوالام رو بده. مرسی
    مگه دانشجو نیستین؟ نمیشه از دانشگاه کسی رو یا استادی پیدا کنید؟ من هم همین مشکلات رو دارم ولی دانشگاه علمی کاربردی مال این حرفا نیست و دوتا استاد خوبم داره که تحویل نمیگیرن و جدی حساب نمیکنن آدمو

Junior Member

من کارشناسی مخابرات و شاغلم .به شدت دنبال پایه برای کارشناسی ارشد و همکاری در مقاله هستم.

Junior Member

سلام دوستان، کسانی که نیاز به چاپ مقاله فوری دارند می توانند به ژورنال "International Journal of Advanced Renewabl Enregy Research " مقاله بفرستند. سردبیر و هیئت تحریریه نیز به چاپ 20 روزه و همکاری با شما در تصحیح مقالتون کمک زیادی می کنند.

با سلام.....دوست عزیز بنده آمادگی دارم اگر بتونم کمکی بکنم....... www.myeskan.com

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)