سلام دوستان

برای بررسی پرسشنامه (هم داده های اسمی داره هم ترتیبی) چه آزمون هایی رو پیشنهاد می دید. (منظورم از ازمون هر نوع انالیز قابل انجام هست.)
توی پرسشنامه چند تا سوال طیف لیکرت دارم. چند تا سوال ترتیبی دارم در مورد اطلاعات اولیه ی افرادی که به پرسشنامه پاسخ دادن و هم داده های اسمی که نوع فلان چیزی که در استفاده ازش تجربه دارن، علاقه دارن یا ترجیح می دن رو دارم.
+
مقاله ریو هست و از بررسی سایر مقالات یک تعداد داده در اومده که بیشترشون رو با نمودار و جدول میشه نشون داد. اون داده ها هم اکثرا اسمی و ترتیبی هستن. در واقع بعد از استخراج اون داده ها بر اساس دسته بندیشون اومدم پرسشنامه ای رو طراحی کردم و .... . فقط چیزی که هست اینه که برای بررسی ارتباط و وابستگی بین دو تا گروه برای داده های کمی از چه ازمونی میشه استفاده کرد ؟ هر دو تا گروهم شامل داده های اسمی هستند. برای مثال بررسی رابطه ی درس با استفاده از یک ابزار خاص برای تدریس اون درس رابطه ی معناداری داره یا نه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. مدت طولانی هست نه مقاله خوندم نه چیزی نوشتم. الانم خیلی عجله دارم و کلا مغزم خالی شده حتی با استفاده از ازمون کرونباخ هم مشکل دارم . البته قبلا هم حرفه ای نبودم.