صفحه 6 از 242 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2612

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : زمان انتظار برای ویزا شنگن کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    سلام
    منم میدونم بی ربطه ولی همین جا جواب میدم. دعوت نامه رو میبرین سفارت + سایر مدارک که شامل سند خونه و حساب بانکی و... هست. فرقی نمیکنه که اون شرکتی که دعوت کرده، هزینه سفر رو میده یا نه. باید شما سند و مند و پرینت حساب بانکی همراهتون باشه که هم تضمینی باشه برای اینکه هزینه سفر رو خودتون میتونین بدین و هم اینکه یه جورایی تای به ایران باشه که بعد از همون چند روز بر میگردین. یادتون باشه دعوت نامه باید اصل باشه و نمیشه با ایمیل بیاد.
    ضمنا باید رسید رزرو هتل هم بدین. اگر رزرو بلیط هم باشه که بهتر. اگه با ویزا موافقت بشه یه ویزا standard visit multi میدن بهتون که اگرچه به صورت عادی 6 ماهه هست ولی به احتمال زیاد مال شما برای مدت همون چند روز خواهد بود.
    ممنون که جواب دادین
    سند و حساب بانکی و ... باید بدم ترجمه کنن؟
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    بلی
    انگلیس همه چیز رو به انگلیسی قبول میکنه. هرچیز فارسی باید ترجمه رسمی بشه و مهر دادگستری کافیه
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

با تشکر از جنابان sysbiosys و poweman
    در سایت سفارت فرانسه نوشته در مرحله درخواست ویزا هیچ مدرکی نمی خواهد و در صورت پذیرفته شدن نیاز به ارایه مدارک از قبیل رزوشن هتل و دعوت نامه کنفرانس(البته نوشته رسید پرداخت هزینه ثبت نام) است
    آیا برداشت من درسته؟

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام دوستان

دعوتنامه ای که کنفرانس برای من فرستاده(برای یونان) با ایمیل هست و وقتی ازشون hard copy خواستم گفتن همون رو ببریم سفارت..
    با توجه به اینکه اغلب می گن و در بالا اشاره شده که باید hard copy بفرستیم آیا به حرفشون اعتماد کنیم و با این برم یا نه قطعا رد می شیم؟

ضمنا تعداد کسانی که تو این کنفرانس از ایران دارن می رن فوق العاده زیاده.. این تو گرفتن ویزا تاثیر داره؟؟

ممنون

قابل توجه maryamf و powerman
    سفارت فرانسه به من گفت دعوت نامه ایمیلی(برای کنفرانس) پذیرفته نیست و باید برای سفارت مستقیما فکس کنند
    در مورد سفارت یونان باید از خودشون بپرسید
    سفارت آلمان هم که میگه فکس کردن به سفارت هیچ تاثیری نداره!!!

بالاخره ویزای من اومد. دقیقا 1 ماه طول کشید و خیلی هم لب مرزی شد
    3 روز دیگه میرم

خوب دوستان
    من بالاخره رفتم سفارت فرانسه برای ویزای کنفرانسی
    نکات مهم:
    1- از پیش نوبت نمی دهند و باید از شب قبل بری توی صف بایستی تا فردا صبح جزو 70-90 نفری باشی که می تونن برن داخل و الا اصلا راهتون نمی دن :-[
    2- اصل دعوت نامه باید به سفارت فکس بشه ول ممکنه ازتون نخوان! برای من با وجود که فکس شده بود ولی پرینت ایمیلیش رو قبول کرد
    3- اگه اولن بارتون باشه معمولا برای یک کنفرانس 3 روزه بهتون برای 5 تا 7 روز ویزا میده (اگه بده :-X)
    4- در حال حاظر مدت لازم برای انتظار تا دریافت ویزای کنفرانسی در سفارت فرانسه 20 روزه
    5- در روز تحویل ویزا باید نامه تسویه حساب تمام شبهای اقامت در هتل را بیارید
    6- اگه جایی کار می کنید حتما حتما گواهی اشتغال به کار (مثلا پاره وقت) رو ببرید (من نبردم ولی چند روز بعد هم زنگ زد و گفت بیار 8))

Junior Member

کسی به تازگی ویزای شنگن برای summer school گرفته؟ امروز ردم کردن، از سفارت فنلاند. میخوام ببینم میتونم اعتراض کنم یا نه؟ یا اصلا این روزا کسی تونسته ویزا بگیره؟ کلا این روزا ویزای شنگن، اونم به دانشجوها چطور میدن؟ کسی چیزی میدونه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای یک کنفرانس در کشور پرتغال به تاریخ 28 جولای 2010 پذیرش و دعوت نامه دارم. با توجه به تجربه شخصی شما، امکان گرفتن ویزا چقدر است؟
    اگر راهنمایی کنید بسیار ممنون می شوم. چون به غیر از پرتغال احتمالا مقاله من برای کشور سوئیس هم قبول میشه و من نمیدونم کدام راحتتر ویزا می دهد.

سلام من قبلا برای ویزای پرتقال اپلای کردم ، مشکلی ندارن ولی یکم طول میکشه شاید بیشتر از 40 روز پس زودتر اقدام کن، البته زمانی که اپلای میکنی بهت میگن که خبرت میکنیم پس تاریخ دقیقی نداری که بری اونجا

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)