صفحه 2 از 75 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 844

موضوع: بررسی علل احتمالی ریجکت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : وضعیت فوق العاده:بررسی علل REJECT های پی در پی

کاملا با نطر علما موافقم
    تنها کاری که الان میشه کرد اینه که Status خودتو چک کنی. (الان روز جزاست و دیگه باید به حساب اعمالت رسیدگی شه و ببینی کارنامت دست راستته یا چپ؟ )

همینطور بهتر تو این ایام از زندگی لذت برد که چه جواب دانشگاه ها مثبت باشه و یا چه منفی کلی بدبختی در انتظارههههههه

ApplyAbroad Champion

هدف من از نوشتن مطالب بالا ایجاد ناامیدی و استرس نبود، بلکه در جواب دوستی که تاپیک رو ایجاد کرده بود خواستم بگم که رد شدن درخواست پذیرش لزوما به معنی بد بودن شرایط تحصیلی شما یا اشتباه کردن در مسیر درخواست پذیرش نیست، بلکه فاکتورهایی که از دست ما خارجه ممکنه تاثیر زیادی در نتایجِ نامطلوب امسال داشته باشه. به هر صورت، همون طور که nayyeri گفته، به هیچ وجه این طور نیست که شانس پذیرش وجود نداشته باشه و کاملا احتمال گرفتن پذیرش هست.
    امیدوارم که همه از دانشگاه‌های مورد علاقه‌اتون پذیرش بگیرید.

Junior Member

کسی در مورد تاثیر تحریم ها اطلاعی داره؟من برای کویزلند استرالیا اپلای کردم، پذیرش اولیه هم گرفتم و حتی پروپزال هم برای تز دکتری نوشتم اما حالا ای میل امده به دلیل تحریم ها ما دانشجوی ایرانی را پذیرشش را معوق نگه میداریم تا قوانین جدید در رابطه با تحریم ها معلوم بشه، کسی تا حالا با این مشکل بر خورده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maeda_63 نمایش پست ها
    کسی در مورد تاثیر تحریم ها اطلاعی داره؟من برای کویزلند استرالیا اپلای کردم، پذیرش اولیه هم گرفتم و حتی پروپزال هم برای تز دکتری نوشتم اما حالا ای میل امده به دلیل تحریم ها ما دانشجوی ایرانی را پذیرشش را معوق نگه میداریم تا قوانین جدید در رابطه با تحریم ها معلوم بشه، کسی تا حالا با این مشکل بر خورده؟
    می شه متن ایمیلشون رو اینجا برامون بزارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    می شه متن ایمیلشون رو اینجا برامون بزارین؟
    Thank you for your application for admission to the University’s PhD program. We apologise for the delay in processing your application.

The University is reviewing its responsibilities in relation to the United Nations Security Council and Australian Autonomous Sanctions and we will be able to provide further information on this once the review has been undertaken. In the meantime, you are able to obtain further information regarding these laws from the Department of Foreign Affairs and Trade website: http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanct..._measures.html .

Kind regards
    Weng

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

Thank you for your application for admission to the University’s PhD program. We apologise for the delay in processing your application.

The University is reviewing its responsibilities in relation to the United Nations Security Council and Australian Autonomous Sanctions and we will be able to provide further information on this once the review has been undertaken. In the meantime, you are able to obtain further information regarding these laws from the Department of Foreign Affairs and Trade website: http://www.dfat.gov.au/un/unsc_sanct..._measures.html .

Kind regards
    Weng
    این کارشون باید جدید باشه من June اپلای کردم برای دور اول. اخر اکتبر یا اولای نوامبر جواب امد و بعد هم زنگ زدن که مطمئن بشن تصمیم برای رفتن چی هست. وقتی هم گفتم نمی یام، دلیلش رو پرسیدن و خیلی خوب برخورد کردن و ارزوی موفقیت و این حرفها. خوب شد افرشون رو ریجکت کردم پس . وگرنه الان بازی در می اوردن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

»

خیلی عجیبه؟!!! امسال از کوئینز لند پذیرش گرفتم، یک ماه پیشم زنگ زدن که مطمن بشم می رم ، که گفتم نه .
    شاید دانشکده شما فرق کنه. من business school بودم.

Junior Member

واقعا! این متن ای میلی که برام امده، من برای دانشکده روانشناسی اقدام کردم. اگر ادم را ریجکت میکردن تکلیفش معلوم بود الان سه ماهه من وضم اینه به هر کی هم ای میل میزنم یا جواب نمیده یا میگه میپرسیم خبرت میکنیم. شاید چون رشتمون به موارد تحریم شده ربطی داره!!! نمیدونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    »

خیلی عجیبه؟!!! امسال از کوئینز لند پذیرش گرفتم، یک ماه پیشم زنگ زدن که مطمن بشم می رم ، که گفتم نه .
    شاید دانشکده شما فرق کنه. من business school بودم.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

For shedding more light on the issue, I will directly ask this question and their decisions from our graduate director and some related offices on upcoming Monday to see if economic concerns have had any serious impacts on the rate of international admissions; I will do that in Mechanical Department.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نکته‌ای که haagh بهش اشاره کرده کاملا درسته. متاسفانه امسال گرفتن پذیرش اصلا ساده نیست. بسیاری از کسانی که در گذشته فارغ‌التحصیل شده‌اند و الان در حال کار کردن هستند، از ترس این که ممکنه کارشون رو از دست بدن و بدون درآمد بشن درخواست پذیرش کردن. بسیاری از خارجی‌هایی که در آمریکا مشغول به کار هستند هم به این دلیل که اگر کارشون رو از دست بدن باید خاک آمریکا رو ترک کنند درخواست پذیرش دادن. این مساله تعداد متقاضیان پذیرش رو به شدت افزایش داده.
    بله ... این حقیقت داره و ماهایی که بخاطر رشتمون با بازارهای مالی و اقتصادی دنیا یه ذره بیشتر در تعامل هستیم این رو خیلی ها پیش بینی می کردن که وقتی که بازار کار خراب می شه آدم ها بیشتر برای ادامه تحصیل اقدام می کنند ... دلایلش رو هم بابک گفت ... بالاخره شانس ماست دیگه ! ... فقط موردی که باید اون رو بگم اینه که ، امیدوارم این بحران اقتصادی تبدیل به crash نشه که اون وقت امریکایی ها برای دانشگاه های ما اپلای می کنند ! ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)