صفحه 6 از 235 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2499

موضوع: مشاغل، سابقه کار و گواهی سابق کار برای مهاجرت به کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

دوستم یه نامه گرفته خطاب به یه سازمان دیگه البته گفت با سختی! تو نامه شرح وظایفش رو ذکر نکردند اما عنوان شغلی و حقوقش و اینکه فول تایم بوده رو قید کردن. گفت کلا نامه هاشون یه فرمت خاصی داره.
    حالا چون نفر همراه شما شرایطش اینطوره ممکنه زیاد های لایت نباشه اما اگه سوری می خواین جور کنید ممکنه تو سابقه بیمه به مشکل بر بخورید. البته باز میگم ممکنه!
    دوست من 1-2 ماهه فایل نامبرش اومده و مصاحبه نرفته که اطلاعات بیشتری بتونم بهتون بدم.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط jeiran نمایش پست ها
    1-یعنی بگه اون شرکت کار میکنه؟
    2-نامه بهش میدن برای معرفی به جاهای دیگه ولی توی اون که شرح وظایف و فول تایم بودن و... که نیست؟
    3- آخه ما شنیدیم که یک نفر این شرایط و داشته زمان مصاحبه ردش کردن.من واقعا گیج شدم.یکی میگه اصلا نگیدطرف توهمچین شرکتی کار میکنه چون بلافاصله رد میکنن. یکی میگه هیچ مشکلی نداره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

پیش فرض پرسش: سرفصل متخصصان ارایه کننده خدمات حرفه ای به مدیران تجاري

سلام
    من در رشته ی حسابداری تحصیل کردم و مدرک کارشناسی دارم. ولی کاری که الان در یک بانک دولتی انجام می دم ارزیابی طرح های اقتصادی، بررسی توجیه اقتصادی و سودآوری احتمالی، تجزیه و تحلیل کسب و کار، تعیین مبلغ تسهیلات اعطایی، بررسی امکان حمایت از طرح ها و کارهایی از این دست هست.

پرسش این که:

1- آیا من می تونم در سرفصلی درخواست بدم که مدرک تحصیلی ام دقیقا همون نیست ولی بهش نزدیکه
    (سرفصل متخصصان ارایه کننده خدمات حرفه ای به مدیران تجاري)

2- آیا این کاری که من انجام میدم جزء این سرفصل هست؟
    من فکر میکنم کار من را میشه معادل موارد زیر در نظر گرفت که جزء این سرفصل هستند:

• adviser, corporate development planning
    • analyst, business management
    • analyst, business methods
    • analyst, methods and cost

سپاس

پیش فرض پاسخ : پرسش: سرفصل متخصصان ارایه کننده خدمات حرفه ای به مدیران تجاري

نقل قول نوشته اصلی توسط humankind نمایش پست ها
    سلام
    من در رشته ی حسابداری تحصیل کردم و مدرک کارشناسی دارم. ولی کاری که الان در یک بانک دولتی انجام می دم ارزیابی طرح های اقتصادی، بررسی توجیه اقتصادی و سودآوری احتمالی، تجزیه و تحلیل کسب و کار، تعیین مبلغ تسهیلات اعطایی، بررسی امکان حمایت از طرح ها و کارهایی از این دست هست.

پرسش این که:

1- آیا من می تونم در سرفصلی درخواست بدم که مدرک تحصیلی ام دقیقا همون نیست ولی بهش نزدیکه
    (سرفصل متخصصان ارایه کننده خدمات حرفه ای به مدیران تجاري)

2- آیا این کاری که من انجام میدم جزء این سرفصل هست؟
    من فکر میکنم کار من را میشه معادل موارد زیر در نظر گرفت که جزء این سرفصل هستند:

• adviser, corporate development planning
    • analyst, business management
    • analyst, business methods
    • analyst, methods and cost

سپاس
    دوست عزیز تا جایی که من میدونم شما اگر واسه فدرال میخواین اقدام کنید یا باید رشتتون جزو اون لیست باشه و یک سال سابقه کار داشته باشید و یا اینکه کار شما و سابقه کار شما جزو اون دسته بندی گروه باشه و از اونجایی که کارتون با رشتتون زیاد مغایرتی نداره فکر نمیکنم براتون مشکل ساز باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

با سلام
    من 7 سال سابقه کار نیمه وقت در یک شرکت کامپیوتری دارم(بدون بیمه)
    و شرح وظایف من هم با آنچه خواسته شده تطبیق دارد. آیا به نظر شما پرونده من قابل بررسی است و چه امتیازی به سابقه کاری من تعلق می گیرد؟

سلام به همه دوستان گرامی
    من می خوام واسه فدرال اقدام کنم شش سال سابقه در کار پشتیبان کاربر نرم افزار دارم یعنی کد 2282
    یه سوال دارم آیا من برای اینکه 15 امتیاز جدید بر طبق قانون جدید 2013 بگیرم باید حتما سابقه کاری من در گروه مدیریتی یعنی اسکیل تایپ 0 باشد یا با همین کد و 6 سال 15 امتیاز را میگیرم
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان من تازه عضو شدم.راستش حسابی دارم گیج میزنم.من 28 سالمه فوق دیپلم نقشه برداری دارم یک ترمه دیگه لیسانس نقشه برداریمو میگیرم 6 ماه بیشتر سابقه بیمه ندارم که واسه حدود 7 سال پیشه ولی میتونم سابقه بیممو جور کنم سابقه کار به صورت رسمی ندارم ولی اینم میتونم از یه شرکت خصوصی معتبر جور کنم.چند روز پیش رفتم یه دفتر مهاجرتی گفت مدرک فوق دیپلمم 6 امتیاز داره میتونم درخواست بدم فقط یا باید تاریخ فارق التحصیلیم تو 5 سال گذشته باشه یا حداقل 1 سال سابقه بیمه تو 5سال گذشته داشته باشم که البته تاریخ مدرکم بیشتر از 5 ساله ولی همونتور که گفتم میتونم سابقه بیمه رو درست کنم.از اونجایی که باید هم مدرک زبان فرانسه داشته باشم هم ایلتس ایا میتونم اول اقدام کنم و بعد از چند ماه این مدارکو بفرستم یا نه؟و اینکه تو سابقه بیمه اسم شرکتی که منو بیمه کرده ذکر میشه یا نه؟و اگه ذکر میشه باید اسم شرکتی که ازش میخوام سابقه کار بگیرم با اسم شرکتی که تو سابقه بیمه ذکر شده یکی باشه یا نه؟و اینکه تاریخ سابقه بیمه و تاریخ سابقه کار حتما باید با هم یکی باشه؟و به نظر شما اگه بخوام اقدام کنم از کجا باید شروع کنم و اولین کاری که باید انجام بدم چیه؟توروخدا لطفا کمکم کنید.مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7b7 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضو شدم.راستش حسابی دارم گیج میزنم.من 28 سالمه فوق دیپلم نقشه برداری دارم یک ترمه دیگه لیسانس نقشه برداریمو میگیرم 6 ماه بیشتر سابقه بیمه ندارم که واسه حدود 7 سال پیشه ولی میتونم سابقه بیممو جور کنم سابقه کار به صورت رسمی ندارم ولی اینم میتونم از یه شرکت خصوصی معتبر جور کنم.چند روز پیش رفتم یه دفتر مهاجرتی گفت مدرک فوق دیپلمم 6 امتیاز داره میتونم درخواست بدم فقط یا باید تاریخ فارق التحصیلیم تو 5 سال گذشته باشه یا حداقل 1 سال سابقه بیمه تو 5سال گذشته داشته باشم که البته تاریخ مدرکم بیشتر از 5 ساله ولی همونتور که گفتم میتونم سابقه بیمه رو درست کنم.از اونجایی که باید هم مدرک زبان فرانسه داشته باشم هم ایلتس ایا میتونم اول اقدام کنم و بعد از چند ماه این مدارکو بفرستم یا نه؟و اینکه تو سابقه بیمه اسم شرکتی که منو بیمه کرده ذکر میشه یا نه؟و اگه ذکر میشه باید اسم شرکتی که ازش میخوام سابقه کار بگیرم با اسم شرکتی که تو سابقه بیمه ذکر شده یکی باشه یا نه؟و اینکه تاریخ سابقه بیمه و تاریخ سابقه کار حتما باید با هم یکی باشه؟و به نظر شما اگه بخوام اقدام کنم از کجا باید شروع کنم و اولین کاری که باید انجام بدم چیه؟توروخدا لطفا کمکم کنید.مرسی
    دوستِ عزیز، من جوابِ همهٔ سوالاتِ شمارو نمیدونم ولی‌ اونایی‌ که میدونم ایناس:
    من جور کردنِ سابقه بیمه‌ رو پیشنهاد نمیکنم چون اگه بفهمن برایِ ۱۰ سال (یا بیشتر) ممنوع الورود به خاکِ کانادا میشین، اسمتونم میره تو لیستِ سیاه ، گرچه دیدم کسانی‌ رو که با سابقه تقلبی رفتن و چیزی هم نشده، باز با خودتونه،
    این چه جور شرکتِ مهاجرتی بوده شمارو راهنمایی‌ کرده؟ توی سایت کانادا به وضوح نوشته، مدرک آیلتس باید با فرم‌هایِ اولیه فرستاده بشه، و اصلش هم فرستاده بشه، من گمان نمیکنم قبول کنن، چون وقتی‌ بدونِ آیلتس باشه عملا یانی مدارکِ شما ناقص هستش، پس برگشت میخوره، به همین راحتی‌، بیمه‌ رو نمیدونم ولی‌ طبعا تاریخ‌ها باید یکی‌ باشه چون شما برا زمانی‌ که کار کردین درین بیمه‌ میگیرین دیگه! به نظرِ من با ۲-۳ تا شرکتِ مهاجرتی دیگه مشورت کنین، زبان بخونین، آیلتس بدین و بعد اپلای کنین، باز دوستان اینجا بهتر می‌دونن، من اینا به ذهنم میرسه، من خودمم الان مشکلِ سابقه کار دارم که ۱ سال نشده، من هم می‌تونم جور کنم ولی‌ این کارو نکردم چون به ریسکش نمی‌ارزه، خسوسوسن که سیستمِ این کشور‌ها به هم وصله، پس فردا بفهمن، آمریکا، اروپا اینا هم نمیشه رفت، وایسادم سابقم پر بشه، دیگه همین، موفق باشید،

Junior Member

دوستان من سال 85 فارغ التحصی شدم در مقطع کاردانی الکترونیک و امسال در رشته IT در مقطع کارشناسی در حال تحصیل هستم حالا من مدارکم رو بر اساس کاردانی ارسال کنم و یا منتظر بمونم دو سال دیگه براساس کارشناسی...!!!

ضمنا من در خصوص رشته تحصیلی تا مقطع کاردانی می تونم کد 2241 را اپلای کنم ولی در این خصوص تجربه کاری موثق ندارم. ولی در خصوص کد های 2281 مربوط به تکنسین شبکه و کد 2174 مربوط به برنامه نویسی بیشتر از 7 سال سابقه کاری به همراه بیمه دارم.

به نظر شما کدوم کد را انتخاب کنم و اینکه با مدرک کاردانی بفرستم یا چه مدرکی باید ارسال کنم بگم در حال تحصیل هستم یا صبر کنم تا کارشناسی تموم شه؟

ممنون از راهنمایی تون

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

نقل قول نوشته اصلی توسط myazdian نمایش پست ها
    دوستان من سال 85 فارغ التحصی شدم در مقطع کاردانی الکترونیک و امسال در رشته IT در مقطع کارشناسی در حال تحصیل هستم حالا من مدارکم رو بر اساس کاردانی ارسال کنم و یا منتظر بمونم دو سال دیگه براساس کارشناسی...!!!

ضمنا من در خصوص رشته تحصیلی تا مقطع کاردانی می تونم کد 2241 را اپلای کنم ولی در این خصوص تجربه کاری موثق ندارم. ولی در خصوص کد های 2281 مربوط به تکنسین شبکه و کد 2174 مربوط به برنامه نویسی بیشتر از 7 سال سابقه کاری به همراه بیمه دارم.

به نظر شما کدوم کد را انتخاب کنم و اینکه با مدرک کاردانی بفرستم یا چه مدرکی باید ارسال کنم بگم در حال تحصیل هستم یا صبر کنم تا کارشناسی تموم شه؟

ممنون از راهنمایی تون
    ١- از سال ديگه مدل مهاجرت كانادا عوض مي شه ، تا دو سال ديگه هيچ كس نمي دونه چي مي شه، بهتر ميشه يا نه؟
    ٢- اين نوع مهاجرت بر اساس مهارت كاري هست پس بايد مبناتون سابقه كاريتون باشه نه تحصيلي
    ٣- اگه سابقه كاري با رشته تحصيلي مرتبط نباشه احتمال داره امتياز مدرك تحصيلي رو در نظر نگيرند، اين رو مطمءن نيستم ولي چند جا خوندم.
    با توجه به موارد بالا خودتون بايد تصميم بگيريد كه چكاري براي شما بهتره

Junior Member

برای کبک برای من آپدیت آمده. من مین هستم و سابقه کارم از تامین اجتماعی هست برای همسرم که دبیر رسمی هست چطور می تونم مدارک تخصیلی و سابقه کار بگیرم. مدرک خانم من دست وزارت آموزش و پرورش هست لطفا راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)