صفحه 30 از 68 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

دوست عزیز adrian
    ببینید من سربازیم تمام شده و فکر کنم الان بتونم اصل دانشنامه و ریز نمراتم را بگیرم البته احتمالا ً .

فرمودید مهر دادگستری و امورخارجه هم بستگی به روندکاری و دانشگاه مقصدتون داره : خوب این یعنی چی من که هنوز دانشگاه مورد نظر را انتخاب نکردم دوست عزیز یعنی هنوز تا آبان مونده میخوام واسه اینکه هزینه هام تقسیم بشه از الان ترجمه هام را شروع کنم ، واسه همین از خدمتتان پرسیدم آیا نیاز به مهر دادگستری داره یا وزارت خارجه برای تایید ؟؟؟

گواهی که از جشنواره های مختلف گرفتید، اگر به انگلیسی هستش اقدامی نداره : نه گواهی اختراعاتم همه فارسی و تقدیر نامه هایم نیز همه فارسی برای بنیاد نخبگان ، فقط می خواستم بدونم بعد ترجمه نیاز به مهر آن دو مرجع داره یا نه ؟؟؟

ببینید الان این دوستمون b_rankouhi دقیقاً بر عکس شما نوشتن شما فرمودید نیاز داره البته آن هم باید بپرسی و ایشان می فرمایند نیازی نداره ، من یکم گیج شدم ، از مدیران فروم خواهش می کنم راهنمایی بکنن که من چه کنم واقعاً ؟؟؟؟
    مرسی
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1986 نمایش پست ها
    دوست عزیز adrian
    ببینید من سربازیم تمام شده و فکر کنم الان بتونم اصل دانشنامه و ریز نمراتم را بگیرم البته احتمالا ً .

فرمودید مهر دادگستری و امورخارجه هم بستگی به روندکاری و دانشگاه مقصدتون داره : خوب این یعنی چی من که هنوز دانشگاه مورد نظر را انتخاب نکردم دوست عزیز یعنی هنوز تا آبان مونده میخوام واسه اینکه هزینه هام تقسیم بشه از الان ترجمه هام را شروع کنم ، واسه همین از خدمتتان پرسیدم آیا نیاز به مهر دادگستری داره یا وزارت خارجه برای تایید ؟؟؟

گواهی که از جشنواره های مختلف گرفتید، اگر به انگلیسی هستش اقدامی نداره : نه گواهی اختراعاتم همه فارسی و تقدیر نامه هایم نیز همه فارسی برای بنیاد نخبگان ، فقط می خواستم بدونم بعد ترجمه نیاز به مهر آن دو مرجع داره یا نه ؟؟؟

ببینید الان این دوستمون b_rankouhi دقیقاً بر عکس شما نوشتن شما فرمودید نیاز داره البته آن هم باید بپرسی و ایشان می فرمایند نیازی نداره ، من یکم گیج شدم ، از مدیران فروم خواهش می کنم راهنمایی بکنن که من چه کنم واقعاً ؟؟؟؟
    مرسی
    با درود.
    دوست عزیز. من نگفتم که 100% به این مهر خارجه + دادگستری نیاز دارید.
    این قضیه کاملا به مقصدتون بستگی داره. شما چرا از الان مکاتباتت رو با دانشگاه هایی که مد نظرتون هستند شروع نمیکنید ؟
    بنده جای شما بودم، از همین الان شروع میکردم به نامه نگاری. کاری که خودم انجامش دادم.
    ضمنا بعضی مواقع یک سری هزینه ها اجتناب ناپذیره دوست عزیز.
    پیروز باشید.

دوست عزیز adrian

مرسی
    برای تقدیر نامه ها و گواهی های شرکت در کنفرانسو ورک شاپ و این جور چیزا اگه انگلیسی هستن میدین دارالترجمه که فقط مهرش کنه و در واقع برابر اصلش کنه. فارسی ها هم باید ترجمه بشن و 100% نیازی به مهر های دادگستری و خارجه نیست.
    برای دانشنامه و ریز نمرات میخوای خیال خودتو راحت کن چند تا ایمیل بزن بپرس از دانشگاها. ولی باز من میگم نمیخواد.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member mehdi1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام مرسی پاسخمو میدی
    1-راستی دوست عزیز b_rankouhi پس مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را برای چه مدارکی می گیرند و برای اصلاً چه مدارکی لازم است ؟؟؟؟
    2-من در بعضی از صفحات این فروم از خود دوستان و نوشته هاشون خواندم که نوشته بود تایید این دو مرجع لازمه ، به همین دلیل از مدیران فروم پرسیدم و پاسخی هم نگرفتم !
    3-یعنی دانشگاه های آمریکا هم که من می خوام مدارکمو پست کنم خدایی نکرده داستان نمی شه ؟
    4-شما خودتون هم با این شرایط برای آمریکا مدارک پست کردید ؟؟؟
    مرسی .
    راهی که از رویاها به موفقیت می رود وجود دارد ، تنها باید با دیدی درونی آن را بیابیم ، با شهامت در آن پا بگذاریم و با پشتکار آن را دنبال کنیم . (کالپاناچاوالا K.C )(فضانورد کشته شده فاجعه کلمبیا)

سلام مرسی پاسخمو میدی
    1-راستی دوست عزیز b_rankouhi پس مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را برای چه مدارکی می گیرند و برای اصلاً چه مدارکی لازم است ؟؟؟؟
    2-من در بعضی از صفحات این فروم از خود دوستان و نوشته هاشون خواندم که نوشته بود تایید این دو مرجع لازمه ، به همین دلیل از مدیران فروم پرسیدم و پاسخی هم نگرفتم !
    3-یعنی دانشگاه های آمریکا هم که من می خوام مدارکمو پست کنم خدایی نکرده داستان نمی شه ؟
    4-شما خودتون هم با این شرایط برای آمریکا مدارک پست کردید ؟؟؟
    مرسی .
    I would contact the university if i were you! that's the best way to make sure
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member

سلام دوستان

ببخشید چند تا سوال داشتم
    اگه ترجمه دادگستری برای دانشگاهی نیاز نبود و ما یه ترجمه بدون تایید از دارالترجمه داشته باشیم باید بریم دانشگاه برامون پلمپ کنه؟ دانشگاه ترجمه دارالترجمه رو قبول میکنه؟ دانشگاه بابت پلمپ کردن هزینه میگیرن؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوستان
    من سه روز دیگه پرواز دارم و میخوام برم دانشگاه لیدز انگلیس، تازه یادم اومده ترجمه هام هیچ مهری نداره (چون سفارت نمیخواست )
    دانشگاه هم الان نگاه کردم توی نامه آفر اینو نوشته:

providing official written confirmation , in english, of the award of degree of MScfrom your university. please provode the original degreecertificate or a copycertified by the awarding istitution.

حالا من الان مشهدم، دانشگاهم اصفهانه، به نظرتون چه کنم؟
    مهر دادگستری و امور خارجه بسه برم بزنم؟ اصلا تو این دوروز مهر دادگستری و امور خارجه رو میتونم سریع بزنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    فقط لیسانس و فوق رو بفرستید.
    دانشگاه که ترجمه نمیکنه! بدین دارالترجمه ترجمه کنه بدون مهر دادگستری و خارجه بعد بدین دانشگاه بزاره تو پاکت پستش کنه براتون
    دوستان ببخشید اگه سوالم تکراریه ولی ممنون میشم راهنماییم بفرمایید... اگر که دانشگاه ترجمه ای که فقط مهر دارالترجمه رو داره، تو پاکت نذاره، به نظرتون اون طرف مشکلی پیش میاد (دانشگاه مقصد من امریکا است)؟! چون معمولاً دانشگاه ما از این کارها نمیکنه (البته من هنوز نپرسیدم ولی تجربه برخورد با عزیزان در آموزش دانشگاه رو داشتم!)

سلام دوستان
    چندتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین

من مدارک کارشناسی و ارشد و ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتم و می خوام ترجمه کنم
    اما هنوز معلوم نیست کدوم دانشگاه می خوام برم و در حال مکاتبه با استادها هستم و برای پوزیشن های دکترا در اروپا هم اقدام کردم که بعضی جاها ترجمه مدارک رو می خوان.

سوالم اینه که من الان باید مهر دادگستری و وزارت خارجه رو هم بگیرم یا میشه بعد بگیرم؟ و اینکه مثلا اینا تاریخ انقضا دارن؟
    اگه مهر دادگستری و وزارت خارجه رو نخوام باز هم باید در سامانه تایید مدرک وزارت علوم ثبت نام کنم ؟ چند نسخه لازمه؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم !

Junior Member

سلام
    نمی دونم اینجا برای پرسیدن سوالم مناسبه یا نه.اگه نیست مدیر محترم انتقال بدن
    دوستان من مدارک تحصیلیم پس از تایید وزارت علوم رو ترجمه کردم تا بفرستم برای ZAB.البته برای بلو کارت نه پذیرش دانشگاهی ولی ایمیل زدند که مدارک باید به تایید سفارت آلمان برسه.حالا چکار باید بکنم آیا باید اول وقت اینترنتی بگیرم از سفارت و بعد برم یا هر وقت رفتم کارم رو انجام میدن؟ کسی چیزی میدونه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)