صفحه 32 از 68 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    جواب سوال اولو نمیدونم. ولی باید مدرک لیسانس رو هم بفرستید. اگر کپی اصل مدرک رو دارید همونو اسکن کنید بفرستید. در واقع اسکن هم کپی هست دیگه، اصل مدرک که نیست پس چه فرقی میکنه!
    سلام

اگر در سایت دانشگاه صریحا قید نشده باشه که ریز نمرات غیررسمی قابل قبول هست، by defualt منظور ریزنمرات رسمی هست که لازمه رسمی بودن دو مهری هست که فرمودید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام.میشه من رو راهنمایی بفرمائید. من مدارکم رو ترجمه کردم و مهر دادگستری و مهر دارالترجمه هم زدم. حالا که دارم برای دانشگاه افدام می کنم توی مدارک زده certified copy in original،
    سوالم اینه که می تونم از ترجمه ها کپی بگیرم و بعد کپی برابر اصل کنم؟ یا باید حتما ترجمه رو بفرستم.چون در این صورت برای هر دانشگاه باید یه نسخه ترجمه بفرستم.لطفا راهنما یی بفرمائید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmatif نمایش پست ها
    سلام.میشه من رو راهنمایی بفرمائید. من مدارکم رو ترجمه کردم و مهر دادگستری و مهر دارالترجمه هم زدم. حالا که دارم برای دانشگاه افدام می کنم توی مدارک زده certified copy in original،
    سوالم اینه که می تونم از ترجمه ها کپی بگیرم و بعد کپی برابر اصل کنم؟ یا باید حتما ترجمه رو بفرستم.چون در این صورت برای هر دانشگاه باید یه نسخه ترجمه بفرستم.لطفا راهنما یی بفرمائید.
    فقط کپی برابر اصل کنید -کافی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط fasa1990 نمایش پست ها
    سلام یه سوال ساده، مدارک ترجمه شده (که مهر دادگستری و وزارت خارجه خورده) چرا باید تو پاکت گذاشته شود؟ مگه برای اپلای نباید فقط اسکن کنیم؟ تورو خدا جواب بدید
    اگر دادگستری و وزارت اومور خارجه مهر زده دیگه هیچ نیازی به پاکت مهر و موم شده دانشگاه نیست. فقط وقتی پست میکنید توی یک پاکت جدا بگذارید که مرتب به نظر برسه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    اگر دادگستری و وزارت اومور خارجه مهر زده دیگه هیچ نیازی به پاکت مهر و موم شده دانشگاه نیست. فقط وقتی پست میکنید توی یک پاکت جدا بگذارید که مرتب به نظر برسه.
    دوست عزیز، وقتی دانشگاهی میگه باید ریزنمرات آفیشال باشه یعنی باید در داخل پاکت دانشگاه قرار بگیره و دانشگاه مهر و موم کنه. در اکثر مواقع اصلا مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم نیست و مهر مترجم کافی هست مگر اینکه تو سایتش صراحتا قید کرده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Lenient نمایش پست ها
    دوست عزیز، وقتی دانشگاهی میگه باید ریزنمرات آفیشال باشه یعنی باید در داخل پاکت دانشگاه قرار بگیره و دانشگاه مهر و موم کنه. در اکثر مواقع اصلا مهر دادگستری و وزارت خارجه لازم نیست و مهر مترجم کافی هست مگر اینکه تو سایتش صراحتا قید کرده باشه.
    بله حرف شما درسته. ولی این دوست عزیزمون مدارک رو مهر دادگستری و وزارت امور خارجه زده. این عمل مدارک رو آفیشال میکنه. میتونستند اصلا مهر های ذکر شده رو نزنند( فقط مهر دارالترجه بزنند)به جاش مدارک رو داخل پاکت مهر شده دانشگاه بگذارند. این دو روش مدارک رو آفیشال میکنه.

Junior Member

سلام
    راستش من پست های قبلی رو که بعضا خیلی هم متناقض بود خوندم.من مدرک کارشناسیم برای شیراز بود و خب با توجه به هزینه گرون تمبر و مهر دادگستری و خارجه تصمیم گرفتم ترجمه هارو بزارم تو پاکت دانشگاه. کلی راه رفتم تا شیراز، آموزش گفت ما بدون تایید دادگستری و خارجه تو پاکت نمی ذاریم. حالا واقعا خودمم موندم چی کار کنم؟(((

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hilda_le نمایش پست ها
    سلام
    راستش من پست های قبلی رو که بعضا خیلی هم متناقض بود خوندم.من مدرک کارشناسیم برای شیراز بود و خب با توجه به هزینه گرون تمبر و مهر دادگستری و خارجه تصمیم گرفتم ترجمه هارو بزارم تو پاکت دانشگاه. کلی راه رفتم تا شیراز، آموزش گفت ما بدون تایید دادگستری و خارجه تو پاکت نمی ذاریم. حالا واقعا خودمم موندم چی کار کنم؟(((
    سلام

بدون تاییدات امور خارجه و دادگستری ترجمه شما رسمی نیست...
    حتی اگر دانشگاه در پاکت هم بگذاره احتمالا به مشکل برخواهید خورد...
    ترجمتون رو رسمی انجام بدید و مهر ها رو هم در نظر بگیرید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان

آيا من مي تونم ريزنمراتي رو كه دانشگاه من به انگليسي همراه با مهر بهم داده ببرم وزارت أمور خارجه و دادگستري مهرش كنن تا براي پذيرش يا تحويل به دانشگاهي كه ازش پذيرش گرفتم، استفاده كنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    بله حرف شما درسته. ولی این دوست عزیزمون مدارک رو مهر دادگستری و وزارت امور خارجه زده. این عمل مدارک رو آفیشال میکنه. میتونستند اصلا مهر های ذکر شده رو نزنند( فقط مهر دارالترجه بزنند)به جاش مدارک رو داخل پاکت مهر شده دانشگاه بگذارند. این دو روش مدارک رو آفیشال میکنه.
    تا زمانی که مدارک در داخل پاکت دانشگاه قرار نگیره و مهر و موم نشه از نظر دانشگاه مقصد آفیشال تلقی نمیشه حالا صدجور مهر از جمله دادگستری یا وزارت خارجه هم روش خورده باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)