صفحه 38 از 68 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

خیر مهر دادگستری و وزارت خارجه یه نوع certify کردن محصوب میشه در حالی که ترجمه رسمی همون ترجمه ای هست که شما از دارالترجمه میگیرید و فقط مهم دار الترجمه پاشه
    پاکتی هم که فرستاده میشه بهتره از یه نام و نشانی از طرف دانشگاه داشته باشه در غیر این صورت یادتون نره ادرس فرستنده رو دانشگاهتون ذکر کنید اگر خودتون میفرستید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shiva456 نمایش پست ها
    با سلام دوستان ببخشید وقتی یه دانشگاه نوشته "All external applicants must submit an official transcript from all institutions (including Wentworth, if applicable)
    attended after high school graduation. The transcript(s) must be in a sealed envelope from the registrar’s office;
    loose or opened transcripts will not be accepted. Transcripts from non-English based programs should be
    accompanied by official English translations.

این یعنی اینکه به مهر دادگستری نیازی نداره دیگه؟؟؟ بعد سوال دوم اینکه پاکتی که باهاش میفرستم مهمه که برای دانشگاه خودم باشه یا میشه فرستاد با هر پاکتی؟؟

مرسیییی
    اگه ممکنه سریعتر پاسخ بدید. ممنون

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    در دانشگاهی که من میخواهم اپلای کنم نوشته:
    Official Transcript(s) (International students may also be required to submit an official copy of their degree certificate
    یه جای دیگه نوشته: Please submit all official/attested documents in a sealed envelope with the institutional stamp on the outside of the envelope
    حالا به نظرتون این یعنی ترجمه و کپی مدرک اصلا رو برابر اصل کنم و درون پاکت دانشگاه بفرستم یا اینکه تاییدیه ها رو هم میخواد؟؟

Junior Member

مرسی از راهنماییتان. اتفاقاً من قبلاً همین اشتباه کردم ولی بعد متوجه شدم که اصلاً نیازی به تایید دادگستری و امور خارجه نداشت

رشته و دانشگاه
    زیست

شما ترجمه مدارکت رو به همراه کپی مدارک دانشگاهت که مهر انگلیسی!! توجه داشته باشید انگلیسی پاش خورده براشون بفرستید!
    این برای اطمنینان هست!
    ببیید من نمیدونم داشنگاهتون چه جوریه ولی من خیلی راحت وقتی رفتم دفتر بین الملل داشنگاهمون مهر انگلیسی داشنگاه رو تونستم پای کپی مدارکم بزنم
    اگر مهر فارسی بزنید دارلترترجمه باید ترجمش کنه و این یعنی هزینه اضافی!
    نگید مهر برابر اصل میخواید! چنین چیزی برای خارجی ها معنا نمیده دفتر بین الملل هم مهر برابر اصل نداره! شما فقط نیاز دارید مهر دانشگاهتون رو پای مدارکتون داشته باشید همین به همه مدارک شما اعتبار میده حتی کپی ترجمه هاتون و دیگه نیازی نیست نسخه های مختلف ترجمه داشته باشید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط pourazizi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    در دانشگاهی که من میخواهم اپلای کنم نوشته:
    Official Transcript(s) (International students may also be required to submit an official copy of their degree certificate
    یه جای دیگه نوشته: Please submit all official/attested documents in a sealed envelope with the institutional stamp on the outside of the envelope
    حالا به نظرتون این یعنی ترجمه و کپی مدرک اصلا رو برابر اصل کنم و درون پاکت دانشگاه بفرستم یا اینکه تاییدیه ها رو هم میخواد؟؟
    ویرایش توسط blueearth : January 18th, 2015 در ساعت 01:00 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    شما ترجمه مدارکت رو به همراه کپی مدارک دانشگاهت که مهر انگلیسی!! توجه داشته باشید انگلیسی پاش خورده براشون بفرستید!
    این برای اطمنینان هست!
    ببیید من نمیدونم داشنگاهتون چه جوریه ولی من خیلی راحت وقتی رفتم دفتر بین الملل داشنگاهمون مهر انگلیسی داشنگاه رو تونستم پای کپی مدارکم بزنم
    اگر مهر فارسی بزنید دارلترترجمه باید ترجمش کنه و این یعنی هزینه اضافی!
    نگید مهر برابر اصل میخواید! چنین چیزی برای خارجی ها معنا نمیده دفتر بین الملل هم مهر برابر اصل نداره! شما فقط نیاز دارید مهر دانشگاهتون رو پای مدارکتون داشته باشید همین به همه مدارک شما اعتبار میده حتی کپی ترجمه هاتون و دیگه نیازی نیست نسخه های مختلف ترجمه داشته باشید!!
    خیلی ممنون از راهنماییتون. الان با دارالترجمه صحبت کردم میگن مدارکم که ترجمه شد کپی مدرکم هم به همراه ترجمش رو خود دارالترجمه درون یک پک قرار میده و مهر و موم میکنه البته قبلش کپی رو خودشون برابر اصل میکنن. این یعنی اینکه برای اینکه کپی های درون پاکت رو بخوام مهر دانشگاه بزنم باید پک رو باز کنم. حالا نمیشه فقط رو پاکت مهر دانشگاه رو بزنم؟؟

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط pourazizi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. الان با دارالترجمه صحبت کردم میگن مدارکم که ترجمه شد کپی مدرکم هم به همراه ترجمش رو خود دارالترجمه درون یک پک قرار میده و مهر و موم میکنه البته قبلش کپی رو خودشون برابر اصل میکنن. این یعنی اینکه برای اینکه کپی های درون پاکت رو بخوام مهر دانشگاه بزنم باید پک رو باز کنم. حالا نمیشه فقط رو پاکت مهر دانشگاه رو بزنم؟؟
    اگر کپیش رو برابر اصل میکنه با مهر انگلیسی دیگه نیازی به دانشگاه ندارید که مهر بزنه
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من برای اقامت استرالیا از طریق skilled worker اقدام کردم و وکیل گرفتم. وکیل به من گفته که مدارک تحصیلیم و زیر نمراتم بعد از ترجمه باید مهر
    دادگستری و وزارت خارجی
    هم بخوره ولی از یه وکیل دیگه پرسیدم میگه فقط ترجمه کافیه!!! من خیلی گیج شدم و اعتمادمو به وکیلم از دست دادم. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahi63 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من برای اقامت استرالیا از طریق skilled worker اقدام کردم و وکیل گرفتم. وکیل به من گفته که مدارک تحصیلیم و زیر نمراتم بعد از ترجمه باید مهر
    دادگستری و وزارت خارجی
    هم بخوره ولی از یه وکیل دیگه پرسیدم میگه فقط ترجمه کافیه!!! من خیلی گیج شدم و اعتمادمو به وکیلم از دست دادم. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم
    سلام

باید ببینید از دید جایی که قصد دارید براشون مدارک رو ارسال کنید "تعریف ترجمه رسمی" چی هست...
    مثلا برای سرکنسول گری کانادا مدرک رسمی باید منقش به تایید "دادگستری" باشه... ولی وزارت خارجه نیازی نیست...
    بعد از استعلام رسمی از خودشون با خیال راحت "کار درست" رو با "کم ترین هزینه" انجام بدین...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

باید ببینید از دید جایی که قصد دارید براشون مدارک رو ارسال کنید "تعریف ترجمه رسمی" چی هست...
    مثلا برای سرکنسول گری کانادا مدرک رسمی باید منقش به تایید "دادگستری" باشه... ولی وزارت خارجه نیازی نیست...
    بعد از استعلام رسمی از خودشون با خیال راحت "کار درست" رو با "کم ترین هزینه" انجام بدین...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    برای آمریکا مهر دادگستری کافیه؟وزارت خارجه لازم نیست؟

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohpeiv نمایش پست ها
    سلام
    برای آمریکا مهر دادگستری کافیه؟وزارت خارجه لازم نیست؟
    اصلا دادگستری رو هم نمیخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)