صفحه 40 از 68 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

مدارکتون حتی اگر مهر دادگستری رو هم نداشت برای اپلای انلاین کفایت میکنه
    داشنگاه شما مهم نیست چی میگه اونا که از روند اپلای خبر ندارن یا دارای روابط اکادمیک با داشنگاه های دنیا نیستن!!
    به هیچ وجه حرف های مسئولین داشنگاه رو در مورد قوانین اپلای برای داشنگاه های خارجی جدی نگیرید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh65 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخوام مدارکم رو برای دانشگاه McMaster کانادا بفرستم و سایت دانشگاه رو چک کردم نگفته که باید مهر وزارت خارجه داشته باشه. امروز رفتم دانشگاه برای کپی برابر اصل، گفتن که حتما باید مهر وزارت خارجه داشته باشه تا انجام بدن. پست های قبلی این تاپیک رو خوندم و یه جایی این موضوع مطرح شده بود که اگر خود دارالترجمه هم این مهر رو بزنه دیگه نیازی به تایید دانشگاه نیست. الان که ترجمه مدارکم رو که مهر دادگستری هم داره نگاه کردم متوجه شدم که کپی های فارسی مهر the copy conforms to the original document رو داره. ممنون میشم اگه بتونین کمک کنید که دیگه هزینه اضافی پرداخت نکنم.
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    مدارکتون حتی اگر مهر دادگستری رو هم نداشت برای اپلای انلاین کفایت میکنه
    داشنگاه شما مهم نیست چی میگه اونا که از روند اپلای خبر ندارن یا دارای روابط اکادمیک با داشنگاه های دنیا نیستن!!
    به هیچ وجه حرف های مسئولین داشنگاه رو در مورد قوانین اپلای برای داشنگاه های خارجی جدی نگیرید!
    برای McMaster باید مدارک رو پست کنم. سوالم اینه که حتی در صورتی که بخوام پست کنم هم نیازی به مهر وزارت خارجه نیست. درسته؟ از نحوه ارسال مدارک دانشگاه آزاد اطلاعی ندارین؟ بازم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

دوستان این official stamp یعنی مهر دادگستری اینا یا همون مهر ه دارلترجمه هم کفایت میکنه؟

Transcripts: Original copies issued by the institution with an official stamp or seal should be uploaded as a PDF. International students must submit one issued in English and one in the original language (if applicable).

Degree Certificates: This is not a transcript. It provides proof of degree completion, but does not include courses or grades. It must be an original copy issued by the institution with an official stamp or seal. International students must submit one issued in English and one in the original language (if applicable).

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    دوستان این official stamp یعنی مهر دادگستری اینا یا همون مهر ه دارلترجمه هم کفایت میکنه؟

Transcripts: Original copies issued by the institution with an official stamp or seal should be uploaded as a PDF. International students must submit one issued in English and one in the original language (if applicable).

Degree Certificates: This is not a transcript. It provides proof of degree completion, but does not include courses or grades. It must be an original copy issued by the institution with an official stamp or seal. International students must submit one issued in English and one in the original language (if applicable).
    به احتمال زیاد منظور مهر وزارت خونه و دادگستری هست.
    چون خود دارالترجمه ها هم مهر خودشون رو پای ترجمه بدون این دو مهر نمی زنند.
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    به احتمال زیاد منظور مهر وزارت خونه و دادگستری هست.
    چون خود دارالترجمه ها هم مهر خودشون رو پای ترجمه بدون این دو مهر نمی زنند.
    سلام

این فرمایش شما غلط هست...!
    دارالترجمه ها در قبال درخواست مشتری، مدارک رو در سربرگ قوه قضاییه و با مهر مترجم رسمی ترجمه . ارائه میدهند...
    تاییدات دادگستری و امور خارجه فقط در صورت نیاز مشتری در نظر گرفته میشن...
    اگر دارالترجمه ای خلاف این رو به شما گفت، بدونید که قصد سرکیسه کزدن شما رو داشته...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها

سلام

تعریف ترجمه رسمی دقیقا به جایی بستگی داره که مدارک قرار هست به اونجا تسلیم بشه...
    بهتر هست با ایمیل در مورد اینکه مهر مترجم کفایت می کنه یا تاییدات دوگانه هم لازم هست، ازشون کسب تکلیف بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

Contact all previous college and universities attended and have those institutions send final official transcripts to:
    Graduate Admissions
    اینجا بنظرتون مهر دادگستری و اینارو میخواد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط philaa نمایش پست ها
    Contact all previous college and universities attended and have those institutions send final official transcripts to:
    Graduate Admissions
    اینجا بنظرتون مهر دادگستری و اینارو میخواد؟
    سلام

مشخص نیست... باید ازشون سوال بفرمایید چه تفسیری از ریزنمرات رسمی دارند...
    البته احتمال اینکه صرفا ترجمه با مهر مترجم و sealed بودن پاکت کفایت کنه، زیاد هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

ایا کارنامه انگلیسی که دانشگاه میده دوباره باید ترجمه بشه ؟یا فقط مهر امور خارجه و دادگستری بخوره کافیه؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nillnill نمایش پست ها
    ایا کارنامه انگلیسی که دانشگاه میده دوباره باید ترجمه بشه ؟یا فقط مهر امور خارجه و دادگستری بخوره کافیه؟
    ممنون
    سلام

اگر روی کارنامه چیزی مبنی بر اینکه "این گزارش صرفا جهت اطلاع دانشجو است و ارزش دیگری ندارد" نوشته نشده باشه و دانشگاه اون رو مهر و امضا بکنه به چیز دیگه ای نیاز نداره...
    در غیراینصورت این مدرک قابل تایید نیست...
    توصیه میشه پیش از صرف هزینه برای تاییدات، از لزوم اونها در مورد case خودتون مطمئن بشید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)