صفحه 46 از 68 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamarjmand نمایش پست ها
    یکی از ریزنمراتم نیاز به ترجمه داشت و موقع اپلای من اسکن ترجمه ربزنمرات برای دانشگاهی فرستادم. این اسکن هم مهر وزارت خارجه داشت و هم مهر دادگستری. حالا که می خوام برم این دانشگاه باید ریزنمرات رسمی با خودم ببرم. تو سایتش نگفته که مهر دادگستری و وزارت خارجه می خواد. حالا من ریزنمراتی که در حال حاضر دارم مهر دادگستری و وزارت خارجه نداره. اگه از همین استفاده کنم ممکنه مشکلی پیش بیاد بگن که چرا اسکنی هایی که فرستادی این دو مهر داشته ولی ریزنمرات رسمی که با خودت آوردی این دو مهر نداره؟ ممنون
    سلام. کدوم کشور؟ اولا هر دانشگاهی دقیقا مشخص میکنه که مهر کجاهارو برای تایید میخواد و دوما سفارت اون کشورم دقیقا مشخص می کنه چجوری مدارک رو تایید می کنه.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

سلام دوستان.
    ميشه راهنمايي كنيدكه نزديك ميدان انقلاب يا ترجيحا ميدان فردوسي دادگستري هست؟ كه يه سري مدارك دانشگامو ميخوام كپي برابر اصل كنم.
    با تشكر.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddn_1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ميشه راهنمايي كنيدكه نزديك ميدان انقلاب يا ترجيحا ميدان فردوسي دادگستري هست؟ كه يه سري مدارك دانشگامو ميخوام كپي برابر اصل كنم.
    با تشكر.
    کپی برابر اصل چند ساله به دفاتر استاد رسمی واگذار شده. هر دفترخانه ای دیدین برید. برای هر برگ هم 3000تومان میگیرن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Guru

دوستان کسی تجربه فرستادن مدارک رو برای دانشگاه های هلند داره؟
    میدونید که مهر دادگشتری و امورخارجه واسشون مهمه یا نه؟
    مثلا دانشگاه Delft هلند

مرسی

درووود
    دوستان خواستم بپرسم دانشگاه های کانادا و امریکا مهر امورحارجه رو می خواد یا نه؟
    کسی هست که نزده باشه و مشکل نخورده باشه.
    ممنون

با سلام ... من دارم مدارک لازم برای ویزای کانادا را آماده می کنم که باید سند خونه را ترجمه اش را ضمیمه کنم می خواستم سوال کنم آیا سند خونه ترجمه اش نیاز به مهر وزارت خارجه و دادگستری داره یا نه ؟ فقط دارالترجمه کافیه؟
    نامه پیشنهاد کاری در ایران چطور؟ آنم نیاز به مهر داره ؟
    عکس ویزا برای خانم ها باید با حجاب باشه حتما ؟
    با تشکر منظر پاسخ شما هستم

سلام

در پست های قبلی گفته شده است که خود فرد می تواند مدارک ترجمه شده توسط دارالترجمه را برای گرفتن مهر دادگستری و وزارت خارجه برده و تایید نماید.
    1- آیا در مشهد مکانی برای گرفتن تایید دادگستری و وزارت خارجه وجود دارد یا صرفا بایستی برای گرفتن مهر ورارت خارجه و دادگستری به تهران رفت؟
    2- آیا اگر خود فرد بخواهد تایید این دو سازمان را بگیرد، هزینه ای هم دارد یا خیر؟

باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghzadeh نمایش پست ها
    سلام

در پست های قبلی گفته شده است که خود فرد می تواند مدارک ترجمه شده توسط دارالترجمه را برای گرفتن مهر دادگستری و وزارت خارجه برده و تایید نماید.
    1- آیا در مشهد مکانی برای گرفتن تایید دادگستری و وزارت خارجه وجود دارد یا صرفا بایستی برای گرفتن مهر ورارت خارجه و دادگستری به تهران رفت؟
    2- آیا اگر خود فرد بخواهد تایید این دو سازمان را بگیرد، هزینه ای هم دارد یا خیر؟

باتشکر
    بله خودتون هم میتونید ببرید توی خود مشهد هم هست. امور خارجه که یکم قبل سه راه ادبیاته (باید صبح ساعت نه و اینا برید مدارکتون رو تحویل بدید بعد بهتون میگن ساعت چند بیایید تحویل بگیرید. موقع تحویل گرفتن هم هزینه رو بهتون میگن همونجا با کارت میدید)
    دادگستری رو نمیدونم کجاست ولی اونم تو مشهد هست. هزینه های معمول رو هم باید همونجا بپردازید علاوه بر الافیش (نمیدونم الان چقدر شده، چون خیلی تغییر میکنه)
    بعضی دارالترجمه ها هزینه اضافی ای هم میگیرند برای اینکه اینکار رو خودشون انجام میدند و بالاخره رفت و آمد و معطلی داره بعضی ها هم اگه خود ترجمه اونجا انجام بشه نمیگیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط prinstongirl نمایش پست ها
    با سلام ... من دارم مدارک لازم برای ویزای کانادا را آماده می کنم که باید سند خونه را ترجمه اش را ضمیمه کنم می خواستم سوال کنم آیا سند خونه ترجمه اش نیاز به مهر وزارت خارجه و دادگستری داره یا نه ؟ فقط دارالترجمه کافیه؟
    نامه پیشنهاد کاری در ایران چطور؟ آنم نیاز به مهر داره ؟
    عکس ویزا برای خانم ها باید با حجاب باشه حتما ؟
    با تشکر منظر پاسخ شما هستم
    فقط در مورد عکس ویزا میدونم که لزومی نداره با حجاب باشه. حتی عکس ویزای عربستان برا رفتن به مکه خیلی ها هم با حجاب نیست چه برسه به کانادا

Junior Member elihami آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه فرستادن مدارک رو برای دانشگاه های هلند داره؟
    میدونید که مهر دادگشتری و امورخارجه واسشون مهمه یا نه؟
    مثلا دانشگاه Delft هلند

مرسی
    سلام، ببخشید شما جوابتونو گرفتین؟ دیدم انگار از دلف پذیرش گرفتین، میشه بگین مهر دادگستری و خارجه براشون مهم بود یا نه؟
    تنکس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)