صفحه 48 از 68 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

تایید وزارت خارجه و دادگستری در هر استان جداگانه انجام میشه. میاز به تهران رفتن نیست. فقط برای تایید مدرک توسط وزارت علوم میاز به تهران رفتن دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamkeivan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    میخواستم بدونم آیا وزارت دادگستری دفتری در اصفهان داره که مجبور نباشیم بریم تهران واسه تایید مدارک؟ ممنون

Junior Member

دوستان برای مدارکی که برای مصاحبه میخوام با خودم ببرم سفارت آمریکا
    سند خانه و گواهی اشتغال به کار لازمه مهر دادگستری داشته باشه یا فقط مهر مترجم کافیه؟

سلام برای ترجمه دانشنامه دانشگاههای مثل دانشگاه تهران دانشنامه رو باید ببریم دارالترجمه یا وزارت علوم یا خود دانشگاه ترجمه می کنه؟ و یه سوال دیگه دارم؟ آیا کارنامه افیشیال که داشنگاه تهران میده نیاز داره که مهر وزارت خارجه و دادگستری بخوره؟ منظ.رم اینه که دوستانی که کارنامه افشیال گرفتند اونو همینجوری فرستادن یا بردن دارالترجمه یا جاهایی مثل این تا مهر وزارت رو بگیرن؟ با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications

سلام دوستان،
    من لیسانس خواجه نصیر بودم و فوق شریف، از هر دو دانشگاه هم اصل مدرک و ریزنمراتم رو گرفتم، شریف یه سری ریزنمرات انگلیسی هم داده، می خواستم ببینم واسه آنلاین اپلیکیشن این ریزنمرات رو اسکن کنم کافیه یا باید ترجمه بشه و نکته دیگه اینکه شریف ریزنمرات مهر و موم شده میده، لازمه مهر وزارت خارجه هم بخوره؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_shgh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من لیسانس خواجه نصیر بودم و فوق شریف، از هر دو دانشگاه هم اصل مدرک و ریزنمراتم رو گرفتم، شریف یه سری ریزنمرات انگلیسی هم داده، می خواستم ببینم واسه آنلاین اپلیکیشن این ریزنمرات رو اسکن کنم کافیه یا باید ترجمه بشه و نکته دیگه اینکه شریف ریزنمرات مهر و موم شده میده، لازمه مهر وزارت خارجه هم بخوره؟
    سلام

ریزنمرات انگلیسی که دانشگاهها صادر میکنن کاملا معتبره و نیاز به هیچ مهر اضافی نداره.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام دوستان.يك از دانشگاهاي نروژ خواسته مداركي كه براش ارسال ميكنم officially certified copies باشه و در سايتش همچين توضيحي نوشته:
    A certified copy is a copy made directly from an original document. The certification does not validate the content of the document, only that the copy is identical to the original.
    Requirements for certified copies

• Certified copies must be attested by a public servant (employee of the state or county), an employee of a copying agency, a lawyer or a Notary Public (not in Norway). It must be apparent from the stamp where the copy was made.
    • A certified copy must be stamped “Rett kopi” or “True copy” and marked with the date and full signature of the person who made the copy.
    • All pages in a set of copies must be attested as certified copies.

اين معنيش دقيقا چيه؟
    يعني فقط مهر دارالترجمه كافيه(بدون مهر امور خارجه و دادگستري)؟ يا اينكه نسخه اصلي كه ترجمه رسمي شده رو كپي بگيرم و كپي برابر اصل كنم؟

سلام
    برای آنلاین اپلیکیشن مراحل ارسال مدرک دقیقا به چه صورتیه؟ الان من تازه مدارکمو از دانشگاهها گرفتم حالا باید همه این مراحل (1.وزارت علوم 2.دارالترجمه 3.مهر و موم توسط دانشگاهها) انجام شه و بعد من ازون اسکن بگیرم واسه اپلای؟ یا این کارا واسه وقتیه که پذیرش گرفتیم که ببریم دانشگاه مقصد؟ خلاصه اینکه الان واسه اپلای از چی اسکن بگیرم؟
    ممنون

سلام این دانشگاه برای اپلای مهر نمیخاد و ریپورت نمره تافل و GRE هم رسمی نمیخاد، درسته؟
    Official transcripts and test scores are NOT required for the review process but applicants should be sure to upload unofficial transcripts and indicate your unofficial test scores in your application. All materials including your resume, essays, unofficial transcripts, unofficial test scores and other supplemental materials should be submitted electronically as part of your application. We have no set minimum scores, though admitted students last year had about 155 verbal and 160 quantitative. Average TOEFL scores for admitted students last year were 90, and IELTS were 7. If you are admitted and choose to accept, we require official transcripts, either submitted electronically directly from your University Registrar or paper transcripts in envelopes sealed and signed by the University Registrar and official test scores reported from ETS to institution code 5820 before you can enroll and before a Form I-20 can be issued (for international students).
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    سلام
    برای آنلاین اپلیکیشن مراحل ارسال مدرک دقیقا به چه صورتیه؟ الان من تازه مدارکمو از دانشگاهها گرفتم حالا باید همه این مراحل (1.وزارت علوم 2.دارالترجمه 3.مهر و موم توسط دانشگاهها) انجام شه و بعد من ازون اسکن بگیرم واسه اپلای؟ یا این کارا واسه وقتیه که پذیرش گرفتیم که ببریم دانشگاه مقصد؟ خلاصه اینکه الان واسه اپلای از چی اسکن بگیرم؟
    ممنون
    سلام

مرحله 2 که تموم شد از همون ترجمه ها اسکن بگیرید و برای آنلاین اپلیکیشن استفاده کنید. بعد از مهروموم، مدارک شما داخل یه پاکت در بسته قرار داده میشه و به اونا دسترسی مستقیم نخواهید داشت مگر اینکه مهروموم رو باز کنید که به این ترتیب مهروموم باطل میشه.
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط pinocchio_liar نمایش پست ها
    سلام این دانشگاه برای اپلای مهر نمیخاد و ریپورت نمره تافل و GRE هم رسمی نمیخاد، درسته؟
    Official transcripts and test scores are NOT required for the review process but applicants should be sure to upload unofficial transcripts and indicate your unofficial test scores in your application. All materials including your resume, essays, unofficial transcripts, unofficial test scores and other supplemental materials should be submitted electronically as part of your application. We have no set minimum scores, though admitted students last year had about 155 verbal and 160 quantitative. Average TOEFL scores for admitted students last year were 90, and IELTS were 7. If you are admitted and choose to accept, we require official transcripts, either submitted electronically directly from your University Registrar or paper transcripts in envelopes sealed and signed by the University Registrar and official test scores reported from ETS to institution code 5820 before you can enroll and before a Form I-20 can be issued (for international students).
    ممنون از پاسختون
    سلام

درسته، بر اساس این چیزایی که ذکر شده ترجمه رسمی ریزنمرات و ریپورت رسمی GRE و TOEFL برای مراحل اولیه پذیرش در این دانشگاه مورد نیاز نیست.
    (
    Sir John Dalberg)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)