صفحه 7 از 50 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomboo نمایش پست ها
    شما شرایطت خیلی خوبه.شما برای کشور های اروپایی اکثرا شانست بالاست.میتونی واسه المان یا فنلاند و نروژ اقدام کنی.

برای کانادا چطور؟چون شنیدم اروپا زیاد خوب فاند نمیده

Junior Member

سلام بچه ها،
    کسی هست که تو رشته ی petroleum economics and management در ifp مشغول تحصیل باشه یا در موردش اطلاعاتی داشته باشه؟ من یه تعداد سوال دارم در موری این رشته!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

درود بر دوستان
    من لیسانس شیمی کاربردی از بقوعلی (با معدل 13 ایلتس 6 و مقاله هم ندارم) فاند هم نننمیخام.
    میخام واسه نانو یا پلیمر پذیرش بگیرم شانسم کدوم دانشگاه بالاتره.
    با تشکر از راهنماییهاتون

سلام دوستان مهندس شیمی عزیز من 1 سوال داشتم می خاستم اگه کسی تجربه داره یا می دونه کمک کنه. لیسانسمو با معدل
    20/17 و ارشدمو با معدل 26/19 از پلی تکنیک تو رشته مهندسی شیمی گرفتم یک مقاله هم هست فرستادم ولی زیاد رو مقاله نتونستم کار کنم زبانمم زیاد خوب نیست ولی بکش دارم می خونم آبان 90 تافل و جی آر ای بدم به نظرتون چه دانشگاهایی از امریکا و کانادا (بیشتر امریکا) می تونم با فاند خوب و متاهلی پذیرش بگیرم (البته با جی آر ای نچندان بالا) اگه ممکنه یه لیست از دانشگاههایی که برام تو امریکا مناسبه با جزییاتش اگه کسی داره مثلا deadline نمره حداقل تافل و جی آر ای ... مثلا تو ی فایل اکسل برام بفرسته ایشالا جبران می کنیم. با تشکر و امید موفقیت برای همه عزیزان مهندسی شیمی.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی شیمی شریف هستم معدلم هم تا اینجا 15.5 هست قصد اپلای برای دوره ارشد رو ندارم ولی می خوام بعد از تموم کردن دوره ارشد تو ایران ، برای یه دانشگاه خوب توی کانادا یا آمریکا پذیرش بگیرم به نظر شما چطور می تونم یه رزومه ی خوب برای خودم درست کنم یعنی چه کارایی بکنم ؟ مقاله ؟ پروژه ؟ نرم افزار؟ ...؟

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

دوست عزیز تا اونجا که من می دونم معدل خوب و مقاله دو مسیله ایست که به شما برای گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاه های کانادا بسیار کمک خواهد کرد

سلام
    من تازه قرار است پروژه ام را ارائه بدهم و فارغ التحصیل شوم. دانشگاه آزاد خوندم. زبانمم در حد intermediateهست. معدل لسسانسم هم 15. آیا شانسی برای گرفتن پذیرش یا شاید فاند دارم؟ با اینکه مطمئنم اصلا شرایط خوبی ندارم. ولی می خواستم ببینم اگه شانس دارم از چه کشوری و با چه رده ای شروع کنم؟مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی خوندم اما داخل سایت فقط این قسمت را برای مهندسی شیمی پیدا کردم. یک سوال دیگه این که برای خواندن در آنجا شنیدم کانادا بهتر است و گرایش محیط زیست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi12345 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه قرار است پروژه ام را ارائه بدهم و فارغ التحصیل شوم. دانشگاه آزاد خوندم. زبانمم در حد intermediateهست. معدل لسسانسم هم 15. آیا شانسی برای گرفتن پذیرش یا شاید فاند دارم؟ با اینکه مطمئنم اصلا شرایط خوبی ندارم. ولی می خواستم ببینم اگه شانس دارم از چه کشوری و با چه رده ای شروع کنم؟مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی خوندم اما داخل سایت فقط این قسمت را برای مهندسی شیمی پیدا کردم. یک سوال دیگه این که برای خواندن در آنجا شنیدم کانادا بهتر است و گرایش محیط زیست؟
    دوست عزیز اطلاعاتتون ناقص هست الان لیسانس هستی یا فوق؟
    برای زبان نمره تافل بگید (به صورت کیفی نمیشه گفت) همچنین امریکا نمره GRE هم میخواد.
    اگه کارشناسی هستی،به صورت کلی:
    کانادا خیلی رو مینیمم هاش حساس هست مثلا دانشگاه UBC صراحتا گفته معدل کارشناسی ایران بالای 16 باشه...اگه معدلت بالای 15 هست برای پذیرش تو رنک های نه چندان بالا شانس داری. فاند گرفتن برای مقطع ارشد تو امریکا و کانادا خیلی سخت هست بیشتر فاندهاشون برای دکترای پیوسته- Direct PhD -هست که تو اون شرایط باید رزومه خیلی قوی داشته باشی(مثل معدل لیسانس بالای 17-18 ، مقاله، نمره جی آر ای بالا...و حتی دانشگاه لیسانستم مهمه)
    میتونی اینجوری شانستو افزایش بدی : نمره GRE بالا بیاری و تافل قابل قبول اساتیدی تو امریکا تو ضمینه کاریت پیدا کنی و بتونی مخشونو بزنی
    بچه های مهندسی شیمی تو کانادا خیلیاشون برای دانشگاه آلبرتا اپلای میکنن.. برای امریکا موضوع CO2 Sequestration یا به دام اندازی دی اکسیدکربن خیلی داغ هست و خوشبختانه هم به مهندسی شیمی مربوطه هم به محیط زیست بد نیست شانس خودتو تو این ضمینه با ایمیل زدن به استادا امتحان کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوست عزیز اطلاعاتتون ناقص هست الان لیسانس هستی یا فوق؟
    برای زبان نمره تافل بگید (به صورت کیفی نمیشه گفت) همچنین امریکا نمره GRE هم میخواد.
    اگه کارشناسی هستی،به صورت کلی:
    کانادا خیلی رو مینیمم هاش حساس هست مثلا دانشگاه UBC صراحتا گفته معدل کارشناسی ایران بالای 16 باشه...اگه معدلت بالای 15 هست برای پذیرش تو رنک های نه چندان بالا شانس داری. فاند گرفتن برای مقطع ارشد تو امریکا و کانادا خیلی سخت هست بیشتر فاندهاشون برای دکترای پیوسته- Direct PhD -هست که تو اون شرایط باید رزومه خیلی قوی داشته باشی(مثل معدل لیسانس بالای 17-18 ، مقاله، نمره جی آر ای بالا...و حتی دانشگاه لیسانستم مهمه)
    میتونی اینجوری شانستو افزایش بدی : نمره GRE بالا بیاری و تافل قابل قبول اساتیدی تو امریکا تو ضمینه کاریت پیدا کنی و بتونی مخشونو بزنی
    بچه های مهندسی شیمی تو کانادا خیلیاشون برای دانشگاه آلبرتا اپلای میکنن.. برای امریکا موضوع CO2 Sequestration یا به دام اندازی دی اکسیدکربن خیلی داغ هست و خوشبختانه هم به مهندسی شیمی مربوطه هم به محیط زیست بد نیست شانس خودتو تو این ضمینه با ایمیل زدن به استادا امتحان کنی

ممنون از در اختیار قرار دادن اطلاعاتتون. من تازه دارم پروژه ارائه میدم که لیسانس بگیرم و می خوام برای ارشد پذیرش بگیرم. گرایش صنایع غذایی خوندم اما می خواستم که گرایشمو عوض کنم و محیط زیست بخونم. فقط یک سوال دارم،،، اگر من از طریق یک استاد اقدام کنم و او مرا قبول نکرد، امکانش هست و شانسی دوباره هست تا از طریق دانشگاه اقدام کنم؟ ممنون از اطلاعات خوبتون

سلام
    معدل لیسانسم 18/52
    ارشد 18/36
    آیلتز 6/5
    GRE 900
    سه تا سمینار خارجی معتبر و 5 تا داخلی
    واسه آکرون یا جای معتبر دیگه با این نمره GRE شانس دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)