صفحه 6 از 110 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1139

موضوع: مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران، معماری

سلام دوستان. من لیسانس عمران رو با معدل 13.19از دانشگاه شهید چمران اهواز گرفتم. ارشد رو در گرایش ژئوتکنیک از دانشگاه امیرکبیر با معدل 16.2 گرفتم.الان دانشجوی دکتری دانشگاه شیراز هستم.چون بصورت پیوسته اومدم دکتری فرصت نشد مقاله بنویسم. اما طبق گفته استاد راهنمام مقاله مربوط به پایان نامم خیلی عالی میشه( موضوع: تحلیل پایداری فشار سینه کار تونل به روش مرز بالای آنالیز حدی). با توجه به اینکه همسرم سیتیزن کانادا هست، میخوام برای دکتری برای کانادا اقدام کنم(از اول). ولی نمیدونم شانسم چقدره و کدوم دانشگاه ها برام بهتره. لدفا اگه اطلاعاتی راجع به دانشگاه ها و اساتیدی ک احتمال پذیرش بالایی برای من دارن، راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soce1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس عمران رو با معدل 13.19از دانشگاه شهید چمران اهواز گرفتم. ارشد رو در گرایش ژئوتکنیک از دانشگاه امیرکبیر با معدل 16.2 گرفتم.الان دانشجوی دکتری دانشگاه شیراز هستم.چون بصورت پیوسته اومدم دکتری فرصت نشد مقاله بنویسم. اما طبق گفته استاد راهنمام مقاله مربوط به پایان نامم خیلی عالی میشه( موضوع: تحلیل پایداری فشار سینه کار تونل به روش مرز بالای آنالیز حدی). با توجه به اینکه همسرم سیتیزن کانادا هست، میخوام برای دکتری برای کانادا اقدام کنم(از اول). ولی نمیدونم شانسم چقدره و کدوم دانشگاه ها برام بهتره. لدفا اگه اطلاعاتی راجع به دانشگاه ها و اساتیدی ک احتمال پذیرش بالایی برای من دارن، راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    دانشگاههای شهری که همسرتان در آن اقامت دارند را باید اصولا بررسی کنید. فاکتور اصلی برای کیس شما شاید محل کار/اقامت همسر باشد. ولی اگر محدودیتی در این خصوص ندارید دانشگاههایی نظیر وسترن اونتاریو در اونتاریو-لندن و دانشگاه مک مستر در همیلتون و دانشگاه های کلگری و آلبرتا در کلگری و ادمونتون دانشگاههای خوبی هستند که امکان دریافت پذیرش را دارید. البته PhD مجدد ممکن است چندان برای برخی اساتید قابل توجیه نباشد و باید این مساله را از قبل بتوانید به نحو مناسبی توجیه کنید
    موفقق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-عمران دانشگاه شهرکرد

سلام من فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه شهرکردم با معدل 13.5 میخواستم برای master اقدام کنم برای اروپا!
    با فرض نمره زبان خیلی خوب میخواستم بدونم موقعیت مناسبی هست یا نه؟
    داشتن مقاله تاثیر گذاره آیا؟
    سابقه کار چطور؟ الان حدود یک سال توی یه شرکت گرید یک سابقه کار دارم!
    حتی دانشگاه های درجه دو و سه اروپا هم مشکلی ندارم

Junior Member

سلام
    کارشناسی مهندسی عمران
    علم وصنعت ایران
    معدل 16
    تافل 95
    1 مقاله بین المللی درباره بهسازی خاک و ...
    در بین دانشگاه های آمریکا و کانادا کدوماشون شانس دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civill azad university of jahrom

سلام من دانشجوی ترم اخر عمران با معدل 16 از دانشگاه ازاد هستم به اتوکد،تری دی مکس و ایتبس مسلط هستم و درحال خواندن زبان برای ایلتس هستم و با توجه به سطحم روی نمره ی هفت حساب کردم
    میخام برای ادامه تحصیل و زندگی به خارج از کشور برم
    لطفا راهنمایی کنید که برای کشورهای اروپایی ،کانادا و استرالیا ، عمران بهتر هست یا معماری و چ راه کار ها و دانشگاه هایی پیشنهاد میکنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته مهندسی عمران و محیط زیست

سلام من دانشجوی ترم اخر عمران با معدل 16 از دانشگاه ازاد هستم به اتوکد،تری دی مکس و ایتبس مسلط هستم و درحال خواندن زبان برای ایلتس هستم و با توجه به سطحم روی نمره ی هفت حساب کردم
    لطفا راهنمایی کنید که برای کشورهای اروپایی ،کانادا و استرالیا ،از نظر درامد و بازار کار و پذیرش عمران بهتر هست یا معماری (چه گرایش هایی؟) و چ راه کار ها و دانشگاه هایی پیشنهاد میکنید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIO75 نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید که برای کشورهای اروپایی ،کانادا و استرالیا ،از نظر درامد و بازار کار و پذیرش عمران بهتر هست یا معماری (چه گرایش هایی؟) و چ راه کار ها و دانشگاه هایی پیشنهاد میکنید؟
    نرم افزارها و سابقه کاری غیر آکادمیک برای تحصیل و پذیرش کمک زیادی نمی کند. بیشتر معدل، رنک دانشگاه قبلی و ریکامندیشنهای معتبر در پذیرش ارشد مهم هستند. اگر امکان کار و تحصیل را جدا کنید برای گرایشهای مختلف پاسخها کاملا متفاوت می تواند باشد و همینطور کشورهای مختلف. اینکه در حال حاضر همین الان هم در یک کشور خاص کدام بازار برای رشته عمران مثلا جذاب تر است پاسخ صریحی ندارد چه به اینکه در سطح جهانی بخواهید برای همه موارد و همه گرایشها انتخاب واحدی کنید. بیشتر هدف را باید در ادامه تحصیل به علاقه شخصی به نظرم داد و برای بازار کار یا ادامه تحصیل نیز ابتدا اولویت خود فرد را مشخص نمود و سپس از بین این دو فقط یکی را اولویت گذاری کرد. در یک پاسخ خیلی خیلی کلی همه این کشورها به لحاظ بازار زیست محیطی مناسب هستند و البته رشته هایی نظیر کانستراکشن (مدیریت ساخت) و راه و ترابری نیز در برخی موارد می تواند جذابیتهای خاص خود را داشته باشد. معماری با توجه به تفاوتهای ساختاری در فرهنگهای مختلف و کدها عموما هم به لحاظ تحصیل و هم بازار کار چالشهای بیشتری دارد و البته برای بازار کار به ویژه سازه، مهارت در نرم افزارهای طراحی و تسلط به آنها در پیدا کردن موقعیتهای شغلی موثرند
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    نرم افزارها و سابقه کاری غیر آکادمیک برای تحصیل و پذیرش کمک زیادی نمی کند. بیشتر معدل، رنک دانشگاه قبلی و ریکامندیشنهای معتبر در پذیرش ارشد مهم هستند. اگر امکان کار و تحصیل را جدا کنید برای گرایشهای مختلف پاسخها کاملا متفاوت می تواند باشد و همینطور کشورهای مختلف. اینکه در حال حاضر همین الان هم در یک کشور خاص کدام بازار برای رشته عمران مثلا جذاب تر است پاسخ صریحی ندارد چه به اینکه در سطح جهانی بخواهید برای همه موارد و همه گرایشها انتخاب واحدی کنید. بیشتر هدف را باید در ادامه تحصیل به علاقه شخصی به نظرم داد و برای بازار کار یا ادامه تحصیل نیز ابتدا اولویت خود فرد را مشخص نمود و سپس از بین این دو فقط یکی را اولویت گذاری کرد. در یک پاسخ خیلی خیلی کلی همه این کشورها به لحاظ بازار زیست محیطی مناسب هستند و البته رشته هایی نظیر کانستراکشن (مدیریت ساخت) و راه و ترابری نیز در برخی موارد می تواند جذابیتهای خاص خود را داشته باشد. معماری با توجه به تفاوتهای ساختاری در فرهنگهای مختلف و کدها عموما هم به لحاظ تحصیل و هم بازار کار چالشهای بیشتری دارد و البته برای بازار کار به ویژه سازه، مهارت در نرم افزارهای طراحی و تسلط به آنها در پیدا کردن موقعیتهای شغلی موثرند
    موفق باشید
    ببخشید من جوابم رو نگرفتم لطفا بیشتر توضیح بدین
    مهم ترین سوالم اینه که در کل بازار کار عمران بهتر هست یا معماری در سایر کشور ها

Junior Member

سلام دوستان
    من فوق لیسانس عمران محیط زیست از دانشگاه شیراز با معدل 17.12 دارم
    آیلتس 7
    حدود 20 مقاله داخلی و خارجی
    8 سال سابقه کار
    میخاستم بدونم برا دانشگاه های اروپا و استرالیا برا چه دانشگاه هایی میتونم اقدام کنم که فاند خوب داشته باشه؟ فاند خوب برام مهمه

سلام به همه
    من ترم سه لیسانس عمرانم ولی میخوام برم خارج لیسانسم رو از یک دانشگاه خوب بگیرم و در نهایت تو اون کشور مقیم بشم
    آیلتس 7 دارم و معدل دیپلم ام هم 18.5
    بنظر شما یکبار با در نظر گرفتن هزینه دانشگاه و زندگی و یکبار بدون در نظر گرفتن آن کدام کشور برای من مناسبه؟
    مرسی از همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)