صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member bidar354 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Immunology

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام به همه دوستان عزیز. من فوق ایمونولوژی از علوم پزشکی شیراز هستم. معدل لیسانسم 16.15 و معدل فوقم 16.5. 4 تا مقاله کنگره و دو تا سابمیت شده ISI دارم. هنوز TOEFL و GRE امتحان ندادم و می خوام برای PHD رشته Immunotherapy یکی از دانشگاههای آمریکا Apply کنم.

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام
    من سال آخر داروسازي هستم.معدلم بدون احتساب تزم 15.85 . ايلتس 7. جي ار ايي هم كه راضي نيستم: وربال 490 رياضي 750 رايتينگ 3.5
    يه مقاله غير اي اس اي دارم
    4تا مقاله تو كنفرانسها 2تا داخلي 2 تا خارجي. يه رتبه تو يه كنفرانس داخلي
    براي انكولوژي مولكولي مي خوام اپلاي كنم منظورم هرچيزيه مربوط به تحقيقات مولكولي سرطان
    اما متاسفانه دارم يواش يواش نا اميد ميشم چون اين رشته زمينه قويتري ميخواد تا اون چيزي كه من در مورد سرطان ميدونم كه بيشترشم اطلاعات خودمه تو دانشگاه چيزي در مورد سرطان ياد ندادند

Junior Member

سلام من تازه تو این سایت عضو شدم و می خواستم درخواست کنم در زمینه سوالاتم راهنماییم کنید.من دانشجوی علوم ازمایشگاهی دانشگاه گیلان هستم می خواستم واسه بعد از دوره لیسانس واسه کانادا یا امریکاapply کنم توی رشته پزشکی که بعد بتونم تومور شناسی یا خون شناسی ادامه تحصیل بدم باشه و چه غیر بالینی .

کاربر عزیز:
    این تاپیک ویژه معرفی و آشنایی کاربران با یکدیگر است.
    لطفاجهت پرسیدن سوالات خود به تاپیک های دیگر مراجعه فرمایید.ارسال شما ویرایش شد.
    باتشکر
    ویرایش توسط Royal2009 : March 23rd, 2011 در ساعت 11:26 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology

با سلام، من تاز عضو شدم. لیسانس Zoology و فوق لیسانس Developmental Biology از ایران گرفتم. در رشته Cell Biology-Immunology در آلمان دکترا گرفتم. الان یک ماهی‌ می‌شه که درسم تموم شده و دارم دنبال postdoc پوزیشن در آمریکا میگردم. موضوع تحقیقم therapeutic antibodies against cancer stem cell

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SMN نمایش پست ها
    با سلام، من تاز عضو شدم. لیسانس Zoology و فوق لیسانس Developmental Biology از ایران گرفتم. در رشته Cell Biology-Immunology در آلمان دکترا گرفتم. الان یک ماهی‌ می‌شه که درسم تموم شده و دارم دنبال postdoc پوزیشن در آمریکا میگردم. موضوع تحقیقم therapeutic antibodies against cancer stem cell
    ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما دوست عزیز:

قرار است که یک تاپیک با عنوان
    "وضعیت بازار کار علوم زیستی و پزشکی برای ایرانیان در مقاطع تکمیلی" ایجاد کنیم و جنبه های مختلف موضوع را به بحث خواهیم گذاشت. اما قبل از ایجاد این تاپیک ممنوم میشوم اگرشما لطف بفرمایید تجربیات و اطلاعات ارزنده خود در این مورد را در پاسخ به همین ارسال بیان بفرمایید. پاسخ شما در آینده نزدیک به تاپیک جدید منتقل خواهد شد.

با تشکر
    عید شما مبارک
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما دوست عزیز:

قرار است که یک تاپیک با عنوان
    "وضعیت بازار کار علوم زیستی و پزشکی برای ایرانیان در مقاطع تکمیلی" ایجاد کنیم و جنبه های مختلف موضوع را به بحث خواهیم گذاشت. اما قبل از ایجاد این تاپیک ممنوم میشوم اگرشما لطف بفرمایید تجربیات و اطلاعات ارزنده خود در این مورد را در پاسخ به همین ارسال بیان بفرمایید. پاسخ شما در آینده نزدیک به تاپیک جدید منتقل خواهد شد.

با تشکر
    عید شما مبارک
    سلام دوست عزیز، مرسی‌ از خوش آمد گویی و عید شما هم مبارک. در مورد بازار کار من فقط می‌تونم در مورد آلمان براتون بگم. البته ناگفته نمونه که من هم الان یک ماه که دکترام رو گرفتم و تجربه چندانی در بازار کار ندارم ولی‌ به هر حال در خدمتم. در آلمان اگه بخواین دکترا انجام بدین که به آلمانی‌ می‌شه Doktorarbeit، به ۳ صورت امکانش هست،اولین روش که بیشتر آلمانی‌‌ها همین روش رو دنبال میکنند، پیدا کردن یک پوزیشن هست. Doktorarbeit پوزیشن، که شما یه قرار داد کار نیمه وقت دریافت می‌کنید و حقوق به اندازه نصف یک نفر که درسش تموم شده رو دریافت می‌کنید. که حدود ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ یورو هست. البته گاهی اوقات دکترا خوندن در آلمان به صورت استخدام نیست و شما یا باید خودتون هزینه خودتون رو تامین کنید یا اینکه بورسیه بگیرید. این از دکترا. در مورد بعد از اتمام درس و گرفتن مدرک، شما میتونید به عنوان Wissenschaftliche Mitarbeiter کار پیدا کنید. تقریبا می‌شه به عنوان عضو هیأت علمی‌ خودمون. با این تفاوت که در ایران شما میتونید با مدرک دکترا سریع شروع کنید در دانشگاه تدریس کنید ولی‌ در آلمان شما وارد کار تحقیقاتی‌ و آزمایشگاهی میشوید. حقوقش فکر کنم از ۱۷۰۰ یورو شروع می‌شه و بستگی به وضعیت تأهل و سابقه کار تغییر می‌کنه. فکر می‌کنم برای رشته‌های زیست شناسی‌ در کار‌های تحقیقاتی‌ زیادی در آلمان پیدا می‌شه چون آلمان کشور پولداری هست و به کار‌های تحقیقاتی‌ بسیار اهمیت میده. برای یافتن یه پست‌داک پوزیشن در آلمان یکی‌ از بهترین سایت‌ها این هست:www.jobvector.de

امیدوارم تا حدی تونسته باشم اطلاعات داده باشم، لطفا باز هم اگر سوالی دارید مطرح کنید در خدمتم.

Junior Member

Post پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام به همه دوستان
    امیدوارم کسی راجب رشته من اطلاعات داشته باشه!!!!!!!!
    من لیسانس اعضای مصنوعی دارم(اسم علمی رشته :پروتز و ارتوز).
    واسه 3 تا دانشگاه تو آمریکا اپلای کردم.هنوز جواب ندادن.
    کسی هم رشته من هست تو این انجمن؟

سلام به همه دوستای گلم.من لیسانس زیست شناسی جانوری دانشگاه تربیت معلم تهران دارم.معدلم 13.76.زبانمم عاليه.میخوام برم فیلیپین ارشد بیوتکنولوژی يا ژنتيك بخونم.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 09:16 PM

Junior Member

سلام،

من خیلی دیر اینجا رو دیدم ولی بازم وضعیتم رو مینویسم و اگه میتونستم کسی رو راهنمایی کنم خوشحال میشم چون به این فروم و بچه های توش مدیونم..

من بیوتکنولوژی خوندم، معدل لیسانس 17.6، فوق تا قبل پایان نامه 17.8، تافل iBT دادم و شدم 108، جی آر ای رو شدم 540/800/4.0، یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی داشتم، از UIUC برای زیست شناسی سلولی و ملکولی، از McGill برای بیوشیمی و از موسسه کارولینسکای سوئد برای یه رشته خاص (همه بورس کامل) پذیرش گرفتم و از 4 جا هم در امریکا ریجکت شدم نهایتا. خوشبختانه اخیرا هم ویزام درست شد به امریکا و منتظر کلیر شدن هستم.

امیدوارم همه دوستانی که از پارسال در این تاپیک پست کردن تا حالا به نتایجی که میخواستن رسیده باشن

نقل قول نوشته اصلی توسط Amisb
    سلام،

من خیلی دیر اینجا رو دیدم ولی بازم وضعیتم رو مینویسم و اگه میتونستم کسی رو راهنمایی کنم خوشحال میشم چون به این فروم و بچه های توش مدیونم..

من بیوتکنولوژی خوندم، معدل لیسانس 17.6، فوق تا قبل پایان نامه 17.8، تافل iBT دادم و شدم 108، جی آر ای رو شدم 540/800/4.0، یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی داشتم، از UIUC برای زیست شناسی سلولی و ملکولی، از McGill برای بیوشیمی و از موسسه کارولینسکای سوئد برای یه رشته خاص (همه بورس کامل) پذیرش گرفتم و از 4 جا هم در امریکا ریجکت شدم نهایتا. خوشبختانه اخیرا هم ویزام درست شد به امریکا و منتظر کلیر شدن هستم.

امیدوارم همه دوستانی که از پارسال در این تاپیک پست کردن تا حالا به نتایجی که میخواستن رسیده باشن
    Im really delighted of getting familiar to sb whos major is BIOTECHNOLOGY
    I am new at this sight and new at this awesome application campaign! Im a microbiology student in Azad univs of lahijan, its my 7th semester and my overal score is 16.60. Ive just started reading for toefl but in addition I think i need to do some researches and put out some remarkable papers to provide a good resume, my favorite field is biotechnology and Im very keen on the common area of study among molecular cell biology, genetics,microbiology and thier practical aspects in biotechnology
    Ill be glad to share your experiences and howknows in the spesific topic of biotechnology Ive just maide.

Good regards

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)