نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 104 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1139

موضوع: UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : UNDERGRADUATE Admission and Visa for USA

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    نمره های ۴ سال آخر رو برای پذیرش احتیاج دارند و برای ویزا هم بستگی داره ممکنه ازت بخوان و ممکنه نخوان

راستش از من واسه دانشگاه و ویزا همهٔ سال ها ارو خواست. مخصوصا که ساله آخر بگیرین (پیش دانشگاه ) همهٔ نمرهتون با هم هست!
    Niloofar.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر

سلام دوستان....
    من طرحی در دوم دبیرستان در رابطه با تنظیم موتور خودرو به مرحله اجرا رسوندم البته بعد از همکاری با شرکت ایران خودرو متاسفانه مشکلاتی برای طرح بوجود اومد. البته الان 19 سالمه و دانشجو علوم کامپیوتر هستم. میخواستم بدونم این طرح برای ویزا گرفتن از آمریکا بهم کمک میکنه؟ مدارک معنبری که برای طرحم دارم رو مینوسیم براتون:
    1. ثبت اختراع ایران
    2. تقدیر نامه از وزیر راه و شهرسازی حناب آقای نیکزاد به امضای خود ایشان
    3. تاییدیه از شرکت ایران خودرو به امضای مدیر توسعه و محصولات جدید ایران خودرو
    4. رتبه اول نمایشگاه راه و صنایع وابسته تهران در بخش دانشجویی
    ناییدیه از دانشگاه امیرکبیر

Junior Member

سلام.من یه سوالی داشتم.من الان پیش دانشگاهیم.تافل و sat رو تا حول و حوش خرداد و تیر 93 میتونم بگیرم...با اون شرایط کی میتونم اپلای کنم؟
    Deadline دانشگاه ها هم معمولا تا یکی دو ماه دیگه تمومه میشه، یعنی من باید تازه پاییز سال دیگه اپلای بدم تا مثلا برای پاییز دو سال دیگه اگه قبول کردن برم؟!!
    خب اینجوری که خیلی بده! نمیشه کاری کرد ؟ شما پیشنهادی ندارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan0054 نمایش پست ها
    سلام.من یه سوالی داشتم.من الان پیش دانشگاهیم.تافل و sat رو تا حول و حوش خرداد و تیر 93 میتونم بگیرم...با اون شرایط کی میتونم اپلای کنم؟
    Deadline دانشگاه ها هم معمولا تا یکی دو ماه دیگه تمومه میشه، یعنی من باید تازه پاییز سال دیگه اپلای بدم تا مثلا برای پاییز دو سال دیگه اگه قبول کردن برم؟!!
    خب اینجوری که خیلی بده! نمیشه کاری کرد ؟ شما پیشنهادی ندارین؟
    درسته! البته بعضی دانشگاه ها ددلاین های دیرتر هم دارند. خیلی دانشگاه ها هم پذیرش ترم بهار دارن که اگه میگید تافل و SAT رو خرداد میگیرید، احتمالاً به ددلاین ترم بهارشون میرسید...
    در ضمن این قضیه بد نیست! منطقیه! شما وقتی باید september اونجا باشید، نمیتونید انتظار داشته باشید که توی 2-3 ماه: دانشگاه به شما پذیرش بده و مدارک رو برای شما بفرسته و شما ویزا بگیرید و چمدوناتون رو ببندید و برید!!!

پیشنهاد من: اگه واقعاً قصد رفتن دارید، مشکل سربازی و مشکل مالی ندارید: همین الان تافل بدید و برای دانشگاه های کانادا اقدام کنید. (خیلی دانشگاه های ایالتی و خوب آمریکا هم هستن که فقط با تافل قبولتون میکنن: University Of Washington، Pennsylvania State University و...) ددلاین های دانشگاه های کانادا یکم دیرتره. مثلاً UBC ددلاینش February3 هستش... (نکته: دانشگاه های کانادا ارزون تر از آمریکا هستن...)
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

سلام.من الان پیش دانشگاهی هستم.میخوام برای undergraduate آمریکا اقدام کنم ... نهایتا تا آبان آیلتسم رو میگیرم .یه سری دوره های بازرگانی-مدیریتی میخوام برم توی مجتمع فنی تهران و یکی دوجای دیگه که اونم تا آبان مدارکشونو میگیرم..آزمون ACT/SAT روهم میخوام بدم(معافم از سربازی).برای مدیریت بازرگانی میخوام اقدام کنم.
    دوستان سوالی که دارم اینه که من میخوام با این کارا بتونم full tution یا merit-based بشم نمیدونم اسم دقیقشو... منظورم همونه که scholarship بشم.
    صرف نظر از اینکه شانسم چقدره میتونم ازتوم کمک بخوام که منو راهنمایی کنید؟

Junior Member

با سلام، با توجه به تاريخ اين تاپيک بعيد ميدونم پاسخي دريافت كنم اما خب شانسم رو امتحان ميكنم. من ميخام براي پاييز ٢٠١٥ از يكي از دانشگاهاي امريكا براي رشته معماري پذيرش بگيرم. فعلا موضوع مهم براي من فقط و فقط رفتن به امريكا براي تحصيل هستش، يعني فعلا دانشگاه و هزينه و سطح علميش مهم نيست چونكه تصميم دارم اونجا ترنسفر بگيرم. نمره هاي ٤ سال اخر تحصيليم بالاي ٨٥ درصده و نمره ي ايلتس هم 8 ه. پورتفوليو ي متوسط رو به بالا هم دارم. به نظر شما براي كدوم دانشگاها بايد اقدام كنم تا شانس پذيرشم بالا باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan96 نمایش پست ها
    با سلام، با توجه به تاريخ اين تاپيک بعيد ميدونم پاسخي دريافت كنم اما خب شانسم رو امتحان ميكنم. من ميخام براي پاييز ٢٠١٥ از يكي از دانشگاهاي امريكا براي رشته معماري پذيرش بگيرم. فعلا موضوع مهم براي من فقط و فقط رفتن به امريكا براي تحصيل هستش، يعني فعلا دانشگاه و هزينه و سطح علميش مهم نيست چونكه تصميم دارم اونجا ترنسفر بگيرم. نمره هاي ٤ سال اخر تحصيليم بالاي ٨٥ درصده و نمره ي ايلتس هم 8 ه. پورتفوليو ي متوسط رو به بالا هم دارم. به نظر شما براي كدوم دانشگاها بايد اقدام كنم تا شانس پذيرشم بالا باشه؟
    سلام

قصد دادن آزمون SAT دارید یا خیر؟ (برای دادن این آزمون باید به خارج از کشور سفر کنید و البته سطح زبانتون در حد سطح زبان این آزمون باشه)

پی نوشت: من به تاریخی که می خواین برین دقت نکردم، اکثر دانشگاه های خوب ددلاینشون تموم شده الان و یا باید برای بهار اقدام کنید و یا تعداد محدودی دانشگاه که ددلاین خاصی ندارن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan96 نمایش پست ها
    سلام شما وقتی برای رفتن برای پاییز 2015 ندارید
    اگر اکتبر اپلای کنید از ژانویه ی 2016 که میشه دی ماه همین سال باید اونجا باشید و اگر ژانویه اپلای کنید از سپتامبر 2016 اونجا خواهید بود
    باید ازمون SAT بدید و اگر این کار رو بکنید به طور قطع دانشگاه هایی هستند که بهتون پذیرش بدن اما به نظرم کیفیت کارتون رو فدای جمله ی فقط میخام برم نکنید چراکه میتونید با یک SAT خوب دانشگاه های خوبی پذیرش بگیرید

Junior Member

درود بر دوستان !!! من ۳۵ سالمه و لیسانس شیلات دارم. فارغ التحصیل ۸۴ هستم. به نظرتون امکانش هست بتونم برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنم؟ آیا توی امریکا هم مثل ایران میشه رشته فوق لیسانس با لیسانس متفاوت باشه؟

Junior Member mer377 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hdihf نمایش پست ها
    درود بر دوستان !!! من ۳۵ سالمه و لیسانس شیلات دارم. فارغ التحصیل ۸۴ هستم. به نظرتون امکانش هست بتونم برای مقطع فوق لیسانس اقدام کنم؟ آیا توی امریکا هم مثل ایران میشه رشته فوق لیسانس با لیسانس متفاوت باشه؟
    بله اونها به لیسانس میگنbachelor یا undergraduate
    و به فوق میگن master یا graduate
    سن زیاد مهم نیست بلکه معدلتون تو دانشگاه و مقاله ها و تحقیقاتتون مهمه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)