صفحه 2 از 78 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 826

موضوع: خروج از کشور در بازه ی یکساله پس از فارغ التحصیلی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : حداکثر مهلت خروج از کشور پس از فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    درست متوجه نشدم، یعنی اگر کسی مثلا در حین خدمت باشه و مثلا 13 ماه از دفاع پایان نامه اش گذشته باشه بهش معافیت نمی دن؟ به این موضوع کاری نداره که دفترچه رو به موقع ارسال کرده باشی؟
    در هر مرحله ای از خدمت به شرط نداشتن غیبت و دانشجوی انصرافی و اخراجی نبودن به شما معافیت تحصیلی داده می شود.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

من سربازم، نامه پذیرش دارم، اینکه به دانشجوی انصرافی دیگه معافیت تحصیلی نمیدن یعنی چه؟ انصرافی به کی میگن دقیقا؟ چون من انصراف دادم اما ثبت نام نکردم، یعنی قبلا یه پذیرشی داشتم، می خواستم برم، ویزا نگرفتم، دیگه نرفتم و مجبور شدم برم خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    در هر مرحله ای از خدمت به شرط نداشتن غیبت و دانشجوی انصرافی و اخراجی نبودن به شما معافیت تحصیلی داده می شود.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahsavar نمایش پست ها
    من سربازم، نامه پذیرش دارم، اینکه به دانشجوی انصرافی دیگه معافیت تحصیلی نمیدن یعنی چه؟ انصرافی به کی میگن دقیقا؟ چون من انصراف دادم اما ثبت نام نکردم، یعنی قبلا یه پذیرشی داشتم، می خواستم برم، ویزا نگرفتم، دیگه نرفتم و مجبور شدم برم خدمت
    فکر نمی کنم انصرافی شامل شما بشه. انصرافی معمولا کسانی هستند که حین تحصیل درس رو ول می کنند. شما توی برگ سبزتون چی نوشته بود؟ نوشته بود انصرافی؟
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

آقا اين قضيه يك سال چيه؟
    من قبل از 6 ماه، دفترچه ام را فرستادم نظام وظيفه. بعدش هي كشش دادم (اقدام كردم براي معافيت ولي ندادند). الان بيشتر از يك سال هست كه فارغ التحصيليم مي گذره و برج 4 اعزامم هست. غيبت هم ندارم. تا الان كه خيالم راحت بود ولي الان يه كم نگران شدم. به نظر شما مشكل برايم پيش مي آيد؟ اگر كسي تجربه اي دارد لطفا كمك كنه.
    Everything is possible

Junior Member

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من یه مشکلی دارم و خیلی این قضیه بم استرس داده ممنون میشم کسی کمکم کنه
    مشکلم اینه ک من پزیرش از قبرس دارم و با اون اجازه خروج از وزارت علوم گرفتم ولی میخام دیرتر از 2 ماه از ایران برم و 1 سال معافیم هم 30 تیر تمام میشود میخاستم بدونم بعد از 2 اردیبهشت هم اجازه خروج منو وزارت عاوم دوباره تمدید میکنه؟ مرسی

سلام.
    من مشمول سربازی هستم ولی دانشگاه مقصدم مدرک‌م رو ازم نخواسته. همچنان برای خروج از کشور لازم هست که مدرک‌م رو آزاد کنم؟

Junior Member

سلام دوستان، من یه سوال داشتم نمی دونم از کجا بایست استعلام کنم؛ میخواستم بدونم که کسی اطلاعی داره؟

من الان دارم ارشد مکانیک میخونم و معاف نیستم ( پدر و مادرم از هم جدا شدن و معافیت موقت دارم تا دو سال دیگه دائم میشه)، قصد دارم که برای ارشد دوم اقدام کنم؛ برخی بهم گفتن که گویا حتما باید برای مقطع تحصیلی بالاتر اقدام کنم تا بهم خروج از کشور بدن وگرنه خروج نمیدن؛

کسی میدونه این ادعا تا چه حد حقیقت داره؟ از کدوم مرجع باید بپرسم که جواب درست و درمون بدن بهم؟؟

سلام. من بعد از فارغ التحصیلی شش ماه فرصت خروج از کشور دارم یا یکسال؟ ترم ۹ کارشناسی پیوسته هستم و ترم ۱۱ درسم تموم میشه

Junior Member

اگه مهلت 2 ماهه پاسپورت تمام بشه و هنوز ويزا نيومده باشه بايد چه کار کرد؟؟؟
    ممنون می شم جواب بديد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

تو را خدا اگر كسي اطلاع دقيق داره كمك كنه.
    اگر با I-20 برم و پاسپورت بگيرم، آيا فقط يك بار اجازه خروج از كشور را دارم؟
    اگر اينجوري باشه چطوري بايد ويزاي آمريكا گرفت؟ يك دفعه كه رفتي ويزا گرفتي ديگه نمي تواني بري آمريكا؟؟!!!
    من الان پاسپورت ندارم، هنوز هم نامه پذيرشم نيامده. در نتيجه وقت سفارت هم ندارم. اقدام كردم براي پاسپورت براي سوريه. كه تازه بتوانم وقت بگيرم براي سفارت. اما نمي دانم كي وقت مصاحبه سفارت مي دهند. چي كار بايد بكنم؟ يه دفعه ديگه پاسپورت زيارتي بگيرم و برم براي مصاحبه ويزا؟ فارغ التحصيل هم هستم و نمي توانم به هواي مقاله برم. :'( :'( يكي كمك كنه لطفا
    Everything is possible

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)