صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 110

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در UPPSALA با یکدیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science - uppsala

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در UPPSALA با یکدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    در مورد سایت heimestaden هم که میگید تنها در منطقه یا شهر Trollhättan داره...بعد هم موردهاش خیلی کمه...قبلا یه مورد اپسالا هم داشت که نمی دونم چرا دیگه نیست!

کلا گزینه های موجود و مناسب برای شهر اپسالا و به خصوص برای دانشجویان slu خیلی کمه....

سایت های دیگه هم نگاه می کنی واقعا نمی تونی به مورد خوب و معتمدی برسی....
    یا منطقه اش موجود نیست یا هزار و یک ایراد دیگه....

روز خوش
    شاید هنوز اتاق های فلوگستا برای اجاره باز نشدن. اخه هنوز دانشجوها اتاقاشون رو ترک نکردن. از هفته اول - دوم جوون دیگه دانشجوها فلوگستا رو ترک میکنند و اتاقا خالی میشه.
    I am studying in Uppsala for one year. feel free to contact me

ولي تا بحال نشده ادرسي رو توي اپسالا گوگل مپ پيدا نكنه. چند ده تا ادرس من تا بحال چك كردم. اگه اسم و شماره خيابون را بديد بهتر از اسم منطقس. از flogsta هم تا دانشگاه پياده ميگن نيم ساعت ميشه.

Junior Member

بچه ها ، کسی موفق شده خونه پیدا کنه؟
    We don't live to think; On the contrary, we think in order that we may succeed in surviving

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط flipflop1 نمایش پست ها
    بچه ها ، کسی موفق شده خونه پیدا کنه؟
    خیلی زود هست عجله نکنید.
    مخصوصا ما در Uppsala که هستیم. مراقب باند های جدید باشید که در سوئد دارن فعالیت می کنن تا مطمئن نشدید پول واسه کسی بریزید به حساب
    این تیتر روزنامه های Uppsala بوده. از کسی که اونجاست شنیدم. حتی امکان با company های معتبر در ارتباط باشید
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

رشته و دانشگاه
    Computer Science

چیزهایی که می گم بعد از 2 ماه جستجو واسه خونه هست و با انواع و اقسام آدم ها حرف زدن

لطفا به نکات زیر دقت کنید:
    1. به هیچ عنوان حاضر نشید تا زمانی که کلید رو نگرفتید پولی به حساب شخصی بریزید.
    2. در قرار داد اسم شخص رو حتما در سایت www.hitta.se چک کنید. (در کشور سوئد هر کس خونه ای رو داشته باشه اسم اون در سیستم خاص ثبت می شه. این رو به این خاطر می گم و واسه کسانی که می خوان خونه ای رو از شخص خاص کرایه کنن.)
    3. address خونه رو حتما در google map چک کنید. ببینید اصلا همچین خونه ای وجود خارجی داره یا نه
    4.گول عکس هایی که می فرستن رو به هیچ عنوان نخورید.
    5. دقت کنید که شخص حتما سوئدی باشه به ترک ها و ایرانی ها به راحتی اعتماد نکنید. (این رو به شخصه از کسی که سوئد هست شنیدم که مکررا به من می گفت)
    6. در قرارداد حتما باید آدرس خونه کامل باشه. دقت کنید که آپارتمان ها باید شماره واحد و طبقه داشته باشه. حواستون باشه که آدرس تا دم در نباشه

فکر نکنید که چون اونجا به قول بعضی از دوستان, ایران نیست همه خوبن . نه اونجا با همین کاغذ بازی هاشون می تونن بیچاره تون کنن.

امیدوارم همه خونه های خوبی پیدا کنید. امیدوارم حرف هام فقط به دقت شما اضافه کرده باشه نه استرس شما.

موفق باشید
    به امید خبر های خوب
    به امید خبر های خوب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    چیزهایی که می گم بعد از 2 ماه جستجو واسه خونه هست و با انواع و اقسام آدم ها حرف زدن

لطفا به نکات زیر دقت کنید:
    1. به هیچ عنوان حاضر نشید تا زمانی که کلید رو نگرفتید پولی به حساب شخصی بریزید.
    2. در قرار داد اسم شخص رو حتما در سایت www.hitta.se چک کنید. (در کشور سوئد هر کس خونه ای رو داشته باشه اسم اون در سیستم خاص ثبت می شه. این رو به این خاطر می گم و واسه کسانی که می خوان خونه ای رو از شخص خاص کرایه کنن.)
    3. address خونه رو حتما در google map چک کنید. ببینید اصلا همچین خونه ای وجود خارجی داره یا نه
    4.گول عکس هایی که می فرستن رو به هیچ عنوان نخورید.
    5. دقت کنید که شخص حتما سوئدی باشه به ترک ها و ایرانی ها به راحتی اعتماد نکنید. (این رو به شخصه از کسی که سوئد هست شنیدم که مکررا به من می گفت)
    6. در قرارداد حتما باید آدرس خونه کامل باشه. دقت کنید که آپارتمان ها باید شماره واحد و طبقه داشته باشه. حواستون باشه که آدرس تا دم در نباشه

فکر نکنید که چون اونجا به قول بعضی از دوستان, ایران نیست همه خوبن . نه اونجا با همین کاغذ بازی هاشون می تونن بیچاره تون کنن.

امیدوارم همه خونه های خوبی پیدا کنید. امیدوارم حرف هام فقط به دقت شما اضافه کرده باشه نه استرس شما.

موفق باشید
    به امید خبر های خوب
    shp_com عزیز،
    به نکته های مهمی اشاره کردید، به پستتون امتیاز دادم. ولی یه سوال داشتم بعضی از دانشگاه خودشون چند تا مجتمع دانشجویی معرفی کرده بودن، من باهاشون تماس گرفتم و تقریبا همشون قبل از دادن خونه (اتاق) یه مقدار deposit می خواستن که مثل پول پیش تو ایران که بعد از تحویل اتاق به صابخونه پول رو پس می دن. با این مطلبی که گفتید به هیچ عنوان حاضر نشید تا زمانی که کلید رو نگرفتید پولی به حساب شخصی بریزید، من نمی دونم چیکار باید کنم. اینطوری که پیداست این روال کارشونه. از راهنماییتون ممنون میشم

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط fantastico نمایش پست ها
    shp_com عزیز،
    به نکته های مهمی اشاره کردید، به پستتون امتیاز دادم. ولی یه سوال داشتم بعضی از دانشگاه خودشون چند تا مجتمع دانشجویی معرفی کرده بودن، من باهاشون تماس گرفتم و تقریبا همشون قبل از دادن خونه (اتاق) یه مقدار deposit می خواستن که مثل پول پیش تو ایران که بعد از تحویل اتاق به صابخونه پول رو پس می دن. با این مطلبی که گفتید به هیچ عنوان حاضر نشید تا زمانی که کلید رو نگرفتید پولی به حساب شخصی بریزید، من نمی دونم چیکار باید کنم. اینطوری که پیداست این روال کارشونه. از راهنماییتون ممنون میشم

سلام دوست من

مطمئنا منظور ایشون کمپانی های معروف نیست که سالهاست دارن خونه کرایه می دن. اونا مشکلی ندارن و شما باید یه پول پیش بدید تا خونه رو به شخص دیگری ندن.

منظور ایشون بنگاههای متفرقه هست که خونه کرایه می دن که حرفشون کاملا درسته.

موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط fantastico نمایش پست ها
    shp_com عزیز،
    نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    سلام دوست من

مطمئنا منظور ایشون کمپانی های معروف نیست که سالهاست دارن خونه کرایه می دن. اونا مشکلی ندارن و شما باید یه پول پیش بدید تا خونه رو به شخص دیگری ندن.

منظور ایشون بنگاههای متفرقه هست که خونه کرایه می دن که حرفشون کاملا درسته.

موفق باشید
    بله دقیقا منظورم به اشخاص بود نه company های معروف.
    ببینید خوشبختانه اونجا شرکت ها قابل پیگیری هستن حتما از search ها استفاده کنید حتی برای اطمینان آدرس company ها رو چک کنید. اگه سوئدی هستن قابل اطمینان هستن
    به امید خبر های خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    امیدوارم همه خونه های خوبی پیدا کنید.
    سلام اگر در نهايت نتوانستيم خانه اجاره ايي پيدا كنيم، آيا امكان خريد خانه هم هست؟ از نظر قيمت و اينكه يك خارجي همچين حقي را دارد؟
    ممنون

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام اگر در نهايت نتوانستيم خانه اجاره ايي پيدا كنيم، آيا امكان خريد خانه هم هست؟ از نظر قيمت و اينكه يك خارجي همچين حقي را دارد؟
    ممنون
    بله شما میتونین خونه بخرین .. اما معمولا اونجا برای خرید خونه وام میگیرن ولی شما باید پول نقد پرداخت کنین ..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)