صفحه 5 از 97 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

خوب چرا هیچکی جواب منو نمیده :'( :'(
    من با معدل کتبی دیپلم 18 و تافل نسبتا خوب و همینطو قبولی مرحله 1 المپیاد و اینکه دبیرستان علامه هست.شانسی برای آمریکا دارم یه؟
    میشه به نظرتون کدوم دانشگاه ها میتونم apply کنم.ucla امکانش هست.
    2 میشه چند تا از دانشگا ها رو برای APPLY IN SPRIN 2009 بگید.
    ممنونم دوستان

Junior Member

سلام دوستان ....

من اصلا ميخوام بدونم كسي تا حالا تونسته پذيرش از دانشگاههاي آمريكا يا جاي ديگه واسه دوره ليسانس بگيره؟؟؟(با كمك هزينه منظورمه)

يا باز كردن اين تاپيك و اين همه صحبت كردن همش الكيه و ما داريم فقط وقتمونو هدر ميديم؟؟؟؟

Junior Member

برای apply اویه یعنی وقتی مینویسه deadline تا x باید تا اون موقع نتیجه تافلمون اومده باشه یا بعدش میتونیم تافل و بدیم؟؟؟؟؟چه مدارک اولیه ای از ما می خوان؟؟؟

میشه sat نداد ولی مشروط ثبت نام کرد؟؟؟؟؟خوب دیگه خیلی پر رو شدم زیاد سوال پرسیدم .ممنون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط discovery
    برای apply اویه یعنی وقتی مینویسه deadline تا x باید تا اون موقع نتیجه تافلمون اومده باشه یا بعدش میتونیم تافل و بدیم؟؟؟؟؟چه مدارک اولیه ای از ما می خوان؟؟؟

میشه sat نداد ولی مشروط ثبت نام کرد؟؟؟؟؟خوب دیگه خیلی پر رو شدم زیاد سوال پرسیدم .ممنون.
    تا ددلاین باید رسیده باشه ولی شما می تونی با دانشگاه مکاتبه کنی ببینی قبول می کنند بعدش بفرستی یا نه. میشه بدون sat مشروط پذیرش گرفت ولی ثبت نام رو بعید میدونم.

I.Alemi
    Guest

دوستان سلام
    آیا کسی می دونه که دانشگاه های آمریکا برای دوره لیسانس هم کمک هزینه تحصیلی دارن یا نه؟
    از لطفتون پیشاپیش ممنون

Junior Member

دوست عزیز.این امکان داره چون من چند نفر را می شناسم که برای مقطع لیسانس پذیرش گرفتند.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط ایمان عالمی
    دوستان سلام
    آیا کسی می دونه که دانشگاه های آمریکا برای دوره لیسانس هم کمک هزینه تحصیلی دارن یا نه؟
    از لطفتون پیشاپیش ممنون
    بورس دائمی که نه ولی یه سری Award به صورت مقطعی میشه پیدا کرد. این ها هم معمولا خیلی محدودند. نمیشه روش حساب کرد.

Junior Member

سلام
    من الان دارم مهندسي برق ميخونم تو دانشگاه علم. صنعت رتبه كنكورم هم 852 ريضي 444 زبان شد البته 3 سال پيش رباتيك كار كردم مسابقاتش بودم نرم افزاراي برقم 3 تاش رو واردم كامل زبانم ايلتس 6.5 دارم كه البته اين تابستون تافل و gre هم ميدم كه فكر كنم خدا بخواد بتونم 100 تافل رو بگيرم 1 مقاله هم دادم از تمومو معلم هاي مدرسه و 2 تا از استاداي دانشگاهم هم recommand ميگيرم معدلم تو دبيرستان كتبي سوم 19.2 بود الانم حدود 14 است. خيلي دلم ميخواد برم كره دوباره از اول ليسانس رو شروع كنم.... امكان اينكه بهم اسكلارشيپ يل فول فاند بدن هست؟؟؟؟ كشور هاي ديگه چطور ........ كمك كنيد بهم لطفااااا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط حسين
    سلام دوستان .....

من حسين هستم 18 سالمه.....

در حال حاضر پيش دانشگاهي هستم..

ميخوام بدونم با اين وضع من اصلا اميدي به گرفتن پذيرش از دانشگاههاي خارج هست يا نه(رشته هاي مهندسي شيمي-مهندسي برق-مهندسي مكانيك)؟؟؟ من مشكل مالي هم دارم ...شرمنده اينو ميگم ولي اگه اميدي به فاند هم هست به من بگين!متاسفم اينو ميگم ولي حتي اگر لازم باشه حاضر به تي كشيدن رستورانهاي خارج هم هستم

رشته رياضي و فيزيك

معدل 3 سال دبيرستان:سال اول:19/49 سال دوم 18/83 سال سوم : 17/27 پيش دانشگاهي هم حدود 13تا 14

4 سال تمام توي كانون زبان ايران درس خوندم.....مشكلي ندارم از اين بابت ....تافل رو ميتونم با نمره عالي بگيرم....

در مورد مشكل سربازي هم اگه ميشه كمك كنيد...اصلا ميتونم خارج شم؟؟؟؟
    براي كارشناسي شما به مراتب كارت براي پذيرش آسونتره ولي فاند پيدا كردن احتمالش نزديك به صفره مگر اينكه نخبه ، مخترع يا المپيادي(جهاني) باشي...و گرفتن پذيرش بدون فاند فوق العاده پرهزينه است و حتي با كار كردنم نميشه تامينش كرد...اگه 18سالت تموم شده ديگه نمي توني خارج شي تا زماني كه ليسانستو نگرفتي...اگه ميتوني معافي بگيري خيلي خوبه بعد به نظر من رو دانشگاهاي اروپا مثلا سوئد فكر كن كه هزينه ي تحصيل مجانيه و اگه بتوني كارم پيدا كني(كه اونجا مثل اينجا كار ذلت نيست حتي تي كشيدن رستوران كه خيلي طبيعيه) بهد براي فوق مي توني برا آمريكا اقدام كني...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام،
    شانس گرفتن ویزا تو مقطع لیسانس چه قدر هست؟ من برای برادرم سوال میکنم كه فوق دیپلم مکانیک خودرو داره و میخواد برای لیسانس بره امریکا. در مورد مخارج هم اگه اطلاعات دقیقی دارین ممنون میشم بهم بگین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)