نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 300

موضوع: عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام خطا چه کاری باید انجام دهیم؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Local Moderator

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

من تاپیک مناسب تری برای مطرح کردن این پرسش پیدا نکردم امیدوارم به جا باشه و پاسخش رو دریافت کنم.
    مدتهاست که تفاوتی نمی کنه من از چه سیستمی آن میشم، از تبلت، لپ تاپ، گوشی و حتی از سیستمی جز منزل، ولی زمانی که می خوام به کاربری امتیاز بدم، "همیشه تنها یکی" از متن هایی که من ماه ها قبل در متن امتیاز برای کاربری نوشتم ظاهر میشه -درست مثل حالتی که پیش فرض میاد!- انگار ثبت شده. خوب طبیعتا مشکل از سیستم من نمی تونه باشه چون من با هر چی آن میشم همین مشکل هست. نمی دونم برای چی این ارور میاد و من هر دفعه باید رد کنم تا بتونم یه متن جدید در امتیاز بنویسم.

ممنونم می شم دلیلشو بدونم.
    سلام،

میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی؟ منظور از اروری که بهش اشاره کردی رو درست متوجه نشدم. برای مثال یه عکس میتونه خیلی گویاتر باشه.
    ولی بر اساس اطلاعاتی که تا اینجا داریم، من حدس میزنم که شما از مرورگر گوگل کروم روی تمام این سیستم ها استفاده میکنی و در مرورگر هم با حساب کاربری گوگلت لاگین می کنی. این کار باعث میشه که اطلاعات تمام مرورگرها یکسان بشه و به همین دلیل فرمی که ماه ها قبل ذخیره شده در همه جا نمایش داده میشه.
    البته با توجه به اینکه فقط یک عبارت نمایش داده میشه یعنی اینکه شما در حال حاضر قابلیت "به یاد سپاری" مرورگر رو غیر فعال کردی و چیزی که هست در حافظه باقی مونده.

لطفا این رو امنحان کن:
    اول سعی کن به یک کاربر امتیاز بدی (همین پست من میتونه گزینه ی خوبی باشه )، وقتی که مطمئن شدی که خطای مورد نظر وجود داره، در نوار آدرس عبارت زیر رو وارد کن
    کد:
    chrome://settings/autofill
    و در پنجره ای که باز میشه ببین آیا اطلاعاتی در مورد تالار وجود داره یا خیر.

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عیب یابی و مشکلات نرم افزاری | برای رفع این پیغام

سپاس از darklord همیشه حاضر در صحنه، جدا اگه شما نبودی کی همیشه پاسخ سوالات ما رو میداد؟
    در مورد بخش اول سوال شما: درسته من در سیستم هایی که در منزل استفاده می کنم همیشه از گوگل کروم استفاده می کنم. ولی در سیستم محل کارم از فایر فاکس و باز هم همین مشکل میاد.
    بعید می دونم در حافظه باقی مونده باشه.
    الان برای امتیاز دادن به پست شما این مشکل به وجود نیومد، ولی ایندفعه حتما همین روشی رو که گفتین انجام میدم و خبرشو بهتون می گم.

باز هم بی نهایت سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    سلام،

میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی؟ منظور از اروری که بهش اشاره کردی رو درست متوجه نشدم. برای مثال یه عکس میتونه خیلی گویاتر باشه.
    ولی بر اساس اطلاعاتی که تا اینجا داریم، من حدس میزنم که شما از مرورگر گوگل کروم روی تمام این سیستم ها استفاده میکنی و در مرورگر هم با حساب کاربری گوگلت لاگین می کنی. این کار باعث میشه که اطلاعات تمام مرورگرها یکسان بشه و به همین دلیل فرمی که ماه ها قبل ذخیره شده در همه جا نمایش داده میشه.
    البته با توجه به اینکه فقط یک عبارت نمایش داده میشه یعنی اینکه شما در حال حاضر قابلیت "به یاد سپاری" مرورگر رو غیر فعال کردی و چیزی که هست در حافظه باقی مونده.

لطفا این رو امنحان کن:
    اول سعی کن به یک کاربر امتیاز بدی (همین پست من میتونه گزینه ی خوبی باشه )، وقتی که مطمئن شدی که خطای مورد نظر وجود داره، در نوار آدرس عبارت زیر رو وارد کن
    کد:
    chrome://settings/autofill
    و در پنجره ای که باز میشه ببین آیا اطلاعاتی در مورد تالار وجود داره یا خیر.

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)