صفحه 6 از 51 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 533

موضوع: بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تناسلی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliziayi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی 3 سالگی آپاندیسم ترکید و عمل شدم. توی پنج سالگی هم چسبندگی شدید و با حجم بالای روده داشتم که عمل جراحی سختی روم انجام شد. الان هم نزدیک بیست و دو سه سانتی متر رد بخیه روی شکمم هست ولی در حال حاضر مشکل خاصی ندارم. کسی میدونه میتونم از این قضیه برای معافیت استفاده کنم یا خیر؟
    مگه نمیگی از روده ات دراوردی ؟؟؟
    خب فک کنم شما دارو هم مصرف میکنی احیانا تغذیه پرو پروتئین هم داری ؟؟ آره ؟ اگ این موارد باشی احتمال معافیتت هس. اما عناوین بیماریتو بگو تا بیشتر کمکت کنم
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Junior Member

سلام، دوستان همفکری بفرمایید...

کسی اسم دکترهای شورای عالی پزشکی رو میدونه؟ شورای عالی با شورای پزشکی متفاوت هستش. سه نفر هستن. به اعتراض رسیدگی می کنند و روی پرونده رو هم مهر می کنند.

اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بده.

ارادتمند

Member payamjj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ُSoftware Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط sps_abr نمایش پست ها
    سلام، دوستان همفکری بفرمایید...

کسی اسم دکترهای شورای عالی پزشکی رو میدونه؟ شورای عالی با شورای پزشکی متفاوت هستش. سه نفر هستن. به اعتراض رسیدگی می کنند و روی پرونده رو هم مهر می کنند.

اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بده.

ارادتمند

واسه چی میخوای ؟؟ میخوای ینی بخریشون ؟؟ نمیتونی ... امکان پذیر نیس
    بعدشم خود کمیسیون که بری اسم دکترا رو نوشته دیگ ...
    حالا هدفت چیه خودت میدونی
    جه دانستم ؟ که این سودا مرا زین سان کند مجنون !!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

دوستان من تکرر ادرار دارم که ناشی از عصبیته.میتونم معافی بگیرم باهاش؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي شكم، دستگاه گوارش و جراحي عمومي + ریه و قفسه صدری + دستگاه ادراري تن

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    دوستان من تکرر ادرار دارم که ناشی از عصبیته.میتونم معافی بگیرم باهاش؟
    سلام.
    در آئین نامه به این بیماری اشاره نشده. به هر حال بد نیست با یک متخصص اورولوژی مشورت کنین، شاید اگه این مشکل به دلیل اختلال در عملکرد مثانه باشه، بشه کاری کرد.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

سلام دیروز در بیمارستان امام سجاد دکتر با معاینه نظر داد که من تنگی مقعد دارم ایا من معاف میشوم؟ احتمال معافی چند درصده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mcitp2008 نمایش پست ها
    سلام دیروز در بیمارستان امام سجاد دکتر با معاینه نظر داد که من تنگی مقعد دارم ایا من معاف میشوم؟ احتمال معافی چند درصده؟
    سلام.
    می تونین امیدوار باشین ولی احتمالش زیاده که شما رو برای معاینه مجدد معرفی کنن. اگه در معاینه مجدد هم نظر پزشک قبلی تائید بشه، میشه گفت معاف خواهید بود.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام دوستان
    اگر کسی واریکوسلشو جراحی کرده باشه، بازم می تونه واسه معافی اقدام کنه ، نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی واریکوسلشو جراحی کرده باشه، بازم می تونه واسه معافی اقدام کنه ، نه؟؟
    سلام.
    در آئین نامه چیزی در این مورد ذکر نشده، به نظر میرسه در مورد واریکوسل بیشتر این مهم باشه که در معاینه بالینی در جلسه کمیسیون، چه درجه ای رو به عنوان درجه واریکوسل تشخیص میدن. به هر حال در این مورد از یه پزشک مطلع هم بپرسین ضرری نداره.
    موفق باشید.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام.
    در آئین نامه چیزی در این مورد ذکر نشده، به نظر میرسه در مورد واریکوسل بیشتر این مهم باشه که در معاینه بالینی در جلسه کمیسیون، چه درجه ای رو به عنوان درجه واریکوسل تشخیص میدن. به هر حال در این مورد از یه پزشک مطلع هم بپرسین ضرری نداره.
    موفق باشید.
    سوال من ازین جا ناشی می شه که یادمه یکی از دوستام، جراحی داشته و بعد تونسته با ارائه ی مدرک معافی بگیره. حالا من دقیق تر می پرسم اگر چیزی دستگیرم شد واسه اطلاع دوستان اینجا می زارم. بازم ممنون از راهنمایی و پاسخ سریعت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)