درود

دوستان پیشنهاداتی رو از طریق پ خ به بنده دادن که تک تک اینجا می نویسم تا بهشون ترتیب اثر داده شه . پیشاپیش سپاسگزارم

1 . نیما جان در پست#5 پیشنهاد داده بودن که به علت تغییر در ساختار هنوز در حال بررسی هست . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

2 . امید عزیز پیشنهاد داده بودن که بخشی به عنوان Personal Development ایجاد بشه تا فایل های ارزشمند آنتونی رابینز ، برایان تریسی که علاوه بر تقویت Listening ذهن و روح انسان رو هم تقویت میکنه در اون قرار داده بشه که با رایزنی با مدیریت ارشد ترتیب اثر داده شد .بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

3 . سهیل عزیز پیشنهاد داده بودن که برای هر کدوم از کتابها و نرم افزارهائی که قرار داده می شوند ، شاید خوب باشه عکس یکی از صفحات میانی کتاب و یا پنجره نرم افزار رو توی پست معرفیش گذاشته شود . به خصوص درباره نرم افزارهای حجیم کمک خوبیه تا قبل از دریافت فایل بشه محیط برنامه یا کتاب رو دید ، که ترتیب اثر داده شد اما چون من خودم به شخصه به شدت حجم کاریم سنگین هست وقت نمی کنم اینکار رو بکنم اگر دوستانی که آپلود می کنن تونستن حتما این کار رو انجام بدن که بسیار مفید حواهد بود ولو اینکه حود سهیل اینکارو انجام می دهند . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

4 . pApAr عزیز هم پیشنهاد داده بودن که هر فایل رو در تاپیک های مجزا گذاشته بشه بعد قفل بشه تا دوستان راحت تر دسترسی داشته باشن که باتوجه به حجم زیاد فایل ها امکانش بسیاز سخت هست ولو اینکه با قرار دادن فهرست منابع موجود با شماره های پست ارسالی به تفکیک موضوع و هم سیستم جستجو تمامی این موارد تحت پوشش قرار می گیره که ترتیب اثر داده شد . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

5 . نیما جان هم پبشنهاد داده بودن که فهرست منابع در فرمت اکسل و با درج شماره های پست صورت بگیره که ترتیب اثر داده شد و انجام خواهد گرفت . بی نهایت سپاسگزارم از ایشون .

ممنونم از دوستانی که در زمینه های مختلف همیاری و همکاری می کنن تا فرومی بهینه داشته باشیم .

محمدرضا