نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: پیشنهادها | راهکارها | انتقادهای کاربران

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات ، راهکارها و اعلام آمادگی در دانلودسنتر فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    پیشنهاد می کنم برای هر کتابی که آپلود میشه دوتا چیز بزارید، یه دونه اینکه تگ بزارید که مثلا فلان کتاب به چه موضوعاتی مرتبط هست، تگ ها رو هم میشه فقط مدیران اضافه کنن تا بچه ها استفاده کنن. اینطوری کلا مشکلی فهرست بندی حذف میشه. بعد اینکه برای هر کتاب خواهش می کنم یه قسمت رای بزارید که کسایی که اون کتاب رو خوندن یه امتیازی از یک تا 10 به کتاب بدن. مثلا من بعد از مدت ها برگشتم اینجا که دوتا منبع برای GRE جدید پیدا کنم، کلی منبع هست ولی مطلقا هیچ سازماندهی نداره، مثل این می مونه که تو google بگردی هرچی تو 4shared یا mediafire هست لینک کنی بزاری تو تالار، این که به درد نمی خوره!! اصلا فلسفه ی اینجا اینه که آدم وقتی میاد بتونه درست از تجربیات بقیه استفاده کنه. با دوتا چیزی که گفتم خیلی راحت میشه تگ verbal، GRE، و general رو بگردم، بعد کتاب هایی رو که هستن بر حسب امتیاز مرتب کنم دوتای اولی رو دانلود کنم تا اینکه بایم چندین صفحه بگردم هزار جور منبع دانلود کنم بعد از هر کدوم 50 صفحه بخونم ببینم به درد می خوره یا نه؟
    درود

دوست عزیز از پیشنهاد شما بی نهایت سپاسگزارم در رابطه با پیشنهاد اولی شما مبنی بر گذاشتن Tags or Keywords برای هر ارسال چنین امکانی برای هر پست در VB وجود ندارد تنها برای موضوع امکان پذیر هست اما راه حلی که برای یافتن کتابهای مورد نظر هر کاربر تعبیه شده فعلا سیستم جستجو می باشد که براحتی می تونین عنوان فایل مورد نظرتان را هم به پارسی و یا به انگلیسی در قسمت جستجو نوشته مستقیما به آن فایل متصل شوید و راه حل دوم استفاده از حالت ترکیبی نمایش پست هاست که میلاد عزیز پیشنهاد داده بودن و راه حل سوم که نیما عزیز پیشنهاد داده بودن ایجاد فهرستی با نام پست و لینک و غیره که در دست اقدام هست و به محض اتمام در کتابخانه قرار داده خواهد شد و هر 15 روز یکبار آپدیت می شود . اما در مورد پیشنهاد دومتون به نظر من خویه ایجاد چنین تاپیکی در نتیجه پس از مشورت با مدیران ارشد مربوطه ترتیب اثر داده می شود .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : May 4th, 2012 در ساعت 06:32 PM دلیل: آپدیت متن
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)