صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 233

موضوع: تجربه اپلای در رشته های فلسفه و الهیات

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : راهنماي اقدام براي تحصيلات تكميلي در رشته‌ي فلسفه - آمريكا و كانادا

[QUOTE=ShaahinK;227104]مواردي كه در زير گفته مي‌شود تقريباً همه هم درمورد آمريكا و هم درمورد كانادا صادق هستند مگر اين كه خلاف آن ذكر شود.
    چه مقطعي را بايد انتخاب كرد؟
    تأمين هزينه‌ي تحصيل:
    مداركي كه بايد فرستاده شود:
    كدام دانشگاه را انتخاب كنيم؟

.....

سلام

با تشکر از توضیحات مفیدتون ممنون می شم راهنماییم کنین.

به اطلاعاتی راجع به شرایط گرفتن پست داک در کانادا (کبک) نیاز دارم، همسرم دکترای فلسفه از دانشگاه آزاد دارن و در حال حاضر هم دانشجوی دکترای فلسفه در گرایش دیگه ای در دانشگاه سراسری هستن (مشغول تمام کردن تز) یه کتاب و چند تا مقاله هم دارن البته مقاله آی اس آی نه، شرایط کار در کبک برای ایشون و گرفتن پست داک رو نمی دونم چه جوری دنبال کنم؟ غیر از پست داک چه کاری می تونن در دانشگاه انجام بدن؟

لطفاً راهنمایی بفرمایین چه طور ی می تونم سرچ های کاری براشون انجام بدم؟
    ?Je suis entrain de travailler à être heureuse, et vous

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض تجربه اپلای در رشته های فلسفه و علوم انسانی

در این تاپیک می توانید تجربیات و نکات مفید را درباره اپلای برای این رشته ها بیان نمایید
    به مرور پستهای قدیمی و تجربیات مفید سایر تاپیک های مرتبط به اینجا منتقل خواهد شد
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    international law

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های فلسفه و علوم انسانی

سلام فراز جان
    می خواستم بدونم پذیرش واسه phd
    دانشگا ههای اروپایی چقدر بین دانشگاه آزاد و دولتی تفکیک قائل می شن؟
    مثلا معدل 17 آزاد رو مثل داخل با 16 دولتی برابر می دونن؟

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط enasafaei نمایش پست ها
    سلام فراز جان
    می خواستم بدونم پذیرش واسه phd
    دانشگا ههای اروپایی چقدر بین دانشگاه آزاد و دولتی تفکیک قائل می شن؟
    مثلا معدل 17 آزاد رو مثل داخل با 16 دولتی برابر می دونن؟
    کاملا بستگی به کشور داره.مثلا سوئد تفاوت زیادی قائل نیست و معدل رو مهم تر می دونه ولی المان کاملا برعکس عمل می کنه
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member

من رشته م مهندسیه و میخوام برای فلسفه اپلای کنم ولی منهای مساله ی تافل و یا مقاله و.... در مورد توصیه نامه مشکل دارم. کسی تجربه ای نداره که راه حل این مشکل چیه؟

Junior Member

پیش فرض فكتورهايي كه براي پذيرش و فاند گرفتن در رشته هاي علوم انساني مهم هستند

سلام. ممنون از راهنمایی های مفیدتون . من یه سوال داشتم . رشته ی من فیزیکه و می خوام برای ارشد فلسفه بخونم . آیا تغییر رشته به این صورت امکان پذیر هست؟ آیا می تونم با این شرایط فاند بگیرم ؟ چیکار می تونم بکنم تا شانسم رو بالا ببرم؟ و کلا باید از کجا شروع کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید چون من واقعا عاشق رشته های علوم انسانی ام. ممنون.

Member lida_a86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law

پیش فرض پاسخ : فكتورهايي كه براي پذيرش و فاند گرفتن در رشته هاي علوم انساني مهم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط cholera نمایش پست ها
    من رشته م مهندسیه و میخوام برای فلسفه اپلای کنم ولی منهای مساله ی تافل و یا مقاله و.... در مورد توصیه نامه مشکل دارم. کسی تجربه ای نداره که راه حل این مشکل چیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elahehm نمایش پست ها
    سلام. ممنون از راهنمایی های مفیدتون . من یه سوال داشتم . رشته ی من فیزیکه و می خوام برای ارشد فلسفه بخونم . آیا تغییر رشته به این صورت امکان پذیر هست؟ آیا می تونم با این شرایط فاند بگیرم ؟ چیکار می تونم بکنم تا شانسم رو بالا ببرم؟ و کلا باید از کجا شروع کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید چون من واقعا عاشق رشته های علوم انسانی ام. ممنون.
    در مورد تغییر رشته برای فوق مخصوصا به یه رشته کاملا متفاوت باید دو تا نکته رو در نظر داشت: اول اینکه بعضی دانشگاه ها برای پذیرش بعضی رشته ها در مقطع فوق داشتن مدرک قبلی مرتبط رو لازم میدونن و اگه دانشگاهی رو پیدا کردید که چنین شرطی رو نداشت اون وقت باید تو SOP که مینویسید دلایل خوب و محکمی واسه این تغییر نشون بدید. متاسفانه در کل کار سختیه اما همیشه استثنا هست

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی با اعضای انجمن علوم انسانی و فلسفه

نقل قول نوشته اصلی توسط phil نمایش پست ها
    من ليسانس فلسفه هستم از دانشگاه آزاد با معدل شانزده و نيم دارم براي تافل ميخونم . تا سال آينده وقت دارم. از ترم بعد تحصيلي هم ميخوام رو مقاله كار كنم.
    سلام دوست عزيز
    براتون آرزوي موفقيت دارم
    اگه هيچ مقاله اي ندارين و به گفته خودتون از ترم آينده مي خواين شروع كنيد بهتره از الان دنبال مقاله باشيد چون پروسه پذيرش مقاله اونم براي رشته هاي علوم انساني هفت خاني براي خودش مگر آشنايي يا كسي داشته باشين كه كمكتون كنه (اونم براي مقاله داخلي)
    موفق باشيد
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member phil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فلسفه

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    براتون آرزوي موفقيت دارم
    اگه هيچ مقاله اي ندارين و به گفته خودتون از ترم آينده مي خواين شروع كنيد بهتره از الان دنبال مقاله باشيد چون پروسه پذيرش مقاله اونم براي رشته هاي علوم انساني هفت خاني براي خودش مگر آشنايي يا كسي داشته باشين كه كمكتون كنه (اونم براي مقاله داخلي)
    موفق باشيد
    سلام
    مرسي از پاسختون. ميشه حدود زمانيو كه اين پروسه ميبره بيان كنيد. منظورتون از كمك يك آشنا، كمك در نوشتن مقاله است يا كمك در پذيرش مقاله؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phil نمایش پست ها
    سلام
    مرسي از پاسختون. ميشه حدود زمانيو كه اين پروسه ميبره بيان كنيد. منظورتون از كمك يك آشنا، كمك در نوشتن مقاله است يا كمك در پذيرش مقاله؟
    سلام
    مجله با مجله متفاوت هست از سه ماه تا يكسال...حتي بودن دوستاني كه بيش از يكسال براي چاپ مقاله وقت گذاشتن...تازه اين بازه زماني مال زمانيه كه شما مقاله رو نوشته داشته باشين و بخواين همين الان بفرستين براي چاپ وگرنه نوشتن خود مقاله هم وقت گير هست چون نميشه هرچيزي رو نوشت (البته مقاله داخلي نه!!!)
    منظورم كمك در پذيرش مقاله هست همون پ ا ر ت ي!!!
    از همين الان توي فكرش باشين كه لااقل تا ترم آينده كه مدنظرتون بود مقاله رو نوشته و كامل شده داشته باشين و يا علي
    موفق باشيد
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)