صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 118 , از مجموع 118

موضوع: PHD of Chemistry in Canada & USA

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : PHD of Chemistry in Canada & USA

نقل قول نوشته اصلی توسط key1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اول شرایطم رو بگم: لیسانس از دانشگاه صنعتی اصفهان معدل 18/40 و ارشد تجزیه از همین دانشگاه با معدل 18/48.. یه مقاله ی در حال چاپ دارم....آیا شانسی برای اپلای گرفتن از دانشگاههای خوب دارم؟
    در ضمن برخی دوستان ذکر کردن که موقعیت کار برای شیمی توی کشورهای دیگه هم مثل ایران خرابه....میشه لطفا راهنمایی کنید تلاش برای رفتن می ارزه یا نه....لطفا جواب بدید..ممنون میشم...
    ببین دوست عزیز تا اینجه رو خوب اومدی فقط نمره زبانو میخوای و اگه بخوای دانشگاههای تاپ بری نمره GRE
    اما راجع به بازار کار اگه کار با دستگاههای تجزیه ایی رو خوب بلد باشی که بیکار نمیمونی اما همه چی بستگی به خودتون داره
    به ریسکش میارزه بعنوان یه تجزیه ایی با سابقه کار تو ایران اینو عرض میکنم
    موید باشید

بنام خدا.
    سلام العلیکم.
    بنده در قسمت تحصیل در امریک هم پیام گذاشتم نمیدونم کار درستی میکنم که اینجا هم پیام میذارم یا نه,میخوام کمی بهتر و توسط هم رشته ای های خودم رزومه ام بررسی بشه.
    شاگرد اول کارشناسی17.5(دانشگاه معتبر دولتی شهرستان)
    سه تا مقاله ISI با ایمپکتهای خوب با استادهایی که جز یک درصد دانشمند برتر دنیااند ولی در همگی اسمم نفر اخر یا یکی مونده به اخر خورده
    تافل93
    GRE ندارم ولی فرض کنید 315
    حل تمرین تجزیه1
    اشنایی کامل با شیمی محاسباتی که یکی از مقالات من در همین زمینه است
    توصیه نامه از بهترینهای ایران که همگی جز یک درصد هستند
    ایا برای دانشگاههای پرینستون و یا میشیگان و پنسیلوانیا و یا برکلی ویا NYU شانسی هست؟لطفا محدوده رنکی که در اون شانس دارم رو هم بگیید؟
    فقط یه سوال اگه شیمی که علم پایه و مرکزی هست و شرکتهای بزرگی در دنیا بر پایه همین رشته تاسیس شده اند بد است پس چه رشته ای خوبه؟!!ولی قبول دارم که وضعیتکار در ایران خوب نیست و متاسفانه انطور که باید روی این رشته حساب بشه نمیشه ولی دلیل نمیشه که بگیم شیمی بده .میخواستم بپرسم ایا در کشورهای صنعتی و پیشرفته دنیا هم وضع برای شیم مثل کشور ماست و شاید اعتباری که برای یک رشته مهندسی متصور هستند برای شیمی متصور نیستند؟

Junior Member

دانشگاه هایی که نام بردید از ایران کسی نداشتیم مستقیم بره.تو شیمی .من صنعتی شریف میخونم بهترین دانشگاهی که تو شیمی رفتن از این جا کرنل بوده (رنک 50) تورنتو (30).
    تازه این افراد هم معدلشون بالای 18 بوده تافل بالای 110.در مورد بازار کار شیمی یک رشته ی اکادمیک هست بازار کاری هم که داشته باشه بیشتر در زمینه ی کار های تحقیقی موقعیت های فوق دکتری هست.

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)