صفحه 2 از 278 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط visavisa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پر کردن فرم ویزای بلند مدت به راهنماییتون نیاز دارم. من برای فرصت مطالعاتی با حمایت وزارت علوم دارم میرم فرانسه. فرم رو دارم انگلیسی پر میکنم.
    1-شماره 21 در مورد دلیل تقاضا برای ویزا است
    (JE SOLLICITE UN VISA POUR LE MOTIF SUIVANT) من این قسمت رو چی بنویسم واژه شناخته شده برای فرصت مطالعاتی چیه؟
    2- قسمت 24 و 25 مربوط به ادامه تحصیلPOURSUIVREZ-VOUS DES ÉTUDES EN FRANCE و ماندن در فرانسهEFFECTUEREZ-VOUS UN STAGE EN FRANCE هست با توجه به این که من برای یک دوره کوتاه مدت دارم میرم جواب این دو سوال منفی هست دیگه درسته؟
    3- شماره 26 که در مورد مخارج زنگی( QUELS SERONT VOS MOYENS D’EXISTENCE EN FRANCE) هست رو چی بنویسم؟ باید بگم بورس ایران؟ چه واژه ای استفاده کنم؟
    4- منظور از این سوال چیه؟( AVEZ-VOUS DES RÉPONDANTS EN FRANCE ?)
    سلام
    در مورد قسمت 21، فکر کنم باید بنویسید séjour temporaire
    24 بله، هم non بزنید و هم چیزی ننویسید
    25 در مورد دوره کارآموزیه، اگر طرحتون شامل اون نمیشه non بزنید
    26 رو مقدار بورستون رو به صورت ماهانه و یا سالانه بنویسید، مثلا 7500 یورو برای 12 ماه، یا ماهانه
    28 برای اینه که اگر آشنایی در فرانسه دارید معرفی کنید، که نیازی نیست چیزی بنویسید

شما روزی که برای مصاحبه بخش فرهنگی میرید، به خوبی راهنماییتون میکنن وا گر اشتباهی هم در پر کردن فرم داشته باشید، همونجا تصحیح میکنن، نگران نباشید
    موفق باشید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام،
    با کسب اجازه از مدیریت محترم، بنظرم در اون بخش Motif برای ویزا با توجه به این که تقاضای فرصت مطالعاتی هست، بهتر باشه قید کنید:
    scientifique-chercheur
    با توجه به ویزا و اقامتی که به تبع اون کسب خواهید کرد و همین mention رو در تیتر sejour درج میکنند.
    در رابطه با آیتم 26 که
    MOYENS D’EXISTENCE EN FRANCE بد نیست قید کنید Bourse de l'état iranien (اگر بورس دولتی دارید یا فرضاً نام سازمان مربوطه ...) و در ادامه avec le montant mensuel de xxxx € pour yy mois.

با سلام
    من از دانشگاه نیس برای فرصت مطالعاتی شش ماهه پذیرش گرفتم و از سپتامبر 2014 میتونم اونجا باشم. کسی از دوستان میدونه آیا منم نیاز دارم تا مدارک کارشناسی و ارشدم رو ترجمه کنم یا اینکه ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به تحصیلمو از دانشگاهم بگیرم کافیه؟ یه سوال دیگه اینکه وزارت علوم حواله 6000 یوریی بهمون میده و ارائه مدرک انگلیسی این حواله برای استطاعت مالی کافیه یا بازم مدرک دیگه ای نیازه؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

کسی هست که واسه فرصت 6 ماهه آلمان رفته باشه؟ اگه هست من واسه ویزا چنتا سوال دارم. ممنون می شم.

Junior Member

باید برای استاد مورد نظرتون ایمیل بزنید و رزومه تون را هم بفرستید. همون طور که یکی از دوستان هم گفتند استاد راهنمای شما محسوب نمی شه ولی می شه به عنوان استاد مشاور اونو معرفی کرد. طبق قوانین موجود وزارت علوم برای انگلیس آمریکا و کانادا شما را ساپورت مالی نمی کنه ولی برای بقیه کشورهابسته به کشوری که می روید اگر بورس باشید مبلغی را می دهد و اگر بورس نباشید نصف آن را. مثلا برای آلمان اگر بورس باشید ماهی 1000 یورو وگرنه ماهی 500 یورو

سلام. اي واي !!!! شما مطمئنيد كه از اين كشورها نمي شه پذيرش (با كمك هزينه)گرفت؟ اينو از كجا متوجه شديد؟ توي آيين نامه كه چيزي نييومده!!!!!!

Junior Member

من می خوام واسه فرصت مطالعاتی از یکی دانشگاه های آلمان بورس بگیرم می دونین عنوان دانشجوی فرصت مطالعاتی به انگلیسی چی می شه؟
    آیا لازم در همان ایمیل اول در مورد پروپوزالم توضیح بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 1363 نمایش پست ها
    من می خوام واسه فرصت مطالعاتی از یکی دانشگاه های آلمان بورس بگیرم می دونین عنوان دانشجوی فرصت مطالعاتی به انگلیسی چی می شه؟
    آیا لازم در همان ایمیل اول در مورد پروپوزالم توضیح بدم؟
    تو subject ميلتون بنويسيد Sabbatical request .و لازم نيست پروپوزالتون رو تو ايميل اول توضيح بديد فقط عنوانشو بنويسيد. اگه خواست بعدش توضيح بديد.

Junior Member

من میخوام برای فرصت مطالعاتی برم دانشگاه سیدنی استرالیا. همه کارامو انجام دادم باید برم سفارت واسه ارائه مدارک. فقط مدرک زبان ندارم.کسی میدونه که آیا برای فرصت تحقیقاتی 6 ماهه واسه استرالیا مدرک زبان لازمه یا نه؟ ممکنه بخاطر نداشتن مدرک زبان درخواست ویزام رد بشه؟

Junior Member

سلام یکی از دوستای من داره میره استرالیا برای فرصت مطالعاتی. تا جایی که من میدونم برای 6 ماه نیاز به مدارک معتبر نداریم و اون دوستم هم نداره. موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)