صفحه 5 از 278 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member pourahmad_ifst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic

پیش فرض پاسخ : فرصت کوتاه مدت مطالعاتی 6 ماه وزارت علوم

در گرفتن فرصت مطالعاتی هم فاند مطرح هست یا باید با هزینه خودمون اقدام کنیم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط pourahmad_ifst نمایش پست ها
    در گرفتن فرصت مطالعاتی هم فاند مطرح هست یا باید با هزینه خودمون اقدام کنیم؟
    در صورتی که سهمیه بگیرید از سازمان مبلغی از طرف سازمان پرداخت می شود
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام خواستم بپرسم اینجا سازمان دانشجویی از دانشگاهی که پذیرش گرفتیم استعلام میگیره یا نه ، یا اینکه از چه راهی از پذیرش و نوع آن با خبر میشه که مثلا قطعی یا مشروط یا اصلا پذیرش درست هست .
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

با سلام حضور دوستان عزیز.
    بنده الان تو مرحله تهیه تعهد محضری برای تکمیل مدارک دانشگاه هستم. دفترخونه ها برای ثبت تعهد ۲۰ ملیون تومنی، حدود ۱ ملیون و دویست هزار تومن قیمت میدن!!
    ولی دوستانم چند ماه پیش با زیر ۲۰۰ تومن تعهدنامه رو تهیه کردند و الان رفتند.
    خواهشا اگه اطلاعاتی دارین بفرمایید.
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinabedi88 نمایش پست ها
    با سلام حضور دوستان عزیز.
    بنده الان تو مرحله تهیه تعهد محضری برای تکمیل مدارک دانشگاه هستم. دفترخونه ها برای ثبت تعهد ۲۰ ملیون تومنی، حدود ۱ ملیون و دویست هزار تومن قیمت میدن!!
    ولی دوستانم چند ماه پیش با زیر ۲۰۰ تومن تعهدنامه رو تهیه کردند و الان رفتند.
    خواهشا اگه اطلاعاتی دارین بفرمایید.
    سپاس
    سلام. من این راه رو رفتم. راهنمایی که میتونم بکنم اینه که اگر تهران هستید روبروی دانشگاه شریف اسناد رسمی داره که هشتاد هزار تومن میگیره. متاسفانه چون ضامن های من در شهرستان بودن من مجبور شدم یک میلیون و سیصد بدم. این مبلغ متغیره. پس اشتباه من رو تکرار نکنید و حتما به اون آدرسی که گفتم مراجعه بفرمایید. اگر 200 تومن هم شد باز ارزش داره. تا یک میلیون و خورده ای!

Junior Member

سلام دوستان منم در نیمه مراحل اداری برای استفاده از فرصت مطالعاتی هستم امروز در شهرستان برای وثیقه بیست میلیون تومانی به محضر رفتم یک میلیون و سیصد خواستند در حالی که دوستان من چه تهران و چه شهرستان کمتر از صد تومان پرداخت کردند. کسی اطلاع داره که آیا قانون خاصی وجود داره یا این که از طریق دانشگاه بشود کاری کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa6617 نمایش پست ها
    سلام دوستان منم در نیمه مراحل اداری برای استفاده از فرصت مطالعاتی هستم امروز در شهرستان برای وثیقه بیست میلیون تومانی به محضر رفتم یک میلیون و سیصد خواستند در حالی که دوستان من چه تهران و چه شهرستان کمتر از صد تومان پرداخت کردند. کسی اطلاع داره که آیا قانون خاصی وجود داره یا این که از طریق دانشگاه بشود کاری کرد؟
    در پست قبلی اشاره شد. این مبلغ متغیره. قانون خاصی نداره. دانشگاه نمیتونه کاری بکنه. شهرستان برای منم زیاد گرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa6617 نمایش پست ها
    دوستان در مورد تعهد دو نمونه تعهد ما میتوانیم بدهیم 1- تعهد دانشجویی 2- تعهد مالی
    مئل اینکه در فرمت جدید تعهد مالی کلمات تخصصی نوشته شده که تنظیم این سند به صورت دانشجویی غیر قانونی است و کمتر کسی این کار را انجام میدهد. هزینه تعهد دانشجوی حدود 60 تا 80 است
    بنابراین تنها گزینه تعهد مالی میماند. تعهد مالی دو دسته است. یک دسته تعهد مالی یکسری اسناد هست که دقیقا در سیستم دفاتر قید شده. دسته دو به اسم سایر اسناد شناخته میشود.
    دسته اول هزینه ای حدود 1100 تا 1300 دارد و دسته دو هزینه ای در حدود 250 تا 300
    در حال حاضر اگر دفترخانه ای بخواهد کار را راه بیاندازد و قانونی نیز باشد سایر اسناد را برای این سند در نظر میگیرد و حدود 300 تومن شما باید کارتان حل بشود. کل کشور هم فرقی ندارد و سیستم دفترخانه ها برای محاسبه هزینه یکپارجه است (تنها هزینه های جانبی در حد 50 هزار تومن کم و زیاد میشود)

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و استاد خارجی از من اطلاعاتی را خواسته
    Work plan و objective
    کسی میتونه کمکم کنه که چه مواردی را باید بنویسم
    ممنون لطفا راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم و استاد خارجی از من اطلاعاتی را خواسته
    Work plan و objective
    کسی میتونه کمکم کنه که چه مواردی را باید بنویسم
    ممنون لطفا راهنماییم کنید.

خب برای چی می خواهید بروید فرصت مطالعاتی؟ هدفتان؟ اگر گرفتن راهنمایی، استفاده از امکانات ازمایشگاهی برای انجام تز است بنویسید. تز تان رو توضیح دهید و اینکه از او چه کمکی برای انجام آن می خواهید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)