صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 230

موضوع: نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی محیط زیست- صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : نیازمندی های موقت به کارت اعتباری و فروش کارت اعتباری کاربران

سلام
    من دانشجو هستم و برای پرداخت اینترنتی هزینه آزمون ها و اپلیکیشن فی ها نیاز به دلار دارم. مبلغ معادل به حساب بانکی ایران واریز خواهد شد. ممنون میشم اگه کسی امکانش رو داره بهم پیام بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaal9418 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو هستم و برای پرداخت اینترنتی هزینه آزمون ها و اپلیکیشن فی ها نیاز به دلار دارم. مبلغ معادل به حساب بانکی ایران واریز خواهد شد. ممنون میشم اگه کسی امکانش رو داره بهم پیام بده.

سلام, من در نروژ دانشجو هستم. من میتوانم از طریق کارت اعتباری که دارم این کار را برای شما انجام بدهم و در مقابل معادل ریالی آن را به حساب برادرم در ایران منتقل کنید. در صورتی که متمایل بودید با من تماس بگیرید.

Junior Member

سلام من امکان پرداخت در آمربکا را دارم. هرکس نیاز داشت واتس اَپ پیام بده ..........
    سماره آمریکا هستش. مبلغ رو به کارت مادرم در. ایران باید بریزید. یا علی
    ویرایش توسط hch1370 : August 9th, 2018 در ساعت 09:09 AM دلیل: درج شماره تماس بر خلاف مقررات فروم می باشد

Junior Member

سلام. من میتونم تا مبلغ 200 دلار پرداخت اینترنتی انجام بدم. چون خیلی به پولش نیاز دارم کمتر از قیمت صرافی در ایران این کار را انجام میدم و میخوام شما معادلش را به ریال در ایران پرداخت کنید.

Junior Member

سلام
    ارزی که دارم:3000 دلار آمریکا
    ارزی که میخوام:یورو
    مکان معاوضه:تهران-برلین(وین و مادرید رو هم میتونم) ->حضوری اسکناس
    نرخ تبدیل: توافقی طبق سایتهای بین المللی مثل oanda

هماهنگی زمانی و مکانی: لطفا خصوصی پیغام بدید

Junior Member

یک عدد مستر کارت مجازی با اعتبار 224$که تا 11ام 2018اعتبار دارد. به فروش میرسد. برای خرید از سایتی گرفته بودم و الان منصرف شدم. لطفن خریدار واقعی پیام خصوصی بده.
    دارای پنل اینترنتی کنترل مبلغ و حساب وقابلیت شارژ مجدد داره تا سقف 500$ هست.

باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان
    من برای پرداخت هزینه آزمون GRE نیاز به پرداخت 205 دلار به صورت آنلاین هستم.
    معادلش رو به ریال طبق قیمت روز صرافی (فروش) پرداخت میکنم. ممنون میشم اگر کسی اوکی بود اطلاع بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shapiroo0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پرداخت هزینه آزمون GRE نیاز به پرداخت 205 دلار به صورت آنلاین هستم.
    معادلش رو به ریال طبق قیمت روز صرافی (فروش) پرداخت میکنم. ممنون میشم اگر کسی اوکی بود اطلاع بده.
    سلام

شما تونستید کسیو پیدا کنید که هزینه جی آر ای رو بده؟

اگه هنوز لازم دارید پیام بدید.

مرسی

Junior Member

یک عدد مستر کارت مجازی با اعتبار 224$که تا 11ام 2018اعتبار دارد. به فروش میرسد. برای خرید از سایتی گرفته بودم و الان منصرف شدم. لطفن خریدار واقعی پیام خصوصی بده.
    دارای پنل اینترنتی کنترل مبلغ و حساب وقابلیت شارژ مجدد داره تا سقف 500$ هست.

باتشکر

Junior Member

ارزی که در اختیار دارم: تا 300 دلار برای پرداخت آنلاین

ارزی که انتظار دارم: ریال در ایران

نحوه ی مبادله: پرداخت انلاین ارزی شما و
    واریز به حساب در ایران
    نرخ تبدیل: نرخ ارز از سایت tgju با 2درصد تخفیف.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)