سلام

این قضیه برای خیلیها ممکنه مهم باشه لطفا بررسی کنید و راهکاری ارائه دهید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
دوستان من نمیدونم قوانین و مقررات این فروم تا چه حد بهمون اجازه اینکارو میده ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا داره برای بچه ها میافته چه برای دریافت کیپس و چه بی مسوولیتی وکلا برای پیگیری ریجکت دوستان، من فکر میکنم عنوان کردن اسم این وکلا و مشاوران دندان گرد و بی مسوولیت واقعا لازمه تا در آینده سرنوشت و عمر و پول دیگر عزیزان دست این شیادان نیفته. امیدوارم بیقه دوستان همکاری کنن تا یه لیست سیاه از اینها فراهم بشه و با ذکر دلایل مشکلات رسوا بشن.
نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
پانی جان این لیست سیاهی که می گی 90 درصد وکلا رو شامل می شه
- نصف وکیلا و مشاورانشون تا حالا حتی یکبار هم اسم کیپس رو نشنیدن
- بیشتر وکیلها خبر ارسال فایلها به ورشو رو از خود ماها شنیدن
- تقریبا 100% نمی دونن فرق بین این پراسس الکی و واقعی چیه

من تا حالا 2500 دلار دادم و 2500 تای دیگه هم باید بدم و اصلا نمی دونم چه خدماتی گرفتم که باید این پول رو بدم!!!
.
برای درخواست یک کیپس باید یک ماه التماس کنیم!!!!!!
برای یک نامه پیگیری باید صد بار زنگ بزنیم!!!!
نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
اسم بردن مستقیم از فردی که امکان دفاع ندارد شرط انصاف نیست اگر هم بیان و نظر دهند تاپیکها میشه عرصه تاخت و تاز شرکتهای مختلف برای تور کردن مشتریان تازه بدون هزینه و زحمتی
کما اینکه ممکنه برای فروم یا کاربر ذیربط مشکلات حقوقی درست کنه ولی بصورت تلویحی و مستند و مدلل چنین امکانی برای اعضای فروم مهیاست.
http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%87%D8%A7

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
ممنون دوست عزیز. یعنی میشه تاپیکی ایجاد کنیم و هر کدوم نوع مشکل و برخورد نادرست از وکیلی دیدیم اونجا با ذکر نام ایشون و موضوع عنوان کنیم؟ اگه اینطور باشه واقعا عالی میشه و دوستان هم لطف کنن همکاری کنن میشه تا حدی شناخت بهتری از اینها ایجاد بشه.

به عنوان مثال وکیل من مشکلی برای درخواست کیپس نداشت و سریع و بدون یه قرون هزینه اضافه انجام داد. موضوع و مشکل من با ایشون خیلی متفاوت با بقیه شاید باشه ولی هر کدوم میتونیم مشکلات خودمونو مطرح کنیم