صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 145

موضوع: کار و تحصیل پزشکان در سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار و تحصیل پزشکان در سوئد

سلام دوستان.من یه سوال خیلی حیاتی دارم.متاسفانه هنوز دانشنامه ی من به دستم نرسیده و دانشگاه اذیت میکنه.هر بار میرم یه جوری منو از سر خودشون باز میکنن.میخواستم مدارکمو برای اسسمنت بفرستم سازمان بهداشت سوئد.سوالی که دارم اینه که آیا حتما باید دانشنامه رو ترجمه کنم؟یا اینکه امکانش هست که فعلا مدرک موقت و ریز نمراتم رو ترجمه کنم و بفرستم براشون و توضیح بدم که به دلایل پروسه های اداری ،دانشنامم تا چند ماه دیگه آماده میشه؟آیا به نظر شما این ریسک رو بکنم؟چون نگرانم که تا دانشنامم بیاد،این قانون اعلام نیاز به کادر درمانی رو سوئد برداره ...لطفا لطفا هرکس اطلاع داره کمکم کنه خیلی مستاصل شدم

Junior Member

با سلام میشه مراحل این روش برای رشته روانشناسی رو قدم به قدم بزارید و این که مدارک به سوئدی باید ترجمه بشه یا انگلیسی؟و برای دورهی زباناز دانشگاه باید گرفت یا کالج؟ ممنون میشم یه عزیزی کامل توضیح بده

سلام دوستان
    من خودم دانشجوی دکتری مهندسی در سوئد هستم و همسرم هم در ایران مهندسی خونده. از اونجا که تحصیل همسرم رایگان هست میخواست از ابتدا دوره های لیسانس پزشکی مثل Biomedicine یا داروسازی رو تو سوئد بخونه. میشه این کار رو کرد؟ کسی بوده که با لیسانس مهندسی بره و از اول تو سوئد پزشکی بخونه؟

Junior Member

سلام،وقت بخیر:
    لطفا در مورد چگونگی پذیرش پزشکی عمومی و دندان پزشکی ( از مقطع دیپلم ) در دانشگاه های معتبر سوئد و همچنین زبان مورد نیاز برای تحصیل والبته هزینه ی تحصیل در این مقطع اطلاع رسانی بفرمایید، در ضمن آیا این رشته به زبان انگلیسی در دانشگاه های معتبر دولتی ارایه می شود؟
    با سپاس از توجه دوستان.

Junior Member

سلام دوستان در مورد کار گروه درمانی راهنمایی کنید لطفا.رشته من فیزیوتراپی هست و در مورد دوره زبان سوئدی سوال داشتم که چطور برگزار میشه و از کجا باید درخواست داد و نام نویسی کرد؟درسته که دوره زبان و در سوئد باید بخونیم؟مشکل من دوره زبانش هست که نمیدونم چطور اقدام کنم لطف می کنید اگه راهنماییم کنید

Junior Member

سلام.اگر من برای دوره آموزش زبان سوئدی اقدام کنم آیا همسرم میتونه همراهم بیاد و اونجا اجازه کار داره؟
    رشته خودم فیزیوتراپی و همسرم مهندس مکانیک هستش و هر دو شاغل ادارات دولتی هستیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط life1980 نمایش پست ها
    سلام.اگر من برای دوره آموزش زبان سوئدی اقدام کنم آیا همسرم میتونه همراهم بیاد و اونجا اجازه کار داره؟
    رشته خودم فیزیوتراپی و همسرم مهندس مکانیک هستش و هر دو شاغل ادارات دولتی هستیم
    بله همراه میتونیدداشته باشید

Junior Member

Thumbs up پاسخ : کار و تحصیل پزشکان در سوئد

ضمن تشکر از راهنماییتون، اطلاع دارید که با ویزای یکساله آموزش زبان مهد کودک و مدرسه رایگان میشه یا خیر؟ سپاس

سلام دوستان تو وضعیت نامشخصی گیر کردم واقعا ممنونتون میشم اگه منو راهنمایی کنین.
    من از دانشگاه استکهلم پدیرش گرفتم و طبق قرارداد حقوق ماهانه دریافت خواهم کرد. الان 4.5 ماه هستش که برای residence permit PhDسوئد اقدام کردم ولی هنوز جوابی نیومده. کسی میدونه که دلیل این تاخیر چیه و آیا این وضعیت نرمالیه؟ معمولا تا چه مدت کارت اقامت میرسه دست دانشجویان ایرانی؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz001 نمایش پست ها
    هیچ کس اطلاعاتی نداره؟؟؟؟

سلام.من فقط میدونم که بعد از اینکه وزارت بهداشت سوئد مدارکتون رو بررسی و اپروو کرد،در مرحله ی بعد باید برای دوره ی زبان سوئدی اقدام کنید.یه موسسه برای این کار هست به نام موسسه ی فولک.ولی مساله اینجاس که این موسسه دوره هاش شهریه داره،جای اقامت و یا خوابگاه ارائه نمیده و سوم اینکه با تحصیل در این موسسه اجازه ی کار ۲۰ ساعت در هفته رو نداریم...من فعلا مشکلم این هستش که دانشگاهی پیدا کنم که با تحصیل دوره های زبان در اون دانشگاه،حداقل اجازه ی کار در طول تحصیل رو داشته باشم.چون واقعا سخته یک سال تمام هزینه هارو از جیب بدیم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)