نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53

موضوع: آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش ماهه گیر میاد؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش م

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    واقعا این خیر صحت داره؟
    سلام بله کاملا درست هست دوست عزیز اگر سوالی دارید من در خدمتم

پیش فرض پاسخ : آیا در سوید دوره اموزش زبان ایلتس ی ساله و یا شش م�

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramintandoros نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب می شه لطف بفرمایید سایت کالج یا دانشگاه را که از ان پذیرش زبان گرفتید رو هم برای ما بگذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramintandoros نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من شنیدم یک کورس زبان سوئدی رایگان هست و یک کورس زبان انگلیسی. برای کورس زبان ها هم باید مثلا ایلتس 6 داشته باشی و... من سوالی که دارم اینه ک شما که اپلای کردید و خوندید بعدش میشه اقامت گرفت؟ شرایط کار چطور میشه؟ میشه دانشگاه رایگان تحصیل کرد؟ چون خیلی گرونن دانشگاهاش سوئد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safoura70 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من شنیدم یک کورس زبان سوئدی رایگان هست و یک کورس زبان انگلیسی. برای کورس زبان ها هم باید مثلا ایلتس 6 داشته باشی و... من سوالی که دارم اینه ک شما که اپلای کردید و خوندید بعدش میشه اقامت گرفت؟ شرایط کار چطور میشه؟ میشه دانشگاه رایگان تحصیل کرد؟ چون خیلی گرونن دانشگاهاش سوئد...
    A free course only applies to those who have a valid permit to live in Sweden and then since you pay the tax you can take swedish cources for free,
    There are free online English cources but you need to be aware that they teach you English either with English or Swedish .
    There is no way to wave the tuition fee unless you get a nice scholarship which for sure needs a very good level of English at least
    Bear in mind that Sweden does not need random immigrants they are very picky in hiring, giving admissions and many other things.
    To get a permanent residency here in Sweden you need to have a job for 4 years.
    And true, Sweden is way expensive which is not strange regarding the culture and the country life style

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)