صفحه 5 از 73 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 788

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در فیلیپین (تا پایان سال 2012)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فیلیپین

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749
    سلا
    من كارشناسي ارشد تغذيه دام خوندم مي تونم فيليپين تغيير رشته بدم و تغذيه انساني بخونم؟البته بسياري از مباحث رشته ام به تغذيه انساني شباهت داره .ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد.در ضمن 2 مقاله ISI دارم و ترجمه كتاب و تخصص بيوتكنولوژي در رشته خودم.
    هر سوال رو تنها یکبار و در مرتبط ترین انجمن مطرح کنید.

من یک سوال داشتم. من لیسانس کامپیوتر دارمو 25 سالمه.. کسی میدونه میتونم اپلای کنمو از اول دارو سازی یا پزشکی تو فیلیپین بخونم؟ مثل المان که لازم نیست اینجا کنکور قبول شده باشیم؟
    مرسی
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

نیازی نیست اینجا کنکور قبول شده باشید اما اونجا ازتون امتحان ورودی میگیرن

سلام به همه دوستای گلم.من لیسانس زیست شناسی جانوری دانشگاه تربیت معلم تهران دارم.میخوام برم فیلیپین ارشد بیوتکنولوژی بخونم.چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین تا ابد ممنونتون هستم:

1.اصلا" میشه با لیسانس زیست شناسی جانوری,ارشد بیوتکنولوژی بخونم؟
    2.کدوم دانشگاه واسه این رشته معتبرتره؟
    3.این دانشگاه برای پذیرش ارشد بیوتکنولوژی شرط خاصی داره؟ (مدرک زبان یا شرط معدل لیسانس). سپاسگذارم.

Junior Member

سلام
    1. من دانشجو کارشناسی ام با 10 واحد پاس نشده و این ترم اخرین ترم و هیچ سنواتی هم نمونده
    يعني اينكه ترم آخر هستيد و 10 واحد مونده كه نميتونيد ديگه پاس كنيد يا 1 ترم ديگه داريد و 10 واحد مونده؟؟

4. اخیرا وزارت بهداش دانشگاه های فیلیپین و غیر اعتبار کردا تا 23 خرداد وقت دارم که بیام سر کلاس بشینم
    منظورتون رو نفهميدم. واضح تر توضيح بديد.

به بهانه gre هم ميتونيد خارج بشيد ولي به نظر من و تا جايي كه ميدونم اگه از يه دانشگاه پذيرش بگيريد و به تاييد وزارت علوم برسه براي خروج از ايران كمتر بايد پول بزاريد. يا اينكه ميتونيد ضمانت بذاريد و از ايران خارج بشيد و يا اينكه بخريد. بيشتر دانشجوها و كساني كه به هر دليل من فيليپين بردم همشون مشمول بودن و يا با ضمانت خارج شدن و ديگه بر نگشتن و يا سربازي رو خريدن كه به نظر من هر چقدر هم كه هزينه كنيد به 2سال زجر كشيدن ميرزه.
    من زياد راجع به قوانين خروج از ايران چيزي نميدونم چون تمام خانواده من يا معاف شدن يا خريدن و يا قبل از اينكه مشمول بشن از ايران رفتن. بهترين كار اينه كه از وزارت علوم ، امور مشمولين دانشگاه يا نظام وظيفه بپرسيد.
    اگر هم از ايران خارج بشيد و مشغول تحصيل باشيد من ميتونم براتون از سفارت ايران اجازه ورود به ايران بگيرم تا بتونيد در دوران تحصيل هم به ايران سفر كنيد. و البته قوانين ديگر هم هست براي معاف شدن افرادي كه در خارج از ايران هستن ولي بايد بعد از اتمام تحصيل اقدام كنيد.
    در آخر هم به تمام كساني كه قصد تحصيل در فيليپين رو دارن توصيه ميكنم كه زودتر اقدام كنند چون قوانين سختي براي دانشجويان ايراني كه قصد تحصيل در فيليپين رو دارن در حال تدوين هست و اين بخاطر تيره شدن روابط ايران و فيليپين در پي وقايع اخير و توقف ساخت پالايشگاه توسط ايران در كشور فيليپين هست و از اعتبار خارج شدن برخي از دانشگاه هاي كشور فيليپين توسط ايران هم به همين دليل هست.
    ویرایش توسط gilmore : March 4th, 2010 در ساعت 02:27 AM

Junior Member

ترم اخر هستم يعني ترم 12..و 12 واحدم هم مونده كه اگه پاس بشه ليسانس ميگرم...ولي اينطور كه ميبينم به ليسانس نميرسم چون اعتبار دانشگاه از بين ميره...در مورد وثيقه هم براي اطلاع خودتون كه ميخواين به ديگران هم كمك كنيد... براي خروج موقت 5 تا و براي تحصيلات 15 تا بايستي گذاشت...

میشه در مورد این امتحان ورودی دانشگاههای فیلیپین هم یه توضیحی بدید
    البته واسه سطح مقطع فوق
    ممنون
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

Junior Member

اصولا" امتحانات ورودي دانشگاه ها در كشور فيليپين تنها جنبه تعيين سطح براي دروسي مانند زبان انگليسي و رياضي دارد و البته در مقطع master به رزومه كتبي و يك مصاحبه حضوري هم از دانشجو به عمل مياد كه چيز خاصي نيست و 99.99% تمام دانشجوها قبول ميشن. البته دانشگاه هاي دولتي و ملي مانند UP امتحان ورودي سختي دارن مثل كنكور ايران اما دانشگاه هاي خصوصي براي پذيرش سخت نميگيرن. ميشه گفت كه امتحانات ورودي دانشگاه ها در كشور فيليپين تنها يك GRE هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط gilmore نمایش پست ها
    ميشه گفت كه امتحانات ورودي دانشگاه ها در كشور فيليپين تنها يك GRE هست.
    خوب GRE که امتحان چندان راحتی نیست!
    واسه امتحان باید به اون کشور بریم؟
    میشه اسم چند تای دانشگاه های فنی فیلیپین رو هم بگید
    ممنون
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

Junior Member

به دوستاني كه نياز به اطلاعات در مورد گرفتن اجازه خروج از كشور رو دارند توصيه ميكنم كه از لينك زير استفاده كنند.
    *** اينجا***