صفحه 7 از 173 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام
    چه قدر خوشحال شدم بالاخره یک نفر هم از دانشگاه شیراز پیدا شد تا من سولام را ازش بپرسم، راستش من که نتونستم لینک بالا را باز کنم، اما امیدوارم شما هنوز هم به فروم سر بزنید و بتونید من را راهنمایی کنید، حقیقتش من فقط فوقم را شیراز تودم و الان برای اپلای کردن دانشگاه لیسانسم ریزنمرات مهر شده البته غیر رسمی بهم داده اما شیراز میگه باید حتما مدرکم را آزاد کنم تا ریزنمرات من را تایید کنه، خوب من فکر یکنم این اصلا انصاف نیست چون من برای ازاد کردن فوق اول باید لیسانس را ازاد کنم در حالیکه الان برای اپلای نیازی به رسمی اون ندرم و دانشگاه غیر رسمی اش را برایم مهر و موم کرده تازه شاید تا چند ماه دیگه هم از طریق کاریابی بتونم مدرکم را ازاد کنم، پس عاقلان اش اینه دنبال راهی باشم که بدون ازاد کردن مدارک فوقم بتونم این کار را بکنم. برای دانشگاه شیراز یا اصلا به طور کلی هیچ راه گریزی نیست که به درد شرایط من بخوره. لطفا هر کس میتونه من را راهنمایی کنه. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline نمایش پست ها
    من اینجا مراحل گرفتن ریزنمرات از دانشگاه خودم(دانشگاه شیراز)و نحوه ی تائیدش رو گذاشتم. امیدوارم اگر کسی اینجا دانشگاه شیراز این مراحل به دردش بخوره:

http://egoft.com/index.php?topic=403.msg2625#msg2625

لینکت باز نمیشه عزیز. من دانشگاه شیراز هستم. میخوام ببینم ریز نمرات ارشدم رو چه جوری میتونم بگیرم؟ این آقای سوری (مسول آموزش ما تو ساحلی) همش میگه نمیشه نمیشه. سربازی داری. گیر نظام وظیفست. میخوام ببینم اگه هزینه تحصیلم بدیم نمیشه. برای شبانه ها چه جوریه؟
    اگه اطلاعاتی داری کمک کنی ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasaonline نمایش پست ها
    من اینجا مراحل گرفتن ریزنمرات از دانشگاه خودم(دانشگاه شیراز)و نحوه ی تائیدش رو گذاشتم. امیدوارم اگر کسی اینجا دانشگاه شیراز این مراحل به دردش بخوره:

http://egoft.com/index.php?topic=403.msg2625#msg2625
    من نتونستم لینک رو باز کنم. امکان داره توضیحات بیشتری بدین؟

Junior Member

با سلام
    دانشگاه خواجه نصیر بدون نیاز به آزاد کردن مدرک، کارنامه انگلیسی میده (برای 3 تای اول هزینه نمیگیره ولی برای بعدیاش هر کدوم 2 تومن میگیره) . اما مشکل اینجاست که خودش کارنامه رو میذاره تو پاکت و مهر موم میکنه بدون مهر دادگستری و یا وزارت خارجه. می خواستم بدونم این مشکل سازه؟ از نظر اونور این رسمیه یا نه؟ اگر نه اونوقت چی کار میتونم بکنم؟ ممنون.

Junior Member

سلام. من یه ساله از خواجه نصیر فارغ التحصیل شدم. الان به من ریز نمرات میدن؟یا باید حتما مدرک رو بخرم؟

ApplyAbroad Hero

Exclamation فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

من فوقم شبانه است، و از وام شهريه استفاده كردم و حدود يك چهارمش رو هم خودم پرداخت كردم. براي دريافت ريز نمرات 4 ترم اول (رشته من تو فوق حدود 60 واحد داره و اين ترم هم 10 واحدي دارم) به آموزش مراجعه كردم؛ گفتند حتما بايد تمام بدهي ها رو تسويه كني تا ريز نمراتت رو به صورت رسمي بديم، وگر نه به صورت معمولي مي تونيم بديم. و گفتن كه حتي يك ترم يا يك درس رو هم تا قبل از تسويه حساب نمي تونيم رسمي بديم
    من هم گفتم كه هنوز واحد دارم و فقط نمرات 2 سال قبل رو مي خوام اما گفتن نميشه تا قبل از تسويه .....
    حالا به نظر شما جز تسويه راهي داره؟ حدود 4-5 ميليونه .... dead-line ها هم نزديك...

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    من فوقم شبانه است، و از وام شهريه استفاده كردم و حدود يك چهارمش رو هم خودم پرداخت كردم. براي دريافت ريز نمرات 4 ترم اول (رشته من تو فوق حدود 60 واحد داره و اين ترم هم 10 واحدي دارم) به آموزش مراجعه كردم؛ گفتند حتما بايد تمام بدهي ها رو تسويه كني تا ريز نمراتت رو به صورت رسمي بديم، وگر نه به صورت معمولي مي تونيم بديم. و گفتن كه حتي يك ترم يا يك درس رو هم تا قبل از تسويه حساب نمي تونيم رسمي بديم
    من هم گفتم كه هنوز واحد دارم و فقط نمرات 2 سال قبل رو مي خوام اما گفتن نميشه تا قبل از تسويه .....
    حالا به نظر شما جز تسويه راهي داره؟ حدود 4-5 ميليونه .... dead-line ها هم نزديك...
    متاسفانه این قضیه در مورد همه ی شبانه ها صادقه!.... مگر اینکه ریز نمره ی غیر رسمی بگیری و بتونی به طریقی مهر آموزش رو بزنی زیر ریز نمراتت... که اون کار رو هم در 90% مواقع نمیکنن در مورد شبانه ها و تازه اگر هم بکنن باید ببری وزارت علوم برای تایید که اونها هم تا نامه ی تسویه حساب نداشته باشی برات تایید نمیکنند.... باز اگر دانشگاهتون ریز نمره ی انگلیسی بده برای دوره ی فوق لیسانس این مانع دوم رو میتونی رد کنی ولی اون مانع اول همچنان پابرجاست
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : فوري :دریافت ریز نمرات از دانشکده

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    متاسفانه این قضیه در مورد همه ی شبانه ها صادقه!.... مگر اینکه ریز نمره ی غیر رسمی بگیری و بتونی به طریقی مهر آموزش رو بزنی زیر ریز نمراتت... که اون کار رو هم در 90% مواقع نمیکنن در مورد شبانه ها و تازه اگر هم بکنن باید ببری وزارت علوم برای تایید که اونها هم تا نامه ی تسویه حساب نداشته باشی برات تایید نمیکنند.... باز اگر دانشگاهتون ریز نمره ی انگلیسی بده برای دوره ی فوق لیسانس این مانع دوم رو میتونی رد کنی ولی اون مانع اول همچنان پابرجاست
    ضمن سلام خدمت بيسكويت پلو گرامي
    (بابا يه نگاهي به پ.خ ها بنداز)
    خيلي عجيبه آخه؛ من كه در نميرم، ريز نمره همه درس ها هم كه نيست، چي ميشه مثلا تسويه نكنم؛ من هنوز پايان نامه دارم ....
    البته كارمند آموزش گفت حالا يه مهري مي تونم بزنم زيرش، البته نه مهر رسمي، ولي وزارت علوم قبول نميكنه ....
    حالا اينجوري كه گفتي پس برم ببينم انگليسي مي دن .... از لحاظ دانشگاه هاي خارج مشكلي پيش نمياد رسمي نباشه؟ يعني تأييد مي كنه وزارت علوم كارنامه انگليسي رو و رسميه؟؟
    وگر نه كه بايد قرض و غوله ها رو تسويه كنم

Junior Member mhoseink آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business and Technology- TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط alihkhm نمایش پست ها
    با سلام
    دانشگاه خواجه نصیر بدون نیاز به آزاد کردن مدرک، کارنامه انگلیسی میده (برای 3 تای اول هزینه نمیگیره ولی برای بعدیاش هر کدوم 2 تومن میگیره) . اما مشکل اینجاست که خودش کارنامه رو میذاره تو پاکت و مهر موم میکنه بدون مهر دادگستری و یا وزارت خارجه. می خواستم بدونم این مشکل سازه؟ از نظر اونور این رسمیه یا نه؟ اگر نه اونوقت چی کار میتونم بکنم؟ ممنون.
    سلام
    ببین به نظر رسمی محسوب می شه. فرض کن اصلا در یک کشور دیگه درس خونده بودی که اصلا دادگستری و وزارت امور خارجه نداشت! اصلا به وزارت امور خارجه یک کشور چه ربطی می تونه داشته باشه نمره های یک دانشجو!؟
    دریای آرام ناخدای قهرمان نمی سازد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط alihkhm
    با سلام
    همین قابل قبول. شریف هم همین کار رو میکنه.
    اصلا اگه مهر و موم نشده باشه قبول نیست فقط باید مهر و امضا registar رو کارنامه باشه.
    این که میگن باید مهر دادگستری داشته باشه مال مدارکی هست که خودت شخصا ترجمه میکنی نه مدرکی که اصلش انگلیسی هست.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)