صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 85

موضوع: بهداشت و درمان در آمریکا و هزینه های آن

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : آیا هزینه دندانپزشکی واقعا سرسام آوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط am9 نمایش پست ها
    تا اونجا که من شنیدم ظاهرا امور پزشکی اینجا ارزونتر درمیاد، البته باید کسانی که الان امریکا هستن بگن. اما در کل اینجا هم دکترای خوب هستن، من خودم سالها نگران بودم چون وقتی یک دندون پزشک می رفتم مطمئن نبودم که خوب بتونه بی حسی رو انجام
    به هر حال با معرفی دوستانم، یه دکتر خوبی که مقداری از متوسط بالاتر می گیره اما کارش دقیقه و وجدان کاری بالایی هم داره پیدا کردم. اگر خواستی پیام بده معرفیش کنم، مطبش شهرک غربه و معمولا وقتاش ده روز دو هفته هستش.
    هزینه دندانپزشکی در امریکا در خیلی زیاده. بیمه دانشگاهها هم اکثرا هزینه دندانپزشک رو کامل نمیدن. معمولا یه سقف 1000 دلار در سال وجود داره و حداکثر معمولا 50-60 درصد از هزینه رو بیشتر نمیدن. معمولا سالی دوبار هزینه تمیز کردن رو میدن ولی.
    متاسفانه دکتر ها هم اکثرا دید تجاری دارن و هر لک روی دندون رو میخوان پر بکنن.
    من تا بجال دو تا دندون پر کرده بودم که پوسیدگی سطحی داشتن. اولین باری که ایجا دکتر رفتم برام 5000$ نسخه پیچید. 2500$ روت کانال. 500$ پر کردگی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337 نمایش پست ها
    هزینه دندانپزشکی در امریکا در خیلی زیاده. بیمه دانشگاهها هم اکثرا هزینه دندانپزشک رو کامل نمیدن. معمولا یه سقف 1000 دلار در سال وجود داره و حداکثر معمولا 50-60 درصد از هزینه رو بیشتر نمیدن. معمولا سالی دوبار هزینه تمیز کردن رو میدن ولی.
    متاسفانه دکتر ها هم اکثرا دید تجاری دارن و هر لک روی دندون رو میخوان پر بکنن.
    من تا بجال دو تا دندون پر کرده بودم که پوسیدگی سطحی داشتن. اولین باری که ایجا دکتر رفتم برام 5000$ نسخه پیچید. 2500$ روت کانال. 500$ پر کردگی.
    روت کانال مگه همون عصب کشی نیست؟ چطور دندونهایی که پوسیدگی سطحی داشتن را عصب کشی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    مسئله اینه که بر خلاف من بقیه اعضای خانواده همه از دم دندان هاشون خراب بوده و هست و خلاصه همگی تجربیات تلخی هم در ارتباط با دندان پر کردن دارند. مثلا خواهر خودم پارسال دندانی مشابه من داشت که اصلا درد نمی کرد. رفت دکتر پرش کرد از اون وقت تا الان دستش بنده دکتره. یعنی اگر پر نکرده بود دندونش حالا حالاها براش دندون بود ها. رفت خوبش کنه زد خرابترش کرد. موضوع دیگه اینکه ما تمام دندان پزشکی های این شهر را تجربه کرده ایم و از همشون هم ناراضی هستیم. به خاطر همین من با خودم عهد کرده بودم که تا وقتی دندان هام کاری به کار من ندارن من هم کاری به کارشون نداشته باشم و دست دکتر و اینا ندمشون.
    حالا مسئله اینه که من دارم می رم آمریکا و شنیدم هزینه دندان پزشکی اونجا زیاده! مانده ام چه کنم. از یک طرف می گم اگر دندانم را درست نکنم بالاخره خرابه یک وقت برم آمریکا درد بگیره کار بده دستم. از اون طرف می گم می رم می دمش دست دکتر به قول معروف از ترس مرگ خودکشی می کنم. دندانی که تا آخر دکترا دندانه ممکنه طوری بشه که پام نرسیده آمریکا دردسر درست کنه برام.
    دوست عزیز اینکه متاسفانه شما و خانوادتون تجربه های تلخی از دندانپزشکان شهرتون دارید دلیل بر این نمیشه که دندانپزشک خوب پیدا نمیشه. قبول دارم که دید پزشکان محترم خیلی تجاری شده ولی هنوز هم دکترهای خوب و با اخلاق پیدا میشن. در انتخاب دتندانپزشک خوب توصیه من اینه که اگه شناخت ندارید سعی کنید حتی الامکان برای هر کار دندانپزشکی به متخصص مربوط به همون شاخه مراجعه کنید و اگه در شهری زندگی میکنید که دانشکده دندانپزشکی داره به اساتید دانشگاه. حتی متخصصین جوان هم اکثرا کیفیت کارشون خوبه و نوبتهاشون هم زودتر. درسته که احتمالا نرخهاشون بالاتره ولی احتمال خطاشون هم پایینتره
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : هزینه های تقریبی پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا

دوستان ای صحبتای ترسناک چیه میکین؟ یعنی هزنه های درمان برای دانشجوهای خارجی هم اینقدر بالاست؟ پس سالی 3000 دلار پول بیمه برا چی باید بدیم؟؟!!
    اینجوری که دوستان میگن پس نباید بیایم . چون اگه یه سرما بخوریم کلییمونو باید بذاریم برای فروش!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    دوستان ای صحبتای ترسناک چیه میکین؟ یعنی هزنه های درمان برای دانشجوهای خارجی هم اینقدر بالاست؟ پس سالی 3000 دلار پول بیمه برا چی باید بدیم؟؟!!
    اینجوری که دوستان میگن پس نباید بیایم . چون اگه یه سرما بخوریم کلییمونو باید بذاریم برای فروش!!!
    این هزینه ها رو معمولا بیمه تون پرداخت میکنه. شرایط و کاوریج بیمه تون رو دقیق بخونید.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    نه شما کلیه ت رو نگه دار بعداً لازم می شه...
    هزینه ی درمانی اگه بیمه نداشته باشید وحشتناکه...البته بیمه هم داشته باشیدیه جور دیگست...بستگی به دیداکتبل تون داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این هزینه ها رو معمولا بیمه تون پرداخت میکنه. شرایط و کاوریج بیمه تون رو دقیق بخونید.
    مال ما بلو کراس - بلو شیلد ه...یکی از بهترین بیمه هاست دیگه. ppoباشه بد نیست باز....
    hmo باشه ...اوه اوه.... سالی 5000$ که باید دیداکتبل بدیم....بعدشم 30 دلار متخصص...20دلار دکتر عمومی....
    حالا مصیبت می دونید کجاست؟ اون 5000$ دیداکتبل اول که تا تموم نشه انگار نه انگار بیمه بودید! فقط حق بیمه گرفتن :|

یه توصیه ی دوستانه....
    دندونتون رو ندید دست دکتر های امریکا....اگه ببینن بیمه دارید یهو ور می دارن 7 تا دندونتون رو پر می کنن بدون اینکه بفهمید چه خبره!
    یه کارایی می کنن عجیب...اینجا پزشکی و دندان پزشکی بیزینسه به خدا!
    منم یه دندون پر کردم 150 دلار با بیمه!
    یه دندون هم با بیمه 230 دلار دادم برای عصب کشی....
    رفتم ایران چند ماه پیش گفت: دستش درد نکنه خوب گند زده به دندونت...عصب رو خالی نکرده کامل...برداشته روش رو هم پر کرده!
    حالا تو ایران هم هر دکتری دست نمی زنه یه این دندون که.... گفت فعلاً اگه اذیتت نمی کنه باهاش مدارا کن!
    یعنی خدمات پزشکی و دندون پزشکی امریکا علاوه بر پر هزینه بودنش افتضاحه!
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

کسی که میدونه بدون بیمه پر کردن دندون چقدر میشه؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    کسی که میدونه بدون بیمه پر کردن دندون چقدر میشه؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    بستگی به انصاف دکترتون داره.770619_121fs725372.gif

بدون بیمه پر کردن از 150 دلار شروع می شه به بالا.

عصب کشی از 900 دلار به بالا....

البته یکی از دوستام دانشکده ی دندانپزشکی واشینگتن درس می خوند می گفت دانشکدمون کلینیک داره که ارزون تر از بیرون هست.

من خودم همیشه دندون پزشکی یا دکتر که می رم می پرسم بدون بیمه چقدر می شه هزینه ها.... 56719_128fs318181.gif

یه بار رفتم برای CT سینوس هام....پرسیدم ببخشید بدون بیمه چقدره اونوقت؟ خیلی مهربون و با لبخند ملیحی گفت: 900 دلار ( بحث 4-5 سال پیشه ) بعد گفتم MRI چقدر می شه اونوقت؟ گفت 4000$ و من دیگه سرم رو انداختم پایین و اومدم بیرون 859619_begging.gif
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در آمریکا و هزینه های آن

سلام دوستان کسی می دونه هزینه زایمان در امیکا حدودا چقدره؟ برای کسی که با ویزا دانشجویی می ره و گرین کارد نداره؟کسایی که تجربه دارن می شه راهنمایی کنن

پیش فرض پاسخ : بهداشت و درمان در آمریکا و هزینه های آن

نقل قول نوشته اصلی توسط HBH32 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی می دونه هزینه زایمان در امیکا حدودا چقدره؟ برای کسی که با ویزا دانشجویی می ره و گرین کارد نداره؟کسایی که تجربه دارن می شه راهنمایی کنن
    زایمان طبیعی 14 هزار دلار.
    سزارین 22 هزار دلار.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)