صفحه 4 از 37 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 393

موضوع: اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) از دانشگاهها و رشته های مختلف

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

Is there anybody here who has gotten his/her admission result from MSU? Thanks
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش / رد) از دانشگاهها و رشته های مخت

تا جایی که من هم دیدم دانشگاه های خیلی Top که متقاضی زیاد دارن و مشکل فاند هم معمولن ندارن اول قبولی ها رو میدن که قاطی شون تعدادی ریجکتی هم هست و بعد خیل عظیم ریجکتی ها که البته باز قاطی شون تعداد معدودی قبولی هم هست! ولی بعضی از دانشگاه های کانادا یواش یواش (به معنای واقعی کلمه) فرایند review رو انجام میدن و تقریبن از اواسط ژانویه تا حتا اواخر ژوئن نتایج رو اعلام می کنن که ممکنه قبولی یا ردی باشه. بهرحال همونطور که همه دوستان گفتند سریع ریجکت نشدن به این دلیل هست که از نظر مینیمم ها مشکلی وجود نداشته و فایل برای دانشکده فرستاده شده.
    I will not say I failed 1000 times, I will say that I discovered there are 1000 ways that can cause failure.
    Thomas Edison

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

منم می خوام یه مثال بزنم. من از استادم تو UCR پرسیدم که اپلیکیشن منو ریویو کردین گفت که آره ریویو شده و ما اولین سری ادمیشن ها رو دادیم و منتظر جواب از اونها هستیم متاسفانه علیرغم قوی بودن اپلیکیشن تو، تو تو لیست اولین ها نبودی. منم فکر می کنم اکثر دانشگاه های آمریکا این سیستمی عمل می کنن. رده بندی ادمیشن ها.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    منم می خوام یه مثال بزنم. من از استادم تو UCR پرسیدم که اپلیکیشن منو ریویو کردین گفت که آره ریویو شده و ما اولین سری ادمیشن ها رو دادیم و منتظر جواب از اونها هستیم متاسفانه علیرغم قوی بودن اپلیکیشن تو، تو تو لیست اولین ها نبودی. منم فکر می کنم اکثر دانشگاه های آمریکا این سیستمی عمل می کنن. رده بندی ادمیشن ها.
    سلام دوست عزیز. شما برای PhD عمران Riverside اپلای کردید؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط آتش پرستان نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شما برای PhD عمران Riverside اپلای کردید؟
    آره... برای EE اپلای کردم... چطور مگه؟ فعلا که تو لیست انتظار هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    آره... برای EE اپلای کردم... چطور مگه؟ فعلا که تو لیست انتظار هستم.
    من مهندسی شیمی اپلای کردم. خواستم بدونم که این داستان waitlist فقط مال عمران میشه یا اینکه منم چون تا حالا جوابی نگرفتم توی waitlist هستم؟تا حالا 1000 بار به افراد مختلف تو دپارمان از آبدارچی گرفته!!! تا رییس دانشکده و غیره ایمیل زدم، کسی هیچ جوابی نمیده!!!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط آتش پرستان نمایش پست ها
    من مهندسی شیمی اپلای کردم. خواستم بدونم که این داستان waitlist فقط مال عمران میشه یا اینکه منم چون تا حالا جوابی نگرفتم توی waitlist هستم؟تا حالا 1000 بار به افراد مختلف تو دپارمان از آبدارچی گرفته!!! تا رییس دانشکده و غیره ایمیل زدم، کسی هیچ جوابی نمیده!!!
    Waitlist بودن به شما رسما اعلام خواهد شد . در صورتی که اعلام نشده شما Under Review هستید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Member
    رشته و دانشگاه

ماله منم از استادم پرسیدم گفت.. چیزی تو پروفایلم نیست مبنی بر waitlist بودنم...

دوستانی که UCR اپلای کردن، حتما بهشون ایمیل بزنن. من الان که ایمیل زدم بهشون سریعا بهم جواب دادن که ما محبت کردیم و شمارو 20 روز پیش ریجکت کردیم!!!! و ببخشید که فرصت نکردیم که بهتون خبر بدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اینا خدااااااااااااااااااااااا ااان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه

منم ایمیل زدم گفتن که کل لیست ادمیشن رو دانشکده برا ما فرستاده و اگه تا حلا آفری نگرفتی احتمالا برا ادمیشن نگرفتنت... اینم از این بفرما...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)