نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما مالزی پیشرفته تره یا ایران؟

رأی دهندگان
69. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مالزی

55 79.71%
  • ایران

14 20.29%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: پیشرفه تر بودن، یکی از ملاکهای انتخاب مالزی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشرفه تر بودن، یکی از ملاکهای انتخاب مالزی

منظور این تاپیک برای من روشن نیست. آیا بحث اینه که مالزی میتونه سکوی پرتاب به اروپا و کانادا و استرالیا باشه ..؟
    یا
    این تاپیک صرفا یک مقایسه است. اگر صرفا یک مقایسه است به HDI رجوع کنید. که در آن تمام معیارهای توسعه رو جمع بندی کردن مثل رفاه امنیت ، تولید،کار، تحصیل ، برابری حقوق ، دارو درمان و..و ..و که در آخر می بینید مالزی از ایران پیشرفته تره ولی با اختلاف کم.

خب! آگر منظور تاپیک اینه که آیا مالزی میتونه سکوی پرتاب باشه . شاید ولی نه صددر صد. به نظر من 90% به اراده خود آدم برمیگرده. از خود ایران هم میشه پرید . ولی اگه بیایید مالزی هزینه اضافه ای که مپردازید رو در نظر بگیرید . مالزی هیچ تضمینی نیست .
    و آیا منظور تاپیک اینه که آیا مالزی را برای اقامت طولانی یا دایم انتخاب کنیم فقط چون از ایران پیشرفته تره؟ به نظرم صلاح نیست فقط به خاطر اینکه چند پله از ایران بالاتره لزوما مقصد خوبی برای مهاجرت باشه .باید تحقیق بیشتری کنید . من میتونم مشورت بدم . به سطح نگاه نکنید به عمق نگاه کنید . مالزی به مهاجران خوش آمد نمیگه. فقط به توریست و دانشجو خوش آمد میگه چون هر دو برای پول خرج کردن میان.
    ببین نگاه دانشجو سطحیه شما در اینجا برای مدت موقتی درس میخونی بعدش برمیگردی عمق جامعه اینجا را نمیبینی. مثل اون دوستی که اسم چندتا برند معروف مثل IBM, HP,TESCO ...HONDA و سرمایه زاران غول دنیا را دیده . به هرحال ما ممکنه باهم اینجا سر این موضوع argue کنیم و هیچ نتیجه ای هم نداشته یاشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشرفه تر بودن، یکی از ملاکهای انتخاب مالزی

سلام وقتتون بخیر کسی در مورد پذیرش از دانشگاه ukm مالزی میتونه بهم کنه من یه سوال داشتم?

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)