نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 198

موضوع: اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ پذیرش در گرایشهای مختلف شیمی

سلام به همگی.
    برای منیکه نه رزومی عالی دارم و نه پول زیاد. کدوم دانشگاه و کشور رو برای دکتری پیشنهاد میدید؟ که هم راحت پذیرش بده هم رایگان باشه.
    لیسانس شیمی محض پیام نور معدل، 14.6. ارشد شیمی معدنی فردوسی مشهد معدل 16. آیلتس 6.5. مقاله ندارم. گپ تحصیلی فقط یکسال از ارشدم میگذره. سابقه کار ندارم ولی لازم باشه جور میکنم.
    تجربه دارین راهنماییم کنین بچها. فرصت ندارم یکسال نیم دیگه آیلتسم باطل میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

I'd try Asian and south east Asian countries, China, Malaysia, etc.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Monikhh74 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    برای منیکه نه رزومی عالی دارم و نه پول زیاد. کدوم دانشگاه و کشور رو برای دکتری پیشنهاد میدید؟ که هم راحت پذیرش بده هم رایگان باشه.
    لیسانس شیمی محض پیام نور معدل، 14.6. ارشد شیمی معدنی فردوسی مشهد معدل 16. آیلتس 6.5. مقاله ندارم. گپ تحصیلی فقط یکسال از ارشدم میگذره. سابقه کار ندارم ولی لازم باشه جور میکنم.
    تجربه دارین راهنماییم کنین بچها. فرصت ندارم یکسال نیم دیگه آیلتسم باطل میشه.
    خوبی اروپا البته اسکاندیناوی و کلا غرب و شمال اینه که پول بیشتر میدن. میتونید سیو کنید. ولی این کشورها مشکلات خودشون رو دارن.
    به نظرم شما از امریکا میتونید پذیرش بگیرید. خیلی با رزومه های واقعا درب و داغون اومدن کانادا و امریکا. بچه های اینترنشنال معمولا رزومه های خیلی بهتری نسبت به لوکال ها دارن.
    اگه کمک میخواین یا پست بذارید یا مسج بدید.
    امریکا سرزمین عجایب هستید. تو این کشور هرچی که بخواید میتونید بشید. و چون ادمها ازاد هستن، تفاوت ها، علایق، و انتظاراتشون ززیاده. با این تعداد دانشگاهی که تو این کشور هست به نظرم میتونید پذیرش بگیرید، مخصوصا تو شیمی، که امریکاییا ازش وحشت دارن.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)