صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 299

موضوع: همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    46 اینچ 8.5 میلیون؟؟؟ اینجا الان ال ای دی 70 اینچ 3 بعدی اسمارت سونی رو می تونید از bestbuy بخرید 2300 دلار بعلاوه مالیات. 46 اینچ سونی حدود ششصد هفتصد دلاره. حالا خودتون مقایسه کنید.
    http://www.bestbuy.ca/en-CA/category...dName%253aSONY
    اینم اضافه کنم که خیلی جاها قسطی هم میتونید بخرید البته به شرط داشتن کردیت.
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

دوستان من میخوام اپی لیدی ببرم میشه راهنماییم کنید چه مبدلی بگیرم مشخصاتش: input: 100-240 50-60 Hz 7w output: 12v / dc 400 mA

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

دوستان در میدان امام خمینی پاساز فتوت طبقه 2 و3 یکسری اداپتور دارن که خروجی هاش متغیره حالا با توجه به اینکه خروجیش برق مسقیم بعید میدونم مشکلی برای ساپورت اپی لیدی و یا ریش تراش و تلفن بیسیم و غیره که ورودیشون برق مستقیم هست بوجود بیاره مضاف بر اینکه اگر خیلی حساس باشید میتونید برید طبقه 3 و به مغازه هایی که کار سیم پیچی انجام میدن یک سفارش بدید که من برای برق با ورودی 110 ولت 50 هرتز میخوام با خروجی مورد نظرتون اونا هم با کمترین هزینه براتون انجام میدن باز تاکید میکنم با در نظر گرفتن فرکانس 50 هرتز
    cio on march 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی -تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    دوستان در میدان امام خمینی پاساز فتوت طبقه 2 و3 یکسری اداپتور دارن که خروجی هاش متغیره حالا با توجه به اینکه خروجیش برق مسقیم بعید میدونم مشکلی برای ساپورت اپی لیدی و یا ریش تراش و تلفن بیسیم و غیره که ورودیشون برق مستقیم هست بوجود بیاره مضاف بر اینکه اگر خیلی حساس باشید میتونید برید طبقه 3 و به مغازه هایی که کار سیم پیچی انجام میدن یک سفارش بدید که من برای برق با ورودی 110 ولت 50 هرتز میخوام با خروجی مورد نظرتون اونا هم با کمترین هزینه براتون انجام میدن باز تاکید میکنم با در نظر گرفتن فرکانس 50 هرتز
    با سلام
    تبدیل ولتاژ نسبتا کار آسانی است که با یک ترانس انجام می شود اما تبدیل فرکانس به این راحتی نیست.بنابراین وسایلی که به فرکانس حساس هستند .مثل موتور های ای سی اگر محدوده فرکانس برایشان در نظر گرفته نشده باشد بدرستی عمل نمی کنند.سشوار اپی لیدی و...
    قبل از سفارش مبدل ولتاژ از کارکرد آن مطمئن شوید
    سعی دارم در واقعیت زندگی کنم و با اینکه وطن عزیزم رو دوست دارم وطن دیگری هم پیدا کنم و زندگی ام را دوباره بازسازی کنم اما اینبار برای فرزندم و دوست دارم در وطن جدید به هم وطن های قبلی و جدیدم کمک کنم اما بشرطی که اون ها هم وطن جدید من شده باشن نه غریبه و ...

Junior Member

از دوستان کسی هست که تجربه یا اطلاعی از مبدل برای دستگاهی با توان 500 وات داشته باشه ؟
    آمپلی فایرم رو میخواستم با باند و ... با کانتینر یکی از دوستهام بفرستم با توجه به اینکه این انتقال نه سختی داره و نه هزینه میخواستم ببینم آیا مبدلی که چنین توانی رو ساپورت کنه درست کار میکنه؟ یعنی مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد؟
    FN: Sep 2010 --- CSQ: Aug 2013 --- FFN: Dec 2013 --- Medical: Apr 2014 --- PR: May 2014

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hooomam نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست که تجربه یا اطلاعی از مبدل برای دستگاهی با توان 500 وات داشته باشه ؟
    آمپلی فایرم رو میخواستم با باند و ... با کانتینر یکی از دوستهام بفرستم با توجه به اینکه این انتقال نه سختی داره و نه هزینه میخواستم ببینم آیا مبدلی که چنین توانی رو ساپورت کنه درست کار میکنه؟ یعنی مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد؟
    الکی کانتینر دوستتون رو پر نکنید. چنین مبدلی اگر وجود داشته باشه بیش از 3 یا 4 کیلو وزنش هست.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    الکی کانتینر دوستتون رو پر نکنید. چنین مبدلی اگر وجود داشته باشه بیش از 3 یا 4 کیلو وزنش هست.
    وجود نداشتنش رو میدونم چون سفارشی باید ساخت .میخواهم بفهمم اصلا تو کارکرد دستگاه یا عمرش (آمپلیفایر)تاثیر منفی داره یا مثل اینجا کار میکنه.

بعدشم اون کانتینر به اون بزرگی شما گیر دادی به این 3-4 کیلو بار ما
    FN: Sep 2010 --- CSQ: Aug 2013 --- FFN: Dec 2013 --- Medical: Apr 2014 --- PR: May 2014

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooomam نمایش پست ها
    وجود نداشتنش رو میدونم چون سفارشی باید ساخت .میخواهم بفهمم اصلا تو کارکرد دستگاه یا عمرش (آمپلیفایر)تاثیر منفی داره یا مثل اینجا کار میکنه.

بعدشم اون کانتینر به اون بزرگی شما گیر دادی به این 3-4 کیلو بار ما
    تاثیری در عملکرد دستگاه نداره. ولی اگر وسیله ی خاص و گرون قیمتی نیست. میشه هر وسیله ای را ارزانتر از ایران در کانادا تهیه کرد. یه کم حوصله میخواد.

Junior Member massreg آواتار ها

Question پاسخ : همه چیز درباره وسایل برقی در کانادا و مساله برق 110 و 220 ولت

سلام

کسی می‌دونی تبدیل دوشاخه‌ی ایرانی/اروپایی به کانادایی/آمریکایی رو تو ایران از کجا می‌شه خرید؟
    من دور و برمون رو گشتم فقط برعکسشو داشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط massreg نمایش پست ها
    سلام

کسی می‌دونی تبدیل دوشاخه‌ی ایرانی/اروپایی به کانادایی/آمریکایی رو تو ایران از کجا می‌شه خرید؟
    من دور و برمون رو گشتم فقط برعکسشو داشتن.
    من از ایران گرفتم دو شاخه 90% وسایل برقی توش نرفت به سایز سوراخاش دقت کنید
    از کانادیان تایر گرفتم که اندازش خوبه
    Landing 17 June 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)