صفحه 2 از 104 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1546

موضوع: مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member Sat آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک لارم برای پذیرش از سوئد

سلام.
    ممکنه سوالم تکراری باشه؛مشکل من اصل مدرک لیسانسه،چون دانشگاه سراسری درس خوندم دانشگاه حتی گواهی موقت هم بهم نمیده.....چکار باید بکنم.....البته به خود سایت استودرا که میل زدم توی جواب فقط لیست مدارک مورد نیاز رو نوشته بود.

مرسی

Junior Member

شما باید برای خرید مدرکت اقدام کنی هر چه زودتر اقدام کنی زودتر آماده میشه

Junior Member Sat آواتار ها

Unhappy پاسخ : مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

سلام

میدونم که باید مدرکو بخرم.....ولی وقتی رفتم وزارت علوم بهم گفتن اول باید پذیرشت بیاد بعد بهت نامه میدیم برو با دانشگاه تصویه کن مدرکتو بگیر....مسئله اینجاست که بدون مدرک من چطوری پذیرش بگیرم

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat نمایش پست ها
    سلام

میدونم که باید مدرکو بخرم.....ولی وقتی رفتم وزارت علوم بهم گفتن اول باید پذیرشت بیاد بعد بهت نامه میدیم برو با دانشگاه تصویه کن مدرکتو بگیر....مسئله اینجاست که بدون مدرک من چطوری پذیرش بگیرم
    مسلماً از شخص آگاهی سوال نکردید و یا اینکه اونها نتونستند درست بیان کنن قضیه رو... چون کل پروسه کاملاً برعکسه... شما ابتدا باید تشریف ببرید آموزش دانشگاه، اونجا میزان ترمهای استفاده از تحصیل رایگان شما رو مشخص میکنند و بعد شما رو میفرستن وزارت علوم، اونجا قیمت محاسبه میشه و یه شماره حساب بهتون داده میشه، شما پول رو واریز میکنید و بعد با نامه ی وزارت علوم برمیگردید دانشگاه، اونوقت دانشگاه به شما ریز نمرات و دانشنامه ی قابل ترجمه میده و معمولاً تا زمانی که شما این ریز نمرات قابل ترجمه رو نداشته باشید نمیتونید برای پذیرش اقدام کنید.
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

من مدارکم دادم ترجمه .. پیش نویسشم چک کردم .. وقتی که رفتم تحویل گرفتم دیدم در صفحه ی در ترجمه ی دانشنامم Msها رو Mr زده(نمیدونم چرا نه من متوجه شدم و نه اونا) .. چون مدارکم دارالترجمه رفته بود و پلمپ شده بود ، حرف r رو لاک غلط گیر زدن و با ماشین تحریر s رو جاش تایپ کردن .. به نظرتون به مشکل بر میخورم؟ اونجا که گفتن مشکلی پیش نمیاد .. به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگرانم .. نکنه مدارکم رجکت کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical eng. .mashhad

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    من مدارکم دادم ترجمه .. پیش نویسشم چک کردم .. وقتی که رفتم تحویل گرفتم دیدم در صفحه ی در ترجمه ی دانشنامم Msها رو Mr زده(نمیدونم چرا نه من متوجه شدم و نه اونا) .. چون مدارکم دارالترجمه رفته بود و پلمپ شده بود ، حرف r رو لاک غلط گیر زدن و با ماشین تحریر s رو جاش تایپ کردن .. به نظرتون به مشکل بر میخورم؟ اونجا که گفتن مشکلی پیش نمیاد .. به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگرانم .. نکنه مدارکم رجکت کنن
    سلام شما مدارک رو فرستادین؟یعنی واسه ترم بهاره اقدام کردین؟
    و اینکه پلمپ شده بود چی پلمپ شده بود؟؟

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard65m نمایش پست ها
    سلام شما مدارک رو فرستادین؟یعنی واسه ترم بهاره اقدام کردین؟
    و اینکه پلمپ شده بود چی پلمپ شده بود؟؟
    من دانشنامه و ریز نمراتم دادم ترجمه .. اون چیزی که تحویل گرفتم ترجمه هایی بود که پامپ شده بود یعنی برگه هاش به هم وصل بود و دانشنامه رو نمیشد جدا کرد، یعنی اکر میخواستن برگه ی دانشنامه رو جدا کنن انگار باید همه رو از اول به هم وصل میکردن و میفرستادن وزارت امور خارجه برای تایید
    نه هنوز نفرستادم برای پاییز میخوام اقدام کنم .. پرسیدم که اگر احتمال داشته باشه اشکال پیش بیاد بگم از اول برام ترجمه کنن

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abi7 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    باور کنید کنید ترکیدم از بس این صفحه اون صفحه کردم، یکی دو تا که نیستش ماشاا.. چند تا سوال دارم که نمی دونمم که تکراریه یا نه اول اینکه مدرکم کاردانی زبان انگلیسیه، اصلا سوئد کاردانی رو قبول می کنه یا اینکه به سلامتیتون باید از اول برای کارشناسی بخونم. و اینکه چون رشتم انگلیسی بوده toefl or eilt می خواد یا نه. و اینکه من یکی از اقوامم سوئد زندگی می کنه و فکر کنم از این لحاظ مشکل accomodation نداشته باشم درسته؟ هنوزم هیچ کاری نکردم حتی ریز نمره از دانشگاه! چه عالی! امروز 16/7/88 ته، الان اگه کسی بخواد apply کنه باید کلا چی کار کنه؟ جان کارت پایان خدمتم که هنوز نیومده و دو ماه دیگه می خواد بیاد کمک کنید! ای قربونتون برم
    دوست عزيز شما اول ويكي رو كامل و دقيق مطالعه كنيد بعد هم بايد تاپيك هاي مربوط به سوال مورد نظرتون رو جستجو كنيد تا هم سريعتر و بهتر به جواب برسيد و هم اينكه نظم انجمن مختل نشه.

موفق باشيد.
    اين پست (به دليل مطرح نمودن چند سوال نامرتبط و تكراري در يك ارسال) بزودي حذف خواهد شد.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

کسی میدونه چه موقع مدارکمونو برای پذیرش پاییز 2010 باید ترجمه کنیم و آیا ترجمه گواهی موقت فارغ التحصیلی دوره لیسانس کفایت میکنه یا باید حتما دانشنامه باشه

Junior Member

تا اونجا که من میدونم گواهی موقت قابل ترجمه نیست،،شما باید یه نوشته از گروه اموزشی یا یکی‌ از استادا بگیری که تایید کنن تا اون موقع درست تموم می‌شه و ترجمه کنی‌،،معمولان هم تا موقع که کلاسا اونجا شروع بشه مهلت داری که مدرک اصلیتو ببری،،،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)