صفحه 4 از 104 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1546

موضوع: مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : مدارک لارم برای پذیرش از سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط sia نمایش پست ها
    درود فراوان
    من ثبت نام استودرا (یا همان استادرا) رو تا آخر رفتم، مرحله آخر که اشاره به مدارک جانبی کرده نوشته که ریز نمرات باید مهر و موم شده مستقیم از دانشگاه فرستاده بشه. ولی من ریز نمره انگلیسی مهر و موم شده حتی با مهر حک شده نامرئی از دانشگاه گرفتم و دانشگاه (علم و صنعت) گفته که نمیفرسته. همینو با سایر مدارک بفرستم قبوله دیگه. آره؟
    بله قربان... من به عنوان یک علم و صنعتی ِ قدیمی و همچنین به عنوان کسی که در طول سه سال گذشته بیشتر از 100 نفر رو دیدم که با همین ریز نمرات اقدام کردن، بهتون قول مردونه میدم که هیچ مشکلی وجود نداره... میتونید روی اون پاکت A4 ی که خودتون مهر و مومش کردید در قسمت آدرس (to) برای اطمینان بیشتر بنویسید
    to whom it may concern
    The Swedish National Agency for Higher Education

و در مورد دانشگاههای دیگه ای هم که احیاناً میخواین اقدام بکنید توی قسمت آدرس اسم اون دانشگاه رو بنویسید... قویاً تاکید میکنم که هیچ مشکلی در بین کلیه دوستانی که با استفاده از نمره رسمی ترجمه شده و مهر و موم شده دانشگاه علم و صنعت اقدام کردن ایجاد نشده... با خیال راحت همون رو ارسال کنید

این قضیه در مورد نمرات انگلیسی دانشگاههای دیگه ای که راساً از طریق خود دانشگاه ارائه میشه هم صادقه و این نمرات در صورتی که مهر و امضای Educational Chancellor رو داشته باشه نیاز به هیچگونه مهر و امضای دیگه ای (حتی همون مهر برجسته ی خود دانشگاه) از جانب هیچ مقام قضایی یا وزارت امور خارجه نداره
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

این که نوشته ریزنمراتو به ترتیب زمان بچینیم کسی میدونه یعنی چی؟ یعنی ریزنمرات پیش و سه ساله دبیرستان هم میخواد یا فقط منظورش ریزنمرات ترمای دانشگاهاست که به ترتیب باشه؟ نگین که ریزنمرات پیش و ماقبلم میخواد؟ مدارک پیش و دیپلمو چی؟ اونارو هم میخواد لابد؟ یه چیزایی راجع به upper secondary school نوشته. میشه همون دیپلم و پیش دیگه؟

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sia نمایش پست ها
    این که نوشته ریزنمراتو به ترتیب زمان بچینیم کسی میدونه یعنی چی؟ یعنی ریزنمرات پیش و سه ساله دبیرستان هم میخواد یا فقط منظورش ریزنمرات ترمای دانشگاهاست که به ترتیب باشه؟ نگین که ریزنمرات پیش و ماقبلم میخواد؟ مدارک پیش و دیپلمو چی؟ اونارو هم میخواد لابد؟ یه چیزایی راجع به upper secondary school نوشته. میشه همون دیپلم و پیش دیگه؟
    همون جوری که دارالترجمه بهتون می ده دست بهشون نزنید و بفرستین. اون پلپ نباید اصلا باز بشه

Junior Member

سلام من ۱ سوالی‌ داشتم لطفا رهنماییم کنید.من دیپلم هنرستان رشتهٔ کامپیوترم و پیش دانشگاهی نخوندم حالا می‌خواستم ببینم تکلیف من چیه می‌تونم سوئد درس بخونم؟آیا اونجا برای من foundation یا همون پیش دانشگاهی میزارن یا نه؟ممنونم

پیش فرض پاسخ : مدرک تحصیلی لازم برای پذیرش از سوئد

سلام
    ببخشيد من يه مشکلی دارم که فکر ميکنم مشکل خيلی های دیگه هم باشه
    من به دليل مشموليت ريز نمره تائيد شده ندارم و حالا دانشگاه های سود تأکيد کردن که بايد همه مدارک تائيد شده باشند.
    تو اين وضعيت به وزارت علوم زنگ زدم 2 بار و هر 2 بار فرمودند که مدارک رو همينطوری بفرستم بدون تائيد. اونها پذيرش مشروط به مدارک اصلی ميدن.
    آيا همچين چيزی صحت داره؟؟
    کسی هست که بدونه اين مشکل چطوری حل ميشه؟
    با تشکر

با ویرایش m0h3n،
    کاربر گرامی، لطفا قبل از ارسال پست جستجو کنید. لطفا قوانین فروم را رعایت کنید.
    ویرایش توسط m0h3n : December 24th, 2009 در ساعت 01:48 PM

از جستجو استفاده كنيد چون در اين مورد مفصلاً بحث شده و اين رو در نظر بگيريد كه حتماً بايد ريز نمرات شما تائيد شده باشه و بدون مهر و امضاء در همون مرحله اول رد مي كنند كل مداركتون رو...

سلام بر همه دوستان.
    من برا چند تا از دانشگاه هاي سوئد درباره اين كه مشمول هستيم و نمي تونيم مدرك مون رو بفرستيم E-mail زدم متاسفانه به جز chalmer دانشگاه ديگري جواب نداد (احتمالن به خاطرشلوغي آخر سال).
    اما متن سوال وپاسخ:
    Dear,
    Unfortunately We have a significant problem in applying for master program .We are graduated but our universities does not give any official diploma that we are graduated until We have an admission.In our country ,IRAN, male graduated people have this common problem because of the mandatory national army .Therefore what we should do for this required document? please help us.
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Dear Sahel!
    Yes we are aware of this problem. Instead of a diploma you can send a
    provisional diploma/temporary diploma. We will accept this as well
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Dear Jonna Stugufors
    The university gives us temporary diploma but the forign minister dose not stamp it ,so we can only translate without any stamps .Is it acceptable?
    Thankes again

Best regards,
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dear Sahel!
    Unfortunately I cannot really answer this question. I have to send your question to the person in charge of reviewing documents from Iran in Sweden. She will be back at work January 4. In our instructions it says that the translation has to be made by:
    Ministry of the Justice Administration
    Justice Administration, Ministry of Justice, or
    Islamic Republic of Iran.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------

ظاهرن بايستي تا چهارم ژانويه منتظر بمونيم . ظاهرن دوستاني سال پيش بودند كه با ترجمه ي همون مدرك موقت (كه قابل ترجمه نيست و هيچ كدوم از مهرهاي دادگستري و وزارت امور خارجه نخورده بود) پذيرش گر فتند .هر چند كه من فعلن خودم نامه ي نظام وظيفه رو ترجمه كردم (بدون مهر) .
    ممنونم.
    ویرایش توسط biglovehaha : December 24th, 2009 در ساعت 10:53 PM

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط biglovehaha نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان.
    من برا چند تا از دانشگاه هاي سوئد درباره اين كه مشمول هستيم و نمي تونيم مدرك مون رو بفرستيم E-mail زدم متاسفانه به جز chalmer دانشگاه ديگري جواب نداد (احتمالن به خاطرشلوغي آخر سال).
    اما متن سوال وپاسخ:
    Dear,
    Unfortunately We have a significant problem in applying for master program .We are graduated but our universities does not give any official diploma that we are graduated until We have an admission.In our country ,IRAN, male graduated people have this common problem because of the mandatory national army .Therefore what we should do for this required document? please help us.
    Dear Sahel!
    Dear Jonna Stugufors
    The university gives us temporary diploma but the forign minister dose not stamp it ,so we can only translate without any stamps .Is it acceptable?
    Thankes again

Best regards,
    Dear Sahel!
    Unfortunately I cannot really answer this question. I have to send your question to the person in charge of reviewing documents from Iran in Sweden. She will be back at work January 4. In our instructions it says that the translation has to be made by:

ظاهرن بايستي تا چهارم ژانويه منتظر بمونيم . ظاهرن دوستاني سال پيش بودند كه با ترجمه ي همون مدرك موقت (كه قابل ترجمه نيست و هيچ كدوم از مهرهاي دادگستري و وزارت امور خارجه نخورده بود) پذيرش گر فتند .هر چند كه من فعلن خودم نامه ي نظام وظيفه رو ترجمه كردم (بدون مهر) .
    ممنونم.
    امشب شب ميلاد مسيحه و همه جا تعطيل .... به نظر من تا يه هفته بعد از ژانويه انتظار نداشته باشيد course coordinator ها درست حسابي جواب بدن چون معمولا سر كار نيستن .
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط biglovehaha نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان.
    اما متن سوال وپاسخ:
    Dear,
    Dear Sahel!
    Dear Jonna Stugufors
    Thankes again

Best regards,
    Dear Sahel!

ممنونم.

سلام
    ببینید من از هرکی میپرسم میگن اونها خودشون به این مسئله آگاه هستند. بنابراین اصلا نگران نباشید.
    اما پیشنهاد میکنم همراه مدارکتون یه نامه در توضیح مشکل بنویسید.
    من این کارو خواهم کرد.
    منم فقط نامه وظیفه دارم. و کارنامه تایید نشده
    حتی وزارت علوم زنگ زدم گفت الان همه دارن همین کارو میکنن.
    با دوستای خارج از کشور هم صحبت کردم گفتن همچین چیزی کاملا شدنی هست
    بنابراین نگران نباشید

Member saeed_ta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network and communication - UPM

پیش فرض کاردانی یا کارشناسی

دوستان سلام
    من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر دارم. می خواستم بدونم برای اقدام باید کدوم مدرکم رو ترجمه کنم
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)