نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

درود.نمیدونم سوالامو جای درست می پرسم یا نه ولی ممنون میشم جواب بدین. اطلاعات کلی میخام:
    1- میشه پروسه مهر وزارت ها و ترجمه مدارکو بگید
    2- اگه من بخام چنتا دانشگاه اپلای کنم باید چند بار این پروسه رو انجام بدم یا اینکه از نسخه اصلی کپی برابر اصل می کنن؟
    3- کلا این پروسه از ابتدای کار تا انتها حدودا چقد زمان می بره؟ (با احتساب اینکه پیگیری شدید بکنم) .
    با تشکر از شما

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط hexmoth نمایش پست ها
    درود.نمیدونم سوالامو جای درست می پرسم یا نه ولی ممنون میشم جواب بدین. اطلاعات کلی میخام:
    1- میشه پروسه مهر وزارت ها و ترجمه مدارکو بگید
    2- اگه من بخام چنتا دانشگاه اپلای کنم باید چند بار این پروسه رو انجام بدم یا اینکه از نسخه اصلی کپی برابر اصل می کنن؟
    3- کلا این پروسه از ابتدای کار تا انتها حدودا چقد زمان می بره؟ (با احتساب اینکه پیگیری شدید بکنم) .
    با تشکر از شما
    سلام و خوش آمدین
    1-باید اصل مدارک رو اول به تایید وزارت علوم یا بهداشت یا دانشگاه آزاد برسونید بعد ببرید دارالترجمه و بگید مهر وزارتخانه ها رو هم میخواین. پولش رو میدین و چند روز بعد تحویل میگیرین. برای اطلاعات بیشتر همیشه باید قبل از طرح سوال صفحات قبل رو بخونید.
    2-یکبار چند نسخه ترجمه کنید یا دفعات بعد دوبارع اصل مدارک رو می برید و از پروندتون دوباره پرینت میگیرن براتون و .... ولی اصل مدرک باید رویت بشه حتما
    3- اگر نمرنه ترجمه مدارک رو داشته باشین و روشون فکر کرده باشین برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی مترجم(بخاطر نام های تخصصی دروس) فکر کنم حدود 2 هفته باید در نظر گرفت. حتما اول بگین میخوام حضورا بیام چک کنم بعد از تایید نهایی اجازه پرینت روی سربرگ رو باید بدین. همه باید به این توجه کنند.
    موفق باشید. خواندن صفحات قبل یادتون نره
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام و خوش آمدین
    1-باید اصل مدارک رو اول به تایید وزارت علوم یا بهداشت یا دانشگاه آزاد برسونید بعد ببرید دارالترجمه و بگید مهر وزارتخانه ها رو هم میخواین. پولش رو میدین و چند روز بعد تحویل میگیرین. برای اطلاعات بیشتر همیشه باید قبل از طرح سوال صفحات قبل رو بخونید.
    2-یکبار چند نسخه ترجمه کنید یا دفعات بعد دوبارع اصل مدارک رو می برید و از پروندتون دوباره پرینت میگیرن براتون و .... ولی اصل مدرک باید رویت بشه حتما
    3- اگر نمرنه ترجمه مدارک رو داشته باشین و روشون فکر کرده باشین برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی مترجم(بخاطر نام های تخصصی دروس) فکر کنم حدود 2 هفته باید در نظر گرفت. حتما اول بگین میخوام حضورا بیام چک کنم بعد از تایید نهایی اجازه پرینت روی سربرگ رو باید بدین. همه باید به این توجه کنند.
    موفق باشید. خواندن صفحات قبل یادتون نره
    من یه نسخه بیشتر از مدارکم ترجمه نکردم از همون کپی گرفتم مهر انگلیسی داشنگاه رو پاش زدم از من قبول کردن این دوستمون هم بهتره بپرسه ایا کپی certify شده رو ازشون قبول میکنن یا نه که الکی پول ترجمه نده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)