نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1715

موضوع: کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

ببینید ، خیلی از قوانین بورس رو نمیتونید با قاطعیت بگید ،چون به شرایط بقیه بستگی داره،
    مطمئن باشد جواب ایمیلتون در مورد بورس رو به هر زبانی بفرستید نمیدن.
    به نظر من در مورد قوانین فقط به مطالبی که تو فایل قوانین امسال فرستادم استناد کنید . کودومتون اون فایل قوانین رو کامل خوندید ؟
    goodbye forever

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    ببینید ، خیلی از قوانین بورس رو نمیتونید با قاطعیت بگید ،چون به شرایط بقیه بستگی داره،
    مطمئن باشد جواب ایمیلتون در مورد بورس رو به هر زبانی بفرستید نمیدن.
    به نظر من در مورد قوانین فقط به مطالبی که تو فایل قوانین امسال فرستادم استناد کنید . کودومتون اون فایل قوانین رو کامل خوندید ؟
    صادق عزیز یه سری ابهاماتی توی این قوانین هست.مثلاً اینکه به محدودیت نفراتی اشاره نشده. یعنی آیا این بورس حالت competitiveداره یعنی به هر حال هر کی این شرایط رو داشته باشه بهش تعلق میگیره یا نه. اگه این مشخص بشه اون دیگه وجدان طرفه که قاضی میشه. به قول دوستی ما با حقوق های بالا هم میتونیم بگیریم اما اگه این بورس محدود باشه اون وقت همه یه شبه مفلس میشند. در ضمن توی این قوانین اشاره شده:
    Translated into Italian by a recognized translator and
    legalized/authenticated by the Italian Embassy or
    Consulate of the student’s country of origin.
    خوب حالا سفارت مارو ارجاع میده به دومی در صورتی که قانون هم میگه این دو نهاد.پس حالا اگه این حرف سفارت درست باشه در واقع میخواد زحمت خودشو کمتر کنه یا به قولی با دریافت هزینه ای که با اصول روز دنیا هم همخوانی داره این مدارک رو تایید میکنه.
    ماحصل حرفام اینه که دوستان تهرانی یه نفر دوشنبه بره سفارت و ته توی قضیه رو در بیاره. اینجوری ما هم از سردرگمی در میاییم

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    صادق عزیز یه سری ابهاماتی توی این قوانین هست.مثلاً اینکه به محدودیت نفراتی اشاره نشده. یعنی آیا این بورس حالت competitiveداره یعنی به هر حال هر کی این شرایط رو داشته باشه بهش تعلق میگیره یا نه. اگه این مشخص بشه اون دیگه وجدان طرفه که قاضی میشه. به قول دوستی ما با حقوق های بالا هم میتونیم بگیریم اما اگه این بورس محدود باشه اون وقت همه یه شبه مفلس میشند.
    با این قسمت آخر پستت خیلی موافقم...
    راستی اگه دقت کرده باشین سایت ثبت نام DSU برای پلیمی آپدیت شده ولی گویا فعلا فقط به زبان ایتالیایی هست...دوستان اگر در تکمیل فرم آنلاین مورد خاصی هست که باید توجه کرد بگن لطفا...

ازونجاییکه فرم انلاین ایتالیایی هست من سعی می کنم ترجمه قسمت هاییکه لازم هست رو بذارم اینجا، دوستان دیگه هم کمک کنن... البته ترجمه لغت به لغت نمی کنم، اگه مشکلی بود اصلاح کنید لطفا...

Richiesta benefici on-line Questo servizio consente allo studente di compilare la pratica per la richiesta dei benefici, per l'anno accademico 2010/2011, via Web

درخواست انلاین مزایا:
    این سرویس به تمامی دانشجویان اجازه می دهد تا فرم مربوط به درخواست مزایا برای سال تحصیلی 2010/2011 را از طریق وب پر کنند.
    --------------------------------------------------------
    دکمه Avanti به معنی ادامه یا همون Next هست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)