صفحه 53 از 53 نخستنخست ... 34344454647484950515253
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 524 , از مجموع 524

موضوع: مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

بچه ها اگر کسی ترجمه سیلابسهای مدیریت صنعتی و داره ممنون میشم بزاره خیلی واجبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ترجمۀ سرفصل دروس (درخواست جهت ریز نمرات/سرفصل دروس ترجمه شده بدون ارسال پیام خصوصی حذف میگردد.)

سلام دوستان منم به شرح دروس رشته آمار نیاز دارم لطفا اگر کسی داره اطلاع بده ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من تا جايي كه ميتونستم با دقت و وسواس زياد ريز نمراتم رو خودم ترجمه كردم تا در اختيار مترجم بذارم (رشته م مهندسي صنايع هست). اما براي ترجمه چندتا از دروس هنوز به قطعيت نرسيدم كه چه عبارتي مناسبتره. ممنون ميشم كمك كنيد

- طرح سيستمهاي اطلاعاتي و كنترل مديريت (پيشنهاد خودم: Design of Management Information Systems)
    - طرح ريزي واحدهاي صنعتي (پيشنهاد خودم: Design of Industrial Plants Layout)
    - اصول شبيه سازي (پيشنهاد خودم: Principles of Simulation)
    - پروژه پاياني ؟؟؟
    - كارآموزي ؟؟؟

پيشاپيش ممنون

Junior Member Yal00 آواتار ها

این "شرح کامل هریک از امتحاناتی که دانشجو در دوران لیسانس داده و گذرانده" که جدیدا سفارت لیست کرده همون سر فصله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)