صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 104

موضوع: دكتري دوم يا پست داك

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : دكتري دوم يا پست داك

سلام دوستان. من دانشجوی سال آخر دکتری هستم به نظر شما از الان اقدام به ایمیل زدن کنم به عنوان یه دانشجوی دکتری یا بذارم بعد دفاع برای گرفتن یه پوزیشن دکتری دوم اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    من هم همين مشكل رو دارم يعنى دانشجوى دكترى هستم و تقريبا رو به اتمام هست ولى ميخوام دكترى دوم بخونم در يك رشته مرتبط اما فنى تر حالا موندم بايد دكترى رو پنهان كنم يا نه؟
    واقعيتش قصد اصلى من مهاجرته اما نميدونم چطور أفسر رو قانع كنم كه قصدم تحصيله البته دنبال فاند نيستم و هزينه رو پرداخت ميكنم فقط مشكلم أفسر مهاجرته. واسه امريكا
    يا كانادا ميخوام اقدام كنم. لطفا راهنماييم كنيد

ApplyAbroad Superstar

سلام دلیل خاصی هست که مایل نیستید دنبال پست دکتری باشید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط zpf نمایش پست ها
    سلام
    من هم همين مشكل رو دارم يعنى دانشجوى دكترى هستم و تقريبا رو به اتمام هست ولى ميخوام دكترى دوم بخونم در يك رشته مرتبط اما فنى تر حالا موندم بايد دكترى رو پنهان كنم يا نه؟
    واقعيتش قصد اصلى من مهاجرته اما نميدونم چطور أفسر رو قانع كنم كه قصدم تحصيله البته دنبال فاند نيستم و هزينه رو پرداخت ميكنم فقط مشكلم أفسر مهاجرته. واسه امريكا

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دلیل خاصی هست که مایل نیستید دنبال پست دکتری باشید؟

سلام نه دلیلم فقط اینه که یا داشتن دکترای ایران پست داک گرفتن واقعا سخته و دکترای دوم گزینه محتملتریه

ApplyAbroad Guru

سلام نه دلیلم فقط اینه که یا داشتن دکترای ایران پست داک گرفتن واقعا سخته و دکترای دوم گزینه محتملتریه
    اگر سابقه پژوهشی قوی داشته باشید و کانکشن های مناسب ایجاد کنید خیلی هم سخت نیست. من چندین مورد دیده ام که با دکترای ایران پست داک در کانادا گرفته اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر سابقه پژوهشی قوی داشته باشید و کانکشن های مناسب ایجاد کنید خیلی هم سخت نیست. من چندین مورد دیده ام که با دکترای ایران پست داک در کانادا گرفته اند.
    به گمانم همین است که می فرمایید

باید تلاش مضاعف کرد

بسیاری از بچه هایی که دکتری ایران (آن هم روزانه و دانشگاه های تاپ) را خوانده اند بیشتر به امید یافتن کار و آینده شغلی بوده است. اگر بنا باشد در ایران تأمین نشود، خوب تلاش خود را در جهتی دیگری متمرکز می کنند.

ApplyAbroad Guru

سلام
    بسته به رشته و موقعیت دکتری جدید و قدیم ممکن است بتوان توجیه لازم را در خصوص علت دکتری دوم کسب کرد. اینکه بتوانید بحث استاد(دانشگاه) و ویزا را با یک سیاست مطرح کنید بحث مجزایی است که ممکن است با توجه به شرایط سنی و تجربه کاری و... متفاوت باشد. پیدا کردن موقعیت پست داک به ویژه با دکتری از ایران ممکن است مشکل باشد (و هست) اما غیر ممکن نیست. اگر هدف ادامه کار آکادمیک البته در امریکای شمالی دارید بحث دکتری دوم ممکن است در این جهت مثبت تر باشد اما توجیه آفیسر می تواند در بحث ویزا با پیچیدگیهای مضاعفی همراه شود. در خصوص اینکه با دانشگاه و استاد چکونه پیش بروید باز مساله کیس به کیس متفاوت است اما توصیه کلی اینستکه تجربه آکادمیک در اکستنشهای موضوع مورد نظر پروژه استاد معمولا مثبت است و تاثیرات مثبت آن جداقل بیش از جنبه های منفی می تواند فرض شود. (در اغلب و نه همه موارد)
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا شرایط من رو ارزیابی و نظر بدین
    لیسانس شیمی کاربردی.دانشگاه ازاد معدل۱۳
    فوق لیسانس شیمی الی دانشگاه ازاد معدل ۱۵​​۵
    دکترا شیمی الی دانشگاه دولتی معدل۱۹
    ایلتس میتونم ۷بگیرم
    دارای۸مقاله ای اس ای چاپ شده وچندین مقاله درحال داوری
    فعالیت به عنوان استاد مشاوربرای۴ دانشجوی فوق لیسانس
    معرفی به عنوان دانشجو وپژوهشگربرتردانشگاهی سال ۱۳۹۶

Junior Member

سلام، اقدام برای پذیرش پست داک برای فارغ التحصیل فنی در زمینه نانومواد وقت تلف کردن هست یا محتمل هست؟

با سلام
    من دكتري پژوهشي بهداشت محيط گرايش كيفيت اب هستم ، معدل دكتري ١٩.٠٤، و ارشد مهندسي محيط زيست ١٨.٣٣ ، از پايان نامه دكتري ٣ مقاله isi با ايمپكتهاي ٤.٥ ، ٤.٩ و ٣ دارم و جمعا ٩ مقاله isi , و سه مقاله فارسي دارم ، يك سوال دارم كه نميدونم اين مشكل هست يا نه؟ ١٢ سال در دانشگاه تهران و ايران درس دادم و ٣ سال هم در مديريت امور هيات علمي كار كردم ، ولي متاسفانه به هر استادي براي پست داك ايميل ميزنم جواب نميده ، به نظر شما ايا سابقه كار محدوديت ايجاد ميكنه ؟! ايا داشتن نمره ايلتس يا تافل تاثيري زيادي در پذيرش ايجاد ميكنه؟! ايا در ايميل بنويسيم كه بزودي نمره ايلتسم رو ارائه ميكنم ، تاثيري داره يا نه؟ و اينكه recommendation از اساتيد راهنما رو بايد همراه با رزومه در همان ايميل اول براي استاد فرستاد يا نه ؟! ممنونم اگه راهنمايي بفرماييد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)